AD

تاریخ انتشار بویا پس سیزن 18 فری فایر

تاریخ انتشار بویا پس سیزن 18 فری فایر
0 17

تاریخ انتشار بویا پس سیزن 18 فری فایر نزدیک است و بازیکنان به شدت منتظر آن هستند. Booyah Pass، با تم یخی هیجان انگیز و مجموعه‌ای از آیتم‌های انحصاری، نوید یک تجربه جذاب در این فصل را می‌دهد.

یکی از جذابیت‌های اصلی بویا پس فری فایر سیزن 18 باندل Dawnbreaker است که در سطح 100 خواهد بود. علاوه بر این، بازیکنان می‌توانند مشتاقانه منتظر جمع‌آوری آیتم‌های مختلف از جمله اسکین‌های نارنجک، اسکین‌های پیکاپ تراک و اسکین‌های لوت باکس باشند که همگی از تم یخی الگو برداری شده‌اند.

 

جوایز پریمیوم بویا پس سیزن 18 فری فایر

دیتا ماینرها قبلاً نگاهی اجمالی به برخی از جوایز پریمیومی که بازیکنان می‌توانند در بویا پس فری فایر که در June 2024 عرضه می‌شود دریافت کنند، ارائه کرده‌اند. به عنوان مثال، در سطح 1، بازیکنان باندل Duskbreaker را دریافت می‌کنند، در سطح 20 پیکاپ تراک Airbreaker جایزه می‌گیرند.

سطح 30 قفل Icebreaker Lootbox را باز می‌کند و سطح 50 جایزه Daybreaker Thompson را اهدا می‌کند. علاوه بر این، بازیکنان می‌توانند Stonebreaker Backpack را در سطح 70، Blitz Breaker Wall را در سطح 90 و باندل بسیار ارزنده  Dawnbreaker را در سطح 100 دریافت کنند.

  • سطح 1: باندل Duskbreaker
  • سطح 20: پیکاپ تراک Airbreaker
  • سطح 30: Lootbox – Icebreaker
  • سطح 50: Thompson – Daybreaker
  • سطح 70: Backpack – Stonebreaker
  • سطح 90: Wall – Blitz Breaker
  • سطح 100: Dawnbreaker bundle

تاریخ انتشار بویا پس سیزن 18 فری فایر در June 2024

بویا پس  سیزن 18فری فایر قرار است از 1 ژوئن 2024 برای خرید در دسترس قرار بگیرد و کل این ماه در دسترس خواهد بود و به بازیکنان زمان کافی برای کسب جوایز دلخواه داده خواهد شد. مانند فصول گذشته، دو نوع پریمیوم با قیمت 399 الماس و نوع پریمیوم پلاس که 899 الماس قیمت دارد موجود خواهد شد.

گیمرهای فری فایر میتوانند جهت خرید جم فری فایر به سایت ایران موجو مراجعه و بصورت کاملا امن در سریعترین زمان ممکن بسته مورد نظر خود را خریداری و دریافت کنند.

گزینه دوم در این سیزن گران‌تر است، اما پس از انتخاب و خرید پریمیوم پلاس، 50 امتیاز به همراه چند جایزه منحصر به فرد نیز ارائه می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.