AD

از کجا می توان ماده Revival در فاینال فانتزی 7 را پیدا کرد؟

از کجا می توان ماده Revival در فاینال فانتزی 7 را پیدا کرد؟
0 508

در این مطلب آموزش از بازی Final Fantasy 7 Rebirth یاد میگیرید از کجا می توان ماده Revival در فاینال فانتزی 7 را پیدا کرد؟

Final Fantasy 7 Rebirth، مواد نقش مهمی در شکل‌دهی توانایی‌ها و نقاط قوت کاراکتر‌های شما دارد. از جادوها و توانایی‌های تهاجمی گرفته تا افکت های ساپورتیو و تقویت‌کننده آمار، مواد متنوع موجود در بازی امکان سفارشی‌سازی متنوع را فراهم می‌کنند. برخی از مواد برای کاراکتر‌های خاص مناسب‌تر هستند، با این حال گزینه‌های همه‌کاره‌ای وجود دارد که به نفع هر یک از اعضای حزب است.

یکی از موارد ضروری Revival است، به خصوص در باس فایت های چالش برانگیز یا در هارد مود که استفاده از آیتم ها محدود است. بدون دسترسی به آیتم های Phoenix Down، ماده Revival بسیار ارزشمند می شود و به اعضای کشته شده حزب اجازه می دهد تا زنده شوند و نبرد را ادامه دهند.

 

چگونه می توان ماده Revival را در Final Fantasy 7 Rebirth به دست آورد؟

چگونه می توان ماده Revival را در Final Fantasy 7 Rebirth به دست آورد؟

برای دستیابی به ماده Revival در بازی، باید تا حد زیادی در آن پیشرفت کنید. تا آن زمان، شما عمدتاً به Phoenix Down برای احیای اعضای حزب خود در اولین بازی خود متکی خواهید بود.

هنگامی که به فصل هشت در منطقه Corel رسیدید و مسیر خود را تا نیمه راه طی کردید، با آبجکتی به نام Old Friends  روبرو خواهید شد، جایی که باید با داین (Dyne) بهترین دوست بارت (Barret)، صحبت کنید. همانطور که به ورودی منتهی به Dyne نزدیک می شوید، نیمکتی را در نزدیکی یک ماشین فروش خودکار می بینید.

اگر با دستگاه تعامل (اینترکت) داشته باشید و به لیست Materia بروید، ماده Revival را برای خرید با قیمت 300 gil پیدا خواهید کرد.

 

نکته1:

شما آزاد هستید که هر تعداد که نیاز دارید از دستگاه فروش خودکار، ماده Revival بخرید.

ماده Revival در فاینال فانتزی 7

نکته2:

نگران نباشید اگر شما gil کمتری دارید. با پیشرفت بیشتر در بازی، مواد Revival را خواهید دید که در همه ماشین‌های فروش وجود دارد و همچنان قیمت آن 3000 گیل است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.