AD

راه اندازی Xbox Mobile Gaming App Store در جولای 2024

راه اندازی Xbox Mobile Gaming App Store در جولای 2024
0 7

مایکروسافت اعلام کرده است که Xbox Mobile Gaming App Store خود را در جولای 2024 راه‌اندازی می‌کند. این خبر با اعلام مارس سال گذشته مبنی بر اینکه مایکروسافت در حال برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی فروشگاه بازی‌های موبایل خود در سال 2024 است، مطابقت دارد.

راه اندازی فروشگاه بازی های موبایل ایکس باکس

سارا باند (Sarah Bond)، رئیس مایکروسافت ایکس‌باکس، در سخنرانی خود در نشست فناوری بلومبرگ تأیید کرد که این غول فناوری فروشگاه موبایلی خود را راه اندازی خواهد کرد و کار خود را با بازی‌هایی مانند Candy Crush و Minecraft آغاز خواهد کرد. وی افزود: ما این قابلیت را به شرکای خود تعمیم خواهیم داد تا آنها نیز بتوانند از آن بهره ببرند و یک تجربه واقعی گیمینگ محور، بین پلتفرمی داشته باشند.

اگر بازیکن ماینکرافت هستید میتوانید ماین کوین بازی ماین کرافت را از ایران موجو معتبرترین سایت خرید جم بازی در ایران تهیه کنید.

در اکتبر 2022، مایکروسافت از برنامه‌های خود برای ارائه اپ استور بازی‌های ایکس باکس بر روی پلتفرم‌های موبایل با هدف رقابت با فروشگاه‌های گوگل و اپل در بازار بازی رونمایی کرد.

تصمیم مایکروسافت برای ورود به بازار بازی‌های موبایلی مستقیماً با مصوبه اخیر قانون بازارهای دیجیتال اتحادیه اروپا مطابقت دارد که به شرکت‌های فناوری اجازه می‌دهد تا فروشگاه‌های اینترنتی خود را راه‌اندازی کنند.

Xbox Mobile App Store بعد از راه اندازی قرار است به Epic Games Store بپیوندد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.