AD

چگونه در جی تی ای وی پولدار شویم

0 17,721

جی تی ای وی یکی از بازی‌های محبوبی است که امروزه تقریباً هر گیمری آن را تجربه کرده است. این بازی ابتدا برای اولین‌بار در سال 2013 منتشر شد و یک بازی جهان باز محسوب می‌شود. به شما اجازه می‌دهد که هر کاری می‌خواهید بکنید و یکی از دلایل اصلی موفقیت بازی نیز همین موضوع است.

بازی جی تی ای وی توسط کمپانی محبوب و معروف راک استار ساخته شده است. در این بازی اگر پول داشته باشید کارهای جالب زیادی می‌توانید انجام دهید. به همین دلیل سؤالی که در بین طرف‌داران این بازی خیلی مطرح است این بوده که چگونه در جی تی ای وی پولدار شویم. اگر شما نیز می‌خواهید به پاسخ این سؤال دست پیدا کنید بهتر است در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

چگونه در جی تی ای وی پولدار شویمدزدیدن خودرو زرهی

در جواب سؤال چگونه در جی تی ای وی پولدار شویم باید گفت که شما می‌توانید ماشین زرهی بدزدید. اگر به دنبال به‌دست‌آوردن یک پول راحت با چاشنی هیجان و پلیس‌بازی هستید دزدیدن ماشین زرهی می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما باشد. البته نیاز نیست در شهر به دنبال ماشین‌های زرهی بگردید.

بهتر است بیشتر از قبل به نقشه بازی توجه داشته باشید. نقطه‌های آبی‌رنگ در نقشه بازی همیشه به معنی به‌دست‌آوردن پول مفت و راحت است. وقتی که یک نقطه آبی روی نقشه بازی نمایان شد نشان‌دهنده ماشین زرهی بوده و دارد لوکیشن ماشین زرهی را به شما نشان می‌دهد.

وقتی که به لوکیشن رسیدید احتمالاً یک فرد با ساک دستی را در مقابل خود خواهید دید. آن فرد را بکشید. این گونه به‌راحتی می‌توانید حداقل 3000 دلار و حداکثر 8000 دلار پول به دست آورید. پس از کشتن فرد نوبت به آن می‌رسد تا ماشین زرهی را هرچه سریع‌تر بدزدید.

برای به‌دست‌آوردن پول‌ها تنها کافی است تا درب پشتی ماشین زرهی را باز کنید تا به پول‌ها دسترسی داشته باشید. این در قفل بوده و راه‌های مختلفی برای باز کردن آن وجود دارد. اگر می‌خواهید این درب را راحت‌تر از قبل باز کنید بهتر است در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

در اولین روش شما می‌توانید ماشین زرهی را به آب بی اندازید. اگر ماشین را به درون آب هدایت کنید شما می‌توانید راحت‌تر و بدون دردسر تر درب پشتی خودرو را باز نمایید و به پول‌ها دسترسی داشته باشید. البته نگران نباشید راه دیگری نیز برای باز کردن درب وجود دارد.

اگر شما بمب‌های چسبان دارید دیگر جای نگرانی نیست. تنها کافی است چند عدد از این بمب‌ها را به درب پشتی خودرو متصل کرده و سپس آن را منفجر نمایید. به همین راحتی درب پشتی باز خواهد شد. البته استفاده از این روش احتمال سه ستاره شدن شما را افزایش خواهد داد.

چگونه در جی تی ای وی پولدار شویمدزدی از ATM

یکی دیگر از جواب‌های سؤال چگونه در جی تی ای وی پولدار شویم دزدی از ATM است. البته که قرار نیست شما به‌صورت مستقیم از دستگاه خودپرداز دزدی نمایید. بلکه قرار است جیب کس‌هایی را خالی کنید که از این دستگاه‌ها استفاده می‌کنند و از آن پول برداشت می‌کنند.

میزان پولی که از این روش به دست می‌آورید شاید کم و ناچیز باشد؛ اما همیشه در دسترس شما است. شما می‌توانید همیشه از این روش استفاده کنید. اگر کار خود را به‌خوبی انجام دهید پس از هر بار انجام‌دادن چیزی حدود 100 الی 120 دلار در بازی گیرتان خواهد آمد.

NPCهای موجود در بازی معمولاً بیشتر از 20 دلار در جیب خود ندارند. به همین دلیل کشتن بی‌دلیل آن‌ها برای به‌دست‌آوردن پول بی‌معنی است. اما بلافاصله پس از اینکه از دستگاه‌های خودپرداز استفاده می‌کنند پول نقد آن‌ها افزایش‌یافته و حال فرصت مناسبی است تا کار خود را آغاز نمایید.

یکی از نکات جالب بازی جی تی ای وی هوش مصنوعی عالی و بی‌نقص آن است. در خیلی از مواقع این هوش مصنوعی می‌تواند کار دست شما بدهد و مأموریت دزدی شما را با شکست مواجه کند. به همین دلیل انجام این مأموریت به صبر و تمرکز بالایی احتیاج دارد.

اگر دور NPC رفتار مشکوک انجام دهید و سلاح‌های خود را بیرون بکشید فرد متوجه موضوع خواهد شد. این موضوع باعث می‌شود تا دیگر از دستگاه خودپرداز پولی برداشت نکند. این به این معنی است که دیگر خبری از 120 دلار پول نیست و تنها وقت خود را برای 25 دلار ناچیز حرام کرده‌اید.

کاملاً عادی در دور بنشینید و منتظر بمانید تا پول برداشت شود. پس از آن به دنبال فرد رفته و پول را از او بدزدید. لازم است بدانید همه ATMهای بازی به یک اندازه مراجعه‌کننده ندارند. به همین دلیل برای کسب درآمد بیشتر بهتر است ATMهای شلوغ‌تر را شناسایی کرده و در این قسمت‌ها فعالیت نمایید.

چگونه در جی تی ای وی پولدار شویم

مأموریت 100 هزاردلاری

چه کسی از پول مفت بدش می‌آید؟ مخصوصاً اگر پای 100 هزار دلار پول وسط باشد. اگر به دنبال جواب چگونه در جی تی ای وی پولدار شوید هستید بهتر است که قید مرحله 100 هزاردلاری بازی را نزنید. البته که این رویداد تنها یک بار در بازی جی تی ای وی اتفاق می‌افتد.

ماجرا ازاین‌قرار است که یک دزد دوچرخه یک پسربچه را در بازی می‌دزدد. شما باید به دنبال دوچرخه رفته و آن را به صاحبش باز گردانید. حال این با شما است که دوست دارید با دزد چه رفتاری داشته باشید. می‌توانید آن را به‌خاطر این رفتارش با مرگ مجازات کنید.

به‌هرحال دزدی کار مناسبی نیست و کسی اجازه ندارد جز ما در این شهر بزرگ دست به دزدی بزند. حتی اگر آن شیء یک دوچرخه بی‌ارزش باشد. پس از اینکه دوچرخه را پس گرفتید تنها کافی است که آن را به صاحبش باز گردانید و منتظر یک سورپرایز بزرگ باشید.

از بخت بلند شما صاحب آن دوچرخه یک پسربچه پولدار است که نمی‌داند چگونه پول‌هایش را خرج کند. به همین دلیل برای این کار شما 100 هزار دلار پاداش می‌دهد. به‌راحتی با بازگرداندن یک دوچرخه کوچک به صاحبش می‌توانید 100 هزار دلار پول به دست بیاورید.

چگونه در جی تی ای وی پولدار شویم

دزدی از فروشگاه

اگر به دنبال جواب سؤال چگونه در جی تی ای وی پولدار شویم هستید می‌توانید از یک فروشگاه دزدی نمایید. خوشبختانه بازی جی تی ای وی در بخش دزدی از فروشگاه باگی دارد که شما می‌توانید به‌راحتی از آن برای پولدار شدن خود استفاده کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

برای آغاز مأموریت تنها کافی است که یک فروشگاه باز را پیدا کنید. پس از پیداکردن وارد آن شوید. البته لازم به ذکر است برای انجام این ترفند شما به یک اسلحه با داشتن قابلیت صداخفه‌کن احتیاج دارید. این کار باعث می‌شود تا پلیس‌ها از دزدی شما مطلع نشوند.

پس از اینکه وارد فروشگاه شدید بلافاصله مسئول فروشگاه را با اسلحه صداخفه‌کن دار خود بکشید. پس از آن شما می‌توانید به‌راحتی به سراغ صندوق پر پول مغازه بروید. آن را با هر روشی که می‌توانید بدزدید و از درب فروشگاه خارج شوید؛ اما فرار نکنید.

شما برای پولدار شدن تنها کافی است که چند قدم بردارید. بشمارید و به‌اندازه فاصله سه عدد ماشین از درب فروشگاه فاصله بگیرید. پس از آن مجدداً راه را بازگشته و به فروشگاه برگردید. در کام ناباوری می‌توانید متوجه شوید که همه چیز دوباره مثل قبل شده و دوباره می‌توانید از فروشگاه دزدی کنید.

شما می‌توانید این کار را هر چند تعداد که دوست داشته باشید انجام دهید و پول مفت به جیب بزنید. هر بار که به‌اندازه سه ماشین از فروشگاه دور می‌شوید دوباره گاوصندوق فروشگاه اسپاون خواهد شد و می‌توانید دوباره آن را بازکرده و پول‌های داخل آن را بردارید.

البته که نیازی نیست همه فرایند دزدی را از دوباره انجام دهید. برای مثال شما نیازی ندارید دوباره با اسلحه صداخفه‌کن خود فروشنده فروشگاه را بکشید. تنها چیزی که دوباره مثل روز اولش می‌شود گاوصندوق فروشگاه است و بقیه چیزها تغییری نمی‌کند.

چگونه در جی تی ای وی پولدار شویمدختر سردسته تبهکاران را نجات دهید

اگر خط داستانی بازی را تکمیل کرده باشید و به‌خوبی شخصیت‌های بازی جی تی ای وی را بشناسید احتمالاً با کاراکتر سانی آشنا هستید. سانی سردسته تبهکاران بوده و قدرت بسیار زیادی در شهر دارد. در جواب چگونه در جی تی ای وی پولدار شویم باید گفت که می‌توانید دختر سانی را از مرگ نجات داده و پول به جیب بزنید.

برای انجام این مأموریت تنها کافی است که یک سری به خلیج پالتو واقع در شهر بزنید. شما برای دیدن دختر سانی نیاز دارید به شمالی‌ترین قسمت خلیج بروید. وقتی که به آنجا رسیدید دختر سانی را ملاقات خواهید کرد و می‌توانید به پول خود مثل آب‌خوردن برسید.

در واقع دختر سانی توسط دو شخص ناشناس ربوده شده است. آن‌ها او را به این قسمت خلیج آورده‌اند تا دختر سانی را بکشند و به سانی ضربه وارد کنند. تنها کاری که باید بکنید تا به پول خود برسید این است که از این اتفاق جلوگیری نمایید و جان دختر سانی را نجات دهید.

بلافاصله پس از اینکه با این صحنه روبه‌رو شدید اسلحه خود را به بیرون بکشید و آن دو شخص را با گلوله بکشید. البته پس از کشتن آن‌ها مأموریت شما به پایان نمی‌رسد. اگر می‌خواهید به پول خود برسید و مأموریت را به اتمام برسانید بهتر است صحنه را ترک نکنید.

پس از نجات‌دادن جان دختر سانی نیاز است آن را به جایی که می‌خواهد برسانید. او را سوار ماشین خود کنید و به مکانی که در نقشه برای شما مشخص می‌کند بروید. پس از اینکه او را به مکان موردنظر رساندید مأموریت شما به اتمام می‌رسد؛ ولی بلافاصله به پول خود نمی‌رسید.

پس از چند وقت که گذشت دختر سانی با شما تماس خواهد گرفت. پس بهتر است به تلفن‌های خود پاسخ دهید. سپس او برای قدردانی از شما برای نجات جانش مبلغی را برای شما واریز خواهد کرد. به اتمام این مأموریت مبلغی به‌اندازه 60 هزار دلار به‌حساب شما واریز خواهد شد.

چگونه در جی تی ای وی پولدار شویموسایل کلکسیونی بفروشید

اگر به دنبال جواب سؤال چگونه در جی تی ای وی پولدار شویم هستیم بهتر است که از وسایل قدیمی و باارزش کلکسیونی غافل نشوید. این وسایل در کل شهر پخش شده‌اند. شما می‌توانید آن‌ها را پیدا کرده و به قیمت خوبی به دیگر افراد بفروشید و پول به جیب بزنید.

البته که پیداکردن این وسایل کلکسیونی کمی سخت است. فکر نکنید قرار است در شهر قدم بزنید و به‌صورت مداوم این لوازم در مقابل شما ظاهر شوند تا آن‌ها را بردارید و بفروشید. اگر بخواهید این وسایل را به‌صورت تکی و تنهایی پیدا کنید کار سختی خواهید داشت.

به شما پیشنهاد می‌کنم برای یافتن این اشیا باارزش از کاراکتر فرانکلین استفاده نمایید. همان‌طور که می‌دانید فرانکلین سگی با نام چاب دارد که می‌تواند خیلی به شما در این قضیه کمک کند. به همین دلیل است که فرانکلین بهترین گزینه برای انجام این مأموریت است.

چاب را برداشته و با آن به بیرون بروید و در محیط شهر قدم بزنید. ازآنجایی‌که سگ‌ها حس بویایی قوی دارند چاب می‌تواند با بوکشیدن به پیداکردن این اشیا کمک کند. شما می‌توانید در یک روز آفتابی با سگ خود به بیرون بروید و با پیداکردن اشیا مختلف کلی پول به دست آورید.

همچنین بخوانید: کدهای تقلب Gta V (کامل ترین لیست)

چگونه در جی تی ای وی پولدار شویمتخریب مزرعه ماری‌جوانا

اگر به دنبال جواب سؤال چگونه در جی تی ای پولدار شویم هستید؛ غارت مقداری ماری‌جوانا می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. در منطقه کوه چیلیاد منطقه‌ای وجود دارد که افراد مختلفی در آن مشغول به پرورش مواد مخدر هستند. شما می‌توانید به آنجا رفته و مزرعه را غارت کنید.

البته لازم به ذکر است که برای انجام این مأموریت حتماً به شخصیت تراور احتیاج خواهید داشت. شما نمی‌توانید با هیچ‌کدام از شخصیت‌های بازی جی تی ای وی جز تراور این کار را انجام دهید. علاوه‌برآن برای ردکردن این مأموریت حتماً باید روز پنج‌شنبه به مکان موردنظر بروید.

تنها کافی است منطقه را پیدا کنید و کمی تیراندازی کنید. افراد صاحب مزرعه برای محافظت از خود از درون مزرعه بیرون خواهند آمد. شما می‌توانید آن‌ها را کشته و فرایند غارت‌کردن را آغاز نمایید. یک کار آسان به‌راحتی آب‌خوردن که پول خوبی نیز برای شما خواهد داشت.

با ردکردن این مأموریت بازی حداقل 60 هزار دلار به شما پاداش خواهد داد. این پاداش به‌صورت تصادفی واریز می‌شود؛ اما هیچ‌وقت از 60 هزار دلار پایین‌تر نخواهد آمد. یک رقم وسوسه‌انگیز که برای به‌دست‌آوردن آن حتی لازم نیست کار خیلی بزرگ و شاخی انجام دهید.

یکی از نکات جالب‌توجه این است که شما می‌توانید این مأموریت را بارهاوبارها تکرار نمایید. برای مثال مانند مأموریت دزد دوچرخه پسربچه مهربان نیست. پس بهتر است پنج‌شنبه‌های تراور را خالی نگه دارید تا بتوانید بدین‌وسیله پول خوبی را به جیب بزنید.

برای راحتی کار شما ما منطقه‌ای که این مزرعه واقع شده را در نقشه بازی مارک کرده‌ایم. شما می‌توانید از عکس پایین برای پیداکردن این مزرعه استفاده کنید و به سراغ آن بروید. البته باز هم تکرار می‌کنیم که برای ردکردن این مرحله به شخصیت تراور احتیاج خواهید داشت.

چگونه در جی تی ای وی پولدار شویماز باگ‌های بازی استفاده کنید

در نقطه‌های مختلف بازی جی تی ای وی جعبه‌ها و کیف‌هایی وجود دارند که پر از پول هستند و انتظار شما را می‌کشند. اگر به دنبال جواب سؤال چگونه در جی تی ای وی پولدار شویم هستید بهتر است که سری به این جعبه‌ها و کیف‌ها بزنید. این جعبه‌ها در حالت طبیعی تنها یک بار قابل‌استفاده هستند؛ اما با باگ کردن آن می‌توانید چندین بار از آن‌ها پول برداشت کنید.

برای مثال یکی از این جعبه‌ها در کوه‌های تاتاویان قرار دارد. در این جعبه پولی حدود 20 هزار دلار قرار داده شده است. شما می‌توانید به‌راحتی این جعبه را بازکرده و 20 هزار دلار را برداشت کنید. ولی با یک تکنیک ساده می‌توانید چند بار این کار را انجام دهید.

پس از اینکه پول را بردارید جعبه غیب خواهد شد و دیگر ظاهر نمی‌شود. برای دوباره ظاهرشدن جعبه تنها کافی است پس از برداشتن پول کاراکتر بازی را تغییر دهید. پس از تغییر دوباره به کاراکتری برگردید که در مکان حضور جعبه قرار دارد. این‌گونه جعبه دوباره ظاهر خواهد شد.

اگر جعبه ظاهر نشد بهتر است از جعبه دور شوید و دوباره روند تغییر کاراکتر بازی را تکرار کنید. این‌گونه به‌احتمال فراوان حتماً جعبه دوباره اسپان می‌شود و می‌توانید 20 هزار دلار دیگر نیز به‌صورت اضافه بردارید. شما می‌توانید این کار را هرچقدر که دلتان می‌خواهد تکرار کنید. همچنین ما عکس محل قرارگیری این جعبه را نیز که روی نقشه بازی مشخص کرده‌ایم را پایین قرار دادیم.

چگونه در جی تی ای وی پولدار شویمجمع‌بندی

در نهایت یاد گرفتیم که چگونه در بازی جی تی ای وی پولدار شویم. درصورتی‌که در این باز پولی نداشته باشید نمی‌توانید خیلی خوش‌گذرانی کنید. هر چند چیت کدهای بازی نیز می‌توانند موجب لذت‌بخش‌تر شدن بازی شوند. اگر دوست دارید که در بازی جی تی ای وی پولدار شوید تنها کافی است که از روش‌های بالا استفاده کنید.

این‌گونه به‌یک‌باره مقدار قابل‌توجهی پول به‌حساب شما واریز خواهد شد بدون اینکه به دردسر بی‌افتید. نظر شما چیست؟ خود شما تا کنون از کدام روش‌های بالا برای پولدار شدن استفاده کرده‌اید؟ خوشحال می‌شویم نظرات خود را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.