AD

به‌روزرسانی فوریه Xbox کنترل‌های لمسی را به بازی از راه دور (Remote Play) می‌آورد

به‌روزرسانی فوریه Xbox کنترل‌های لمسی را به بازی از راه دور (Remote Play) می‌آورد
0 19

به‌روزرسانی فوریه Xbox در راه است و کنترل‌های لمسی را به بازی از راه دور (Remote Play) می‌آورد , راه‌های جدیدی را برای بازی در گوشی تلفن همراه، organizational tool بیشتر و ویژگی‌های quality-of-life دیگر ارائه می‌کند. همچنین اگر به دنبال ویژگی های خاص ایکس باکس 360 میگردید می توانید با 5ویژگی مخفی Xbox 360 آشنا شوید.

اکنون می‌توانید بازی‌های Xbox را از طریق بازی از راه دور با کنترل‌های صفحه لمسی بازی کنید. اینها همان کنترل‌هایی هستند که در Xbox Cloud Gaming ارائه می‌شوند. اکثر بازی‌ها از لی‌اوت‌های کنترل لمسی اولیه پشتیبانی می‌کنند. بیش از صد بازی از کنترل‌های سفارشی پشتیبانی می‌کنند از جمله Psychonauts 2 ،Sea of Thieves و Minecraft Dungeons.

به‌روزرسانی فوریه Xbox کنترل‌های لمسی را در ریموت بازی اضافه می‌کند | VGC

در این به روزرسانی ابزار جدید کالیبراسیون thumbstick به Xbox اضافه شده است. می‌توانید از این ابزار برای رسیدگی به مسائل جزئی مربوط به thumbstick مانند پاسخ‌های ناسازگار استفاده کنید. مسائل بزرگ‌تر مانند دریفت، با این ابزار قابل حل نیستند. همچنین اگر کنترل کننده خود را خودتان تعمیر می‌کنید، باید دوباره کالیبره کنید.

My Games And Apps اکنون دارای فیلترها و گزینه‌های مرتب‌سازی جدید است. اکنون می‌توانید بازی‌ها را بر اساس زبان‌های پشتیبانی‌شده و قابلیت‌های دسترسی/فنی مانند کنترل‌های لمسی فیلتر کنید. در تب subscriptions، اکنون می‌توانید بازی‌ها را بر اساس اخیراً اضافه‌شده (recently added) مرتب کنید که پیدا کردن مواردی که به تازگی به Game Pass یا EA Play اضافه شده‌اند را آسان‌تر می‌کند.

علاوه بر این، یک گزینه جدید با نام restrict access به کنسول‌های اشتراک گذاری کمکی در (assist-share consoles) اضافه شده است. این گزینه اجازه می‌دهد تا پروفایل‌ها در هنگام خروج از سیستم حذف شوند که این کار چرخاندن کنسول بین اتاق‌ها راحت‌تر است.

در مورد سایر اخبار ایکس باکس، گزارشی جدید از دو نسخه انحصاری اول ایکس باکس که ظاهراً به پلی استیشن می روند نام برده است. به‌روزرسانی تجاری ایکس‌باکس در تاریخ 15 فوریه منتشر می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.