AD

چگونه با بازی کردن پول در بیاوریم؟

4 1,779

کسب درآمد از بازی; یکی از جذاب‌ترین روش ها برای کسب درآمد از فضای مجازی است. برای کسب درآمد دلاری با بازی بایستی مهارت‌هایی را کسب کرده و آن را تقویت کنید. کسب درآمد ارزی با بازی مثل معاملات رمز ارز ، فعالیتی دورکاری یا فریلنسری است.

در این گفتار ایموجو، روش‌های پول درآوردن از بازی رایگان و هم‌چنین پول درآوردن از بازی آنلاین را معرفی کرده و برای عاشقان اندروید، روش کسب درآمد از بازی‌های اندروید نیز مرور شده است. اگر شما مخاطب گرامی، نظر و دیدگاهی درباره کسب درآمد از بازی کامپیوتری دارید در انتهای این مقاله حتما با ما به اشتراک بگذارید.

چگونه از دنیای بازی‌ها پول دربیاوریم؟

کسب درآمد از بازی، جذاب و هیجان‌انگیز است. ریسک بالایی هم ندارد، چون مثل معاملات سهام و رمز ارز، شما سرمایه‌ای ندارید که در حین کار از بین برود. تنها سرمایه‌ای که در بازی کردن باید صرف کنید، وقت و عمر گرانبهای شما است که باید مراقب باشید که به بطالت نگذرد! 

در میان صدها و شاید هزاران گیمری که به قصد پول درآوردن بازی می‌کنند، درصدی کمی به پول واقعی می‌رسند. عین معاملات سهام در بورس و رمز ارز و فارکس، نیاز به صبوری و تامل و دانش و مهارت دارد و راه صد ساله را یک شبه نمی‌توان طی کرد. اگر حوصله ندارید، یوتیوبر شدن در عرصه بازی، شاید شما را زودتر به پول برساند!

در ادامه راهکارهایی که برای درآمدزایی از بازی کردن وجود دارد را معرفی می‌کنیم و شما نیز اگر راه بهتری سراغ دارید، در انتهای این نوشته به ما اطلاع دهید. 

1- پول درآوردن از استریم

کسب درامد از طریق استریم

یعنی بازی کردن خود را به صورت زنده پخش کنید تا همگان ببینند و مخاطب جذب کنید و بیشتر دیده شوید و با این کار درآمد دلاری کسب کنید. پلتفرم TWITCH در Twitch.tv را در نظر داشته باشید. یا بخش گیمینگ یوتیوب و مایکروسافت (میکسر). البته عاشقان استریم بازی در BEAM و HITBOX هم خیلی فعال هستند. 

 کسب مخاطب برای بازی زنده، زمانبر است. شخصیت شما در زمان بازی و مهارت شما و ادبیات گفتاری شما، هم در جذب مخاطب تاثیرگذار خواهد بود. خلاصه یوتیوبر شدن هم به همین سادگی نیست!

2- کسب درآمد از نوشتن راهنمای بازی

راهنمای بازی، بسیار مهم است. نوشتن راهنمای بازی و توضیح دادن بازی های مختلف روی کنسول های گوناگون، مخاطبان زیادی را به سمت شما می‌کشاند. مخصوصا اگر یک تیم حرفه‌ای دست و پا کنید تا به زبان‌های مختلف، راهنمای بازی‌های محبوب و پر مخاطب را بنویسید و منتشر کنید. 

سایتی راه اندازی کرده و مرتب راهنمای بازی تولید کنید. میلیون‌ها بازی وجود دارد که راهنمای خوبی به زبان کاربران مختلف ندارد. این کار را با ساخت یک اپ ساده راهنمای بازی چند زبانه نیز می‌توان انجام داد و روی مارکت‌های مختلف نیز برای دانلود، قرار داد. 

 سایت تخصصی بازی تاسیس کرده و با این کار مخاطب را جذب و با تبلیغات، درآمد کسب کنید. یعنی کارآفرینی اینترنتی از صنعت بازی، اما از بخش تولید محتوا درباره راهنمای بازی های گوناگون! 

در این مسیر، تسلط بر طراحی وب هم نیاز ندارید. 

می توانید راهنماهای تولید شده را در قالب پادکست و کتاب صوتی و متن و ویدیو منتشر کنید. برای کسب درآمد از راهنمای بازی، باید هم خوب بنویسید، هم خوب صحبت کنید، هم برای بازی‌های معروف و پر جست‌وجو، راهنما بنویسید و اصول SEO هم بلد باشید که راهنمای بازی شما در موتورهای جست‌وجو، خوب دیده شود و خریداری شود. 

3- پول درآوردن از ضبط پادکست و ویدیو درباره بازی‌ها

کسب درامد از طریق ضبط پادکست

برگزاری رویداد درباره بحث و بررسی درباره یک بازی خاص در زمانی خاص، می‌تواند جذب مخاطب کرده و از این راه درآمد کسب کنید. اینکه چند متخصص بازی خاص، با هم صحبت کرده و نظرات را به اشتراک بگذارند، برای خیلی‌ها جالب است. دعوت از بزرگان صنعت بازی برای توضیح یک بازی، حتما تشویق کننده کاربران حوزه بازی برای مشارکت در رویداد شما و پرداخت هزینه ورود به بحث است. 

پادکست ها و ویدیوهای یوتیوب از طریق تبلیغات درآمدزایی دارند. البته اشتراک PATREON هم فرصتی برای درآمدزایی از دنیای پادکست های بازی است. هنر خوب حرف زدن و درست حرف زدن و خوب تحلیل کردن بازی و مدیریت یک رویداد، کار آسانی نیست. بهتر است پیش از ورود به اجرای برنامه، راهنما نویس خوبی باشید. 

4- پول درآوردن از طریق بازی های رقابتی

کسب درامد از طریق بازی های رقابتی و آرکید

یکی از روش‌های کسب درآمد از بازی، شرکت در بازی های رقابتی مثل فوتبال یا ESport است. گیمرهای حرفه ای هم در مسابقات شرکت کرده و هم با  استریک کردن، درآمد جداگانه دارند. 

در صدر جدول بودن در بازی های رقابتی به منظور کسب درآمد، به وقت و حوصله بسیار  نیاز دارد. البته صنعت ورزش های الکترونیک در ایران جوان است و آینده دار و یکی از بسترهای مهاجرت ورزشی عاشقان این حوزه نیز محسوب  می شود. شما می توانید برای تیم های مختلف جهان بازی کنید و درآمد ارزی داشته باشید و با این راه، اقامت کشور مقصد را هم دریافت کنید. 

5- کسب درآمد به روش سایبر ژورنالیست بازی ویدیویی!

کسب درآمد به روش سایبر ژورنالیست بازی ویدیویی

درباره بازی‌های مختلف برای سایت‌ها، نقد و راهنما بنویسید و از این طریق کسب درآمد کنید. رقابت در این دنیا بسیار شدید است. خیلی‌ها دوست دارند با راهنما یا نقد نوشتن درباره بازی، درآمد کسب کنند. پس نوشته شما باید خیلی خاص و خوب باشد. تقویت مهارت نوشتن، گام اول برای ورود به دنیای درآمدزایی از معرفی و نقد یک بازی در فضای مجازی است. 

6- کسب درآمد از طریق تست بازی‌ها

کسب درآمد از طریق تست بازی‌ها

وقتی که ساخت یک بازی در مراحل پایانی قرار دارد، توسعه دهندگان یا دولوپرهای بازی، به کاربرانی نیاز دارند که بازی را روی کنسول های مختلف تست کرده و نتایج تست را به آن‌ها  ارسال کنند. توسعه بازی ویدئویی، فازهای گوناگون دارد. 

به عنوان تست کننده بازی ویدیویی بایستی باگ ها را پیدا کنید. شناختن باگ هم نیاز به دانش و مهارت دارد. به هر حال پلی تستر (play tester)  شدن نیز مثل یوتیوبر شدن سخت است. اما درآمد خوبی دارد. دنیا به پلی تسترهای حرفه ای نیاز مبرم دارد. 

برای شروع، توصیه می‌کنیم که به پلتفرم‌هایی چون: Play Test Cloud یا My AppAware یا BETA FAMILY بروید تا افرادی که در جست‌وجوی گیم تستر هستند را پیدا کنید. هر چقدر مهارت کسب کنید و رزومه را قوی کنید، غول‌های صنعت بازی را به سمت خود خواهید کشاند و شاید مسیر زندگی شما تغییر کند. 

لیست بازی‌ها برای کسب درآمد

پول درآوردن از بازی وارکرافت

پول درآوردن از بازی وارکرافت

پول درآوردن از بازی WORLD OF WARCRAFT یکی از راه های کسب درآمد از بازی است. بازی‌هایی مثل ورلد آف وارکرافت در دسته بازی‌های محبوب به خصوص برای گیمرهای بالای 10 سال در سال‌های اخیر بوده و روش‌های زیادی برای درآمدزایی از بازی در اختیار شما است. 

در پاراگراف‌های بالا گفتیم که یکی از راهکارهای درآمدزایی از بازی، استریم کردن در سایت توییچ است. در واقع توییچ یک راه مناسب برای درآمدزایی از بازی ورلد آف وارکرافت است. توییچ دارای سیستم حق عضویت و DONATE بوده و به کاربر اجازه می‌دهد تا اگر از گیم‌پلی بازی خوشش آمد، از شما حمایت مالی کند. 

یکی دیگر از روش‌های کسب درآمد از بازی ورلد آف وارکرافت، تولید محتوای پربیننده و خلاقانه در یوتیوب است. بایستی اکانت در یوتیوب داشته و با استریم کردن و لایو کردن بازی ورلد آف وارکرافت، بیننده گرفته و به ازای هر 1000 بازدید، درآمد ارزی بگیرید. 

می‌توانید درباره اخبار بازی صحبت کنید یا چند کلیپ از گیم پلی خودتان نمایش دهید. تبلیغات قرار داده و از صاحب تبلیغات نیز پول بگیرید. خلاصه راه درآمد زایی از WOW زیاد  است. 

همان‌طور که احتمالا می‌دانید، پول بازی WORLD OF WARCRAFT  طلا است. اگر پیشرفت خوبی در بازی داشته باشید، فارم طلا خواهید داشت. با فروش طلا، می‌توانید درآمد ارزی کسب کنید. البته این کار زمان زیادی نیاز دارد. 

اگر سطح کاراکترها را در بازی افزایش دهید، می‌توانید به کسب درآمد از بازی امیدوار باشید. چون بسیاری از گیمرها قصد ندارند تا وقت خود را صرف کاراکتر LOW LEVEL یا سطح پایین کنند و برای بالا رفتن کاراکتر خود حاضرند پول بدهند. 

اگر با کاربری بازی کنید و سطح او را افزایش دهید، می‌توانید از روش LEVEL UP کردن  سریع یک گیمر نیز پول سازی کنید در این بازی مهیج و جذاب. 

ایجاد حساب کاربری یا اکانت در ورلد آو وارکرفت آسان است و محدودیتی در فروش اکانت وجود ندارد. البته زمان زیادی برای لول آپ کردن کاراکترها از شما گرفته می‌شود که شاید ارزش وقت گذاشتن را داشته باشد! چون هم چنان این بازی مخاطبان زیادی دارد. 

فروش آیتم‌های درون بازی همیشه یک راه دوست‌داشتنی برای کسب درآمد ارزی از بازی است. فروشگاه درون بازی ورلد آف وارکرافت ، خوب طراحی شده و آیتم‌های خود را می‌توانید به ازای طلا یا دلار آمریکا، به فروش برسانید. 

 پول درآوردن از بازی فیفا

 پول درآوردن از بازی فیفا

از بازی FIFA هم می‌توان پول درآورد. فیفا نام شبیه ساز فوتبال کمپانی ELECTRONIC ARTS است که همه ساله نسخه جدیدی از آن در اختیار عاشقان مستطیل سبز قرار می‌گیرد. بازی‌های جدید فیفا همه مبتنی بر فناوری بلاکچین هستند و کسانی که در عرصه بلاکچین فعال هستند، می‌توانند از این روش نیز از فیفا درآمد داشته باشند. 4 بازی جدید به مناسبت جام جهانی قطر 2022 منتشر شده است. 

آخرین بازی فیفا که می توان از آن کسب درآمد کرد، FIFA 23 است. در روبلاکس هم می‌توانید بازی فیفا را تجربه کنید. ده‌ها میلیون کاربر داشته و با نوشتن راهنمای بازی و مسائلی که در این گفتار به عنوان راهکارهای اخذ درآمد از بازی گفتیم، می توان از فیفا درآمد داشت. 

بازی فیفا 22 دارای حدود 30 لیگ بوده و بیش از 700 باشگاه در آن حضور دارند که می‌توانید با 17 هزار بازیکن، مشغول بازی شده و لذت ببرید. امکان ارتقا به نسل بعد در FIFA 22 در اختیار دارندگان نسخه FIFA ULTIMATE بوده و نسخه استاندارد بازی فیفا، فاقد این ویژگی است. 

فیفا آلتیمیت آنلاین انجام می شود. افراد، تیم محبوب را انتخاب کرده و بازیکن مورد نظر را خریداری کرده و در ترکیب تیم قرار داده و در مسابقات آنلاین جهانی حضور پیدا می کنند. هر چقدر سکه یا کوین بیشتری داشته باشید، بازیکن بهتری می‌خرید و تیم قوی تری دست و پا خواهید کرد. 

گیمرها زیادی هستند که دوست دارند کوین خریداری کنند. کار شما این هست که کوین کسب کنید و به آن‌ها بفروشید. برای کسب درآمد از بازی فیفا نیازمند کنسول پلی استیشن یا ایکس باکس و اینترنت پر سرعت هستید. نسخه ای از بازی تهیه کنید که قابلیت آنلاین بازی کردن را داشته باشد. نسخه هکی بازی هم در دسترس است. 

کد کاربری شما در فیفا، PSN شما است.

 

نکات مهم برای درآمدزایی از بازی فیفا

 • تا می‌توانید بازی کنید. تکمیل مسابقات یکی از راه های کسب کوین در فیفا است. برای رسیدن به COIN BOOST باید زیاد بازی کنید. 
 • وقت خود صرف دو بخش SQUAD BATTLES و DIVISION RIVALS کنید. بخش‌عالی برای کسب کوین عالی از بازی فیفا است. هم با بردن هم باختن می‌توان کوین درآورد و آن‌ها را فروخت و درآمد داشت. 
 • به ترانسفر مارکت یا بازار نقل و انتقال بازیکن دقت کنید. پول خوبی در آن است. بازیکن قیمت پایین خریده و آن را با سود بالا بفروشید. 
 • بازیکنانی که در تیم شما هستند و به آن ها نیاز ندارید، خلاص کنید و بفروشید و کوین به جیب بزنید! همیشه سعی کنید که بازیکنان به سطح خوبی رسیده و آن ها را بفروشید.
 • بخش SQUAD BUILDING CHALLENGE را توجه کنید. چالش‌هایی است که EA خلق کرده و مدت محدودی هم دارد. با تکمیل این چالش‌ها، کارت‌هایی بازی فیفا به شما می دهد که با فروشش پول در می‌اورید. 

 

پول در آوردن از بازی ایرانی

پول در آوردن از بازی ایرانی

می‌دانستید از بازی های ایرانی هم می‌توان پول درآورد؟ در واقع روش‌های زیادی برای کسب درآمد از بازی های اندرویدی از ایران یا بازی های اندرویدی ایرانی وجود دارد. پول درآوردن از بازی ایرانی آسان است و باید با مارکت‌های عرضه بازی ایرانی آشنا باشید. 

یک بازی طراحی کنید و آن را در مارکت‌های ایرانی یا جهانی عرضه کنید. از طریق پرداخت درون برنامه‌ای، کسب درآمد کنید. این کار  نیازمند یک تیم قوی است. از طراح اپ تا UI-UX و برندینگ و غیره. اما پول خوبی دارد. 

بازی‌های پولساز ایرانی زیادی برای موبایل در دسترس است. بهترین بازی های ایرانی اندروید را از مارکت های داخلی دانلود و نصب کنید. بهترین بازی های ایرانی گوشی فرصتی برای کسب درآمد ریالی  است. یکی از روش‌های درآمدزایی از بازی ایرانی آن است که یک بازی جذاب و خلاق نوشته و آن را رایگان در استورها به اشتراک گذاشته و با پرداخت درون برنامه‌ای ، کسب درآمد کنید. 

یکی از مصداق‌های درآمد اینترنتی در ایران، نوشتن و انتشار بازی در مارکت‌های داخلی و خارجی است. تبلیغ در بازی شما نیز از روش‌های کسب درآمد حساب می‌شود. 

کسب درآمد از بازی متاورس

کسب درآمد از بازی متاورس

از طریق بازی کردن در متاورس، مشاهده تبلیغات و شرکت در ایردراپ‌های متاورسی می‌توان درآمد خوبی کسب کرد. مراقب پروژه‌های کلاهبرداری متاورسی هم باشید. 

بازی‌های دسترالند که با رمزارز MANA شناخته می‌شوند، بازی سندباکس که با رمز ارز SAND معروف است، بازی استار اطلس، بازی اکسی اینفینیتی (AXIE INFINITY) که با رمز ارز AXS مطرح است، از بهترین بازی‌های متاورسی برای کسب درآمد است.

توکن مانا از بهترین توکن های متاورسی است و برای دسترسی به اپ های تعاملی، پرداخت قیمت کالاها کاربرد دارد. شما در متاورس سندباکس می‌توانید با  استفاده از یکی از بهترین توکن‌های متاورسی، زمین مجازی و یا دیگری دارایی را خرید و فروش کرده و ارز حاصل را از طریق کارگزاری های بین المللی مثل بایننس، به دلار تبدیل کنید. 

در سندباکس می‌توان دارایی و برنامه‌های مجازی خود نیز خرید و فروش کنید. به هر  حال سندباکس از بهترین بازی‌ها برای کسب درآمد در دنیای متاورس است. 

STAR ATLAS هم از بهترین بازی‌های متاورسی است. سفینه فضایی سفارشی شده ساخته و دنیای جالبی را کشف کنید. توکن اطلس روی بلاکچین متاورس SOLANA اجرا می شود که مقیاس پذیری بیش‌تر با هزینه کم‌تر دارد. درباره دنیای رمزارز و متاورس پیش از انجام بازی‎‌های متاورسی، حتما مطالعه کنید. 

الین ورلدز (ALIEN WORLDS) از بازی‌های مبتنی بر بلاکچین بوده و می‌توان از آن پول درآورد. بایستی کیف پول WAX CLOUD داشته باشید. توکن TLM بازی قابلیت خرید و فروش دارد. از بهترین بازی‌های متاورسی بوده و از این توکن برای استخراج توکن‌های بیش‌تر می‌توان بهره برد. 

علاوه بر این بازی، بازی ENG را هم در نظر داشته باشید. پلتفرم انجین به شما اجازه می‌دهد که اقلام دیجیتالی را خرید و فروش کنید. توکن ENG پس از هر فروش کالا، کسب  می شود و امکان نقد کردن دارد. این بازی با استفاده از شبکه اتریوم پشتیبانی شده و به صورت غیرمتمرکز کار می‌کند. 

کسب درآمد از بازی crazy defense

کسب درآمد از بازی crazy defense

از روش های کسب درآمد از بازی، پول درآوردن از بازی رایگان کریزی دیفنس هیروز است. این بازی رایگان بلاک چینی توسط کمپانی انیموکا برندز عرضه شد و به شما اجازه می‌دهد تا حساب بازی را به کیف پول ارز دیجیتال خود وصل کنید. این بازی، مبتنی بر فناوری بلاکچین است و باید توکن TOWER که پول بازی است، بدست آورید تا بفروشید. 

توکن تاور به صورت ماهانه با تعیین اهداف مشخصی مثل دریافت مقدار مشخصی ایکس پی، به بازیکنان بازی CRAZY DEFENCE HEROES پرداخت می شود. از این توکن باید برای پرداخت کارمزدهای انتقال توکن تاور به کیف پول استفاده شود. 

این بازی دارای 500 سطح گیم جذاب و مهیج بوده و قابلیت دانلود برای اندروید و IOS دارد. بازی اکشن با دشمنان گوناگون برای کسب درآمد است. شما باید از برج ها و جان خود در برابر حملات شدید دشمنان تا دندان مسلح، محافظت کنید. برای بازی، 400 کارت طراحی شده و دارای روند ارتقا به مرحله بعدی است. 

از طریق کیف پول METAMASK می‌توانید با کسب امتیاز کافی در مدت مشخص در استخر جوایز توکن تاور سهیم شوید. اگر نشان سینه یا STAR CHEST کسب کنید، می‌توانید امتیازات خوبی در بازی کسب کرده و با طی کردن مراحل محاسبه امتیاز در صندوق استار چست، روند کسب درآمد خود را در این بازی، تسریع کنید. 

فقط گیمرهایی که شرایط لازم را برای شرکت در ایردراپ توکن تاور دارند، توسط کمپانی تولید کننده بازی، شرکت داده شده و مقدار مشخصی از این توکن در میان بازیکنان تقسیم می شود. 

کسب درآمد از بازی new world

یکی دیگر از روش های کسب درآمد از بازی آنلاین، پول درآوردن از بازی دنیای جدید یا نیو ورلد است. برای ارتقا تسلیحات و تجهیزات در بازی استیم نیو ورلد، باید سکه کافی داشت. چند روش برای کسب سکه طلا در NEW WORLD وجود دارد. کسب سکه طلا 3 راه دارد. یکی شرکت در ماموریت های  اصلی، دیگری ساخت وسایل کاربردی و فروش آن ها به دیگر کاربران و دیگری فعالیت در فروشگاه های معاملاتی یا همان TRADING POST است. 

در هر مرحله از این بازی با حال، در مقابل ماموریت‌هایی قرار می‌گیرید که بایستی آن را کامل کنید. تکمیل موفق ماموریت، به شما پاداش می‌دهد. فروش اقلام یا منابع خود در فروشگاه بازی راه دیگر کسب درآمد است که یک نوع حراجی محسوب می‌شود. 

در جهان اترنوم، مراکزی برای جمع آوری منابع وجود دارد که بازیکن قادر است ان‌ها را در این سرزمین جادویی پیدا کند. البته این نوع فارمینگ، زمان زیادی طلب می‌کند. نحوه فارم کردن طلا در بازی NEW WORLD را باید یاد بگیرید. با گذشت زمان، گیمرها نیاز به منابع مختلف دارند با سطح خود را ارتقا دهند. جمع آوری منابع کمیاب  را در اولویت قرار دهید. 

کسب درآمد از بازی rummy

کسب درآمد از بازی rummy

بازی رامی (rummy) یکی از بازی های پرمخاطب برای کسب درآمد است. قابلیت بازی انفرادی و گروهی داشته و پاداش کسب شده را می‌توان نقد کرد. بازی را از گوگل پلی یا اندروید دانلود کنید. 

در ابتدای بازی، به هر یک از گیمرها، 10 کارت داده می‌شود. هر چقدر افراد شرکت کننده در بازی زیاد تر باشد، تعداد کارت هر نفر کاهش می‌یابد. پس از تقسیم کارت‌ها، باقی کارت‌ها در وسط میز قرار گرفته و به آن خزانه کارت می‌گویند. این بازی، در جهت عقربه های ساعت بوده و نفری که سمت چپ dealer نشسته، بازی را آغاز می کند. گیمری که سمت چپ دیلر است، نخستین کارت خزانه را برداشته و در بین کارت های خود قرار می دهد…

بازی  دارای قوانینی است که باید به آن آگاهی داشته باشید. در بازی ورقی رامی، کارت عکس دار امتیاز 10 داشته و آس‌ها به دلیل امتیاز بالا، محبوبیت بالا دارند.

 

آیا بازی cutie garden کسب درآمد دارد؟

آیا بازی cutie garden کسب درآمد دارد؟

بازی کیوتی گاردن یکی از بازی‌های سرگرم کننده رایگان بوده و بایستی حیوانات را پرورش دهید و از فروش آنها، درآمد کسب کنید. بیش از 15 نوع حیوان کوچک زیبا در این بازی در دسترس گیمرها بوده و بایستی یک باغ جذاب را ساخته و حیوانات را پرورش دهید. این بازی در فهرست بازی های MERGE (ادغام یا تلفیق) قرار دارد و گیم پلی اصلی آن، کسب درآمد بیشتر از طریق تلفیق حیوانات کوچک است. 

هر اندازه حیوانات پیشرفت کنند و بهتر پرورش پیدا کنند، باغ مجلل تر و ارزشمندتری خواهید داشت. بازی، جلوه های بصری جذابی داشته و المان‌های شگفت‌انگیز برای کسب درآمد دارد. مثل بسته هدیه مرموز که به طور تصادفی ظاهر شده و با باز کردنش، پاداش خوبی در انتظار شما خواهد بود. درآمد این بازی با ارزهای دیجیتال و پی پال قابل وصول است. 

بعضی از کاربران روزانه صدها دلار از این بازی درآمد دارند. خرید گربه، مهم‌ترین فعالیت بازی است که وقتی به LEVEL 37 برسید، ظرفیت کسب درآمد برای شما فراهم خواهد کرد. 

دانلود نسخه اندروید بازی cutie garden

 

دانلود نسخه ios بازی cutie garden

 

فهرست بازی های پولساز برای کسب درآمد

در ادامه، شماری از بازی‌های ویدیویی که می‌توانید از آنها کسب درآمد کنید، معرفی کرده‌ایم. البته درآمدزایی بازی‌های پولساز، به 2 صورت مستقیم و غیر مستقیم امکان پذیر خواهد بود. درآمد غیر مستقیم از بازی‌های پولساز، از یک بازی خاص بدست نمی‌آید و در واقع، از فعالیت‌های بیرونی مرتبط با بازی حاصل می‌شود. 

مثلا یک بازی موبایلی یا ویدیویی روی کنسول‌های گوناگون را تست کرده یا آن را روی پلتفرم‌های فعال دنیای بازی، استریم کنید. درآمد مستقیم از بازی های پولساز نیز به صورت مستقیم از تجربه بازی حاصل می‌شود. 

بازی‌های پولساز در واقع بازی‌هایی هستند که در طراحی هسته بازی توسط طراحان، مبادلات پولی در دستور کار بوده است. 

1- بازی تیم فورت‌رس 2 یا TEAM FORTRESS 2 

کسب درامد از بازی تیم فورت‌رس 2 یا TEAM FORTRESS 2 

یکی از بهترین بازی‌های پولساز است. از طریق فروشگاه آیتم‌های ظاهری (اسکین یا skin)، می‌توان از بازی پول درآورد. مسیری که در بازی‌های dota 2 و CS:GO هم شاهد آن هستیم. استقرار بازار آیتم های ظاهری در بازی، استراتژی موفقی برای برندینگ و درآمدزایی بازی بود. 

اکثر گیمرها دوست دارند نسبت به شخصی سازی ظاهر خود در بازی اقدام کنند. برخی آیتم‌ها جذاب‌تر از دیگر آیتم‌ها بوده و این برای گیمرهای زیر 20 سال خیلی مهم است. برخی از آیتم‌ها به قدری مهم هستند که گیمرها برای داشتن آن‌ها حاضرند که دست به جیب شده و به طراحی و صاحب امتیاز آیتم مربوطه، پول بدهند تا آن آیتم را در بازی، مال خود کنند!

آیتم هایی که از طریق بازی کردن بدست آورده را می‌توان در ازای دلار آمریکا مبادله کرد و از این کار پول درآورد.  بایستی وارد STEAM COMMUNITY MARKET شد که بازار رسمی VALVE CORPORATION برای خرید و فروش آیتم‌های ظاهری بازی است.

 دقت کنید که تبادلات مالی بازی‌های پولساز والو، فقط از طریق کیف پول STEAM که پلتفرم معروف به اشتراک گذاری بازی‌ها در اینترنت است انجام می‌شود. 

بازار آیتم‌های ظاهری والو، کلکسیونی از بازی برای درآمد زایی دارد که PUBG,UNTURNED, DOTA 2 از آن جمله هستند. دقت کنید که اگر قصد دارید اسکین‌های خود را با ارز واقعی مبادله کنید، نقد کردن پول از طریق سایت‌هایی چون: Bitskins.com و Stonefire.io را در نظر داشته باشید که برای این کار، کارمزد هم دریافت می‌کند.

 

2- بازی سکند لایف

کسب درامد از بازی سکند لایف

اگرقصد کسب درآمد از بازی دارید، بازی SECOND LIFE که سال 2003 میلادی معرفی شد، گزینه خوبی است. ساختار درآمدزایی خوبی داشته و برای علاقمندان به کسب درآمد از بازی مناسب خواهد بود. پول داخل این بازی را LINDEN DOLLARS می‌نامند. هر چه امتیاز بیش‌تری از بازی کسب کنید، در واقع L$ بدست خواهید آورد که قابلیت نقد کردن توسط سایت‌های پرداخت مجازی دارد. 

شما می‌توانید پولی که در بازی کسب می‌کنید را به دیگران فروخته و درآمد کسب کنید. نرخ مبادلات نیز طبق عرضه  و تقاضا تعیین می‌شود. بیش از 200 دلار واحد پولی سکندلایف، معادل حدود یک دلار آمریکا در دنیای واقعی است.

 

3- بازی ENTROPIA UNIVERSE

کسب درامد از بازی ENTROPIA UNIVERSE

این بازی نیز ساختار درآمدزایی شبیه سکند لایف دارد. مبتنی بر پول  واقعی بوده و بازی به نسبت قدیمی با  المان های گیم پلی دارد. از شکار تا ساخت و ساز. پول رایج این بازی را PED می‌نامند که مخفف  PROJECT ENTROPIA DOLLARS است. هر  10 دلار بازی معادل یک دلار آمریکا است. برداشت مستقیم پول و انتقال به حساب بانکی از جمله مزایای این بازی پولساز است. 

 

 

شما هم توانسته‌اید از دنیای گیم به درآمد برسید؟

اگر شما هم راه‌هایی برای کسب درآمد از بازی دارید، از طریق بخش کامنت در انتهای این گفتار emojo به اشتراک بگذارید. به دوستان خود نیز این روش‌های پول درآوردن از بازی را توصیه کنید تا درآمد ارزی داشته باشید و با سایت‌های پرداخت مجازی، درآمد ارزی کسب شده را نقد کنید.  

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 نظرات
 1. امین بابایی می گوید

  درامد زایی از متاورس توی ایران امکان پذیر هست؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر درامد زایی از متاورس توی ایران امکان پذیر هست به شرطی که بدانید در چه بازاری وارد می شوید.

 2. پریماه می گوید

  سلام متاورس چه ارتباطی با واقعیت مجازی دارد؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر به طور کلی دنیای متاورس ترکیبی از چند تکنولوژی مختلف در کنار یکدیگر است. مواردی همچون بلاکچین، واقعیت مجازی و گیمینگ سه رکن اصلی متاو‌رس را تشکیل می‌دهند و نقش مهمی در ساختار آن دارند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.