AD

نحوه به‌دست آوردن Terrorbyte و لپ تاپ در GTA Online

نحوه به‌دست آوردن Terrorbyte و لپ تاپ در GTA Online
0 555

در شروع ماموریت Breaking and Entering در Cluckin’ Bell Farm Raid در GTA Online، شما می توانید به محل به‌دست آوردن Terrorbyte و لپ تاپ کارتل بروید. Terrorbyte یک وسیله نقلیه زرهی است که یک دستگاه هک ویژه را در خود جای داده است که شما باید برای ماموریت های آینده آن را به دست آورید. این لپ تاپ انواع اسرار کارتل را در خود جای داده است که برای وینسنت بسیار ارزشمند است. همچنین شاید بخواهید بدانید چگونه کلید قطار در Cluckin’ Bell Farm Raid در GTA Online را دریافت کنیم؟

در این مقاله می‌توانید ببینید که چگونه می‌توانید هم  Terrorbyte و هم لپ‌تاپ را در Cluckin’ Bell Farm Raid پیدا کنید.

پیدا کردن Terrorbyte در GTA Online

ابتدا به مکان Terrorbyte خواهیم پرداخت. این مکان با آیکون اتوبوس آبی روی مینی نقشه شما مشخص می شود و این آیکون شما را به یک منطقه عمومی در وسط منطقه انبار می برد. برای یافتن Terrorbyte، باید این منطقه عمومی (در حالی که در داخل منطقه زرد هستید) را جستجو کنید.

در داخل منطقه زرد، یک خیابان اصلی و چند خیابان فرعی وجود دارد که می‌توانید جستجو کنید. برای تعیین محل Terrorbyte، در جاده اصلی به سمت جنوب بروید تا زمانی که یک خیابان فرعی را پیدا کنید که دارای سازه هایی در سمت راست است. در اینجا، در بین این سازه‌ها، خودروی Terrorbyte را خواهید دید که در نزدیکی یک انبار و مقابل یک زباله‌دان قرار گرفته است.

پیدا کردن Terrorbyte در GTA Online

وقتی Terrorbyte را پیدا کردید، به سمت آن راه بروید و به دنبال پهپادهای هوایی شناور بالای وسیله نقلیه بگردید. قبل از اینکه بتوانید به Terrorbyte دسترسی پیدا کنید، باید این پهپادها را نابود کنید. اولین جفت پهپادها فقط می‌نشینند و به شما اجازه می‌دهند به آن‌ها شلیک کنید، اما پهپادهای جدید پس از شلیک به اولین‌ها، به طور مداوم تولید می‌شوند. این پهپادهای جدید مجهز به مسلسل هستند، بنابراین شما باید در پشت سر بمانید تا زنده بمانید و در عین حال به هواپیماهای بدون سرنشین شلیک کنید.

پیدا کردن Terrorbyte در GTA Online

پس از حذف چند موج پهپاد، وینسنت صدایش از طریق رادیو پخش می شود و به شما می گوید وارد Terrorbyte شوید. به محض ورود به خودرو، دستگاه هک را از روی میز بردارید و وسیله نقلیه را ترک کنید. اکنون می توانید به جستجوی لپ تاپ بروید.

دزدیدن لپ تاپ در GTA Online

دزدیدن لپ تاپ در GTA Online

در این مرحله، باید به اسکلهLos Santos  بروید و یک لپ تاپ را که اطلاعات کارتل روی آن قرار دارد، بدزدید. وینسنت برای شما متنی می فرستد که تصویری از صاحب لپ تاپ دارد که مردی با موهای قهوه ای با پیراهن سیاه و سفید است.

در اسکله، باید منطقه زرد دیگری را جستجو کنید و مردی را پیدا کنید که لپ تاپ دست او است. برای صرفه جویی در وقت، مرد در گوشه سمت راست اسکله، مستقیماً در مجاورت چرخ و فلک قرار دارد. می توانید او را در پشت ساختمانی در نزدیکی دکه هات داگ پیدا کنید که در حال انجام یک بازی آرکید است و پشتش به سمت شما است.

دزدیدن لپ تاپ در GTA Online

وقتی صاحب لپ تاپ را پیدا کردید، به آرامی از پشت نزدیک شوید و به سمت لپ تاپی که روی نیمکت کنار او قرار دارد، بروید. اگر به اندازه کافی به لپ‌تاپ نزدیک هستید، می‌توانید با آن تعامل داشته باشید و بدون اسکات از آن دور شوید. به احتمال زیاد بلافاصله پس از دزدیدن لپ‌تاپ وحشت ایجاد می‌شود، اما هیچ پلیسی شما را تعقیب نخواهد کرد.

از اسکله خارج شده و شروع به رفتن به سمت محوطه قطار کنید که مقصد بعدی است که باید در ماموریت Breaking و Entering از آن بازدید کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.