AD

تاخیر در عرضه بازی The Rogue Prince of Persia

تاخیر در عرضه بازی The Rogue Prince of Persia
0 7

بازی The Rogue Prince of Persia به تعویق افتاده است، اما انتشار Early Access (دسترسی زودهنگام) آن همچنان در ماه می خواهد بود. به گفته توسعه دهندگان The Rogue Prince of Persia، این تاخیر برای جلوگیری از رقابت با انتشار غافلگیرکننده بازی Hades 2 بوده است.

در 6 می، Hades 2 به طور غیرمنتظره ای به صورت Early Access در Steam منتشر شد. همانطور که از نام آن پیداست، Early Access یک نسخه ناتمام از بازی است که برای جامعه بازیکنان منتشر می‌شود تا بازیکنان قبل از عرضه کامل، آن را تست کنند و همزمان توسعه دهنده به ایجاد محتوای جدید ادامه می‌دهد.

دلیل تاخیر در عرضه بازی The Rogue Prince of Persia

استودیو Evil Empire سازنده بازی شاهزاده ایرانی اعلام کرد که The Rogue Prince of Persia به دلیل انتشار Hades 2  به تعویق افتاد. در ابتدا، این بازی قرار بود در 14 می به صورت Early Access منتشر شود. Evil Empire  اطمینان داد که بازی همچنان در ماه می در دسترسی زودهنگام قرار خواهد گرفت اما روز دقیقی برای آن مشخص نکرد.

استودیو Evil Empire این تأخیر را با بیان اینکه نمی‌خواهد با بازی هم سبک خود رقابت کند، توجیه می‌کند. با این حال، سازنده اطمینان می‌دهد که به The Rogue Prince of Persia اعتماد کامل دارد و این زمان را صرف بررسی بیشتر بازی، رفع برخی باگ‌ها، اضافه کردن محتوای بیشتر و بررسی دقیق پچ Day 1 می‌کند. Evil Empire عذرخواهی کرده و می‌گوید، The Rogue Prince of Persia ارزش منتظر ماندن را دارد پس عجله نکنید.

مشخصات بازی The Rogue Prince of Persia

  • فرانچایز Prince of Persia
  • پلتفرم: PC
  • تاریخ تعیین شده برای انتشار: 14 می 2024
  • توسعه دهنده: Evil Empire
  • ناشر: Ubisoft
  • ژانرها: Action-Adventure, Roguelike Expand
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.