AD

لود اوت‌های سلاح و تجهیزات در GTA Online

لود اوت‌های سلاح و تجهیزات در GTA Online
0 167

در این مقاله ما تمام لود اوت‌های سلاح و تجهیزات در GTA Online که میتوانید در هر مکان پیدا کنید فهرست کرده‌ایم تا بتوانید مستقیماً به مکان مورد نظر خود بروید.

در جریان ماموریت سلاح‌های پنهان (Concealed Weapons) در بازی  GTA Online Cluckin’ Bell Farm Raid، شما می‌توانید انتخابی بین سه مکان مختلف داشته باشید. در این مکان‌ها، می‌توانید محموله‌های مختلفی از سلاح و تجهیزات را بدزدید و از آنها برای سرقت در کارخانه کارتل استفاده کنید. در حالی که می‌توانید هر سه مکان را جداگانه بررسی کنید و ببینید کدام لود اوت برای شما مناسب است. ما همچنین نحوه به‌دست آوردن Terrorbyte و لپ تاپ در GTA Online را برای شما آموزش داده ایم.

همه گزینه‌های لود اوت در ماموریت Concealed Weapons

سه مکانی که می‌توانید از آنها بازدید کنید عبارتند از: نقطه  A (Marabunta Grande)، نقطه B (Yacht) و نقطه C (Military Airport). سلاح‌ها و وسایلی که می‌توانید بدزدید، با توجه به جایی که می‌روید، قدرت و ارزششان افزایش می‌یابد. در نقطه A، یک دسته ابزار سطح پایین با سلاح‌ها و زره‌های اولیه پیدا خواهید کرد، در حالی که نقطه C دارای سلاح‌ها و زره‌های درجه نظامی است.

اگر به مکان لودآوت پیشرفته تری بروید، با دشمنان سطح بالاتری نیز مواجه خواهید شد. در ادامه، می‌توانید ببینید که چه سلاح‌ها و تجهیزاتی را می‌توانید در این سه مکان پیدا کنید:

همه گزینه‌های لود اوت در ماموریت Concealed Weapons

نقطه A (Marabunta Grande)

  • سلاح‌ها: Compact Rifle, Combat Pistol, Mini SMG, Crowbar, Molotovs
  • تجهیزات: زره سبک (Light Armor)

نقطه B (Yacht)

  • سلاح‌ها: Weapons: Heavy Rifle, Heavy Shotgun, Tactical SMG, Pipe Bombs
  • تجهیزات: زره متوسط (Medium Armor)

نقطه C (Military Airport)

  • سلاح‌ها: MG، AP Pistol، Combat Shotgun، Granades
  • تجهیزات: زره سنگین (Heavy Armor)

کدام لود آوت را در GTA Online باید انتخاب کنید؟

کدام لود آوت را در GTA Online باید انتخاب کنید؟

در حالت ایده آل، شما می‌خواهید لود اوت را از نقطه C در Military Airport بدزدید.این مکان بهترین زره و سه سلاح بسیار مفید از جمله یک مسلسل سبک و یک تفنگ جنگی را دارد. با این حال، اگر شما در حال انجام بازی به صورت تک نفره هستید، رسیدن به سلاح‌ها و تجهیزات با تعداد دشمنان زره پوش در اطراف این مکان دشوار است. اگر می‌خواهید از این مکان جان سالم به در ببرید، قبل از اینکه به این مکان برسید به solid weapons نیاز دارید.

اگر نقطه C را انتخاب کنید، می‌توانید اسلحه‌ها را در آشیانه بزرگ هواپیما پیدا کنید، در حالی که تجهیزات روی باند فرودگاه نزدیک یک هواپیما قرار دارد. اگر مستقیم به محل مورد نظر بروید و به سرعت سلاح‌ها و تجهیزات را بگیرید، می‌توان گفت نسبتا سالم می‌مانید و آسیب نمی‌بینید.

برای آن دسته از شما که تصمیم به بازدید از مکان‌های مختلف و جمع‌آوری لود اوت‌های مختلف گرفته‌اید، به یاد داشته باشید که نمی‌توانید اسلحه‌ها را با هم ترکیب کنید. شما فقط می‌توانید از سلاح‌های تعریف شده در یک لود اوت برای سرقت استفاده کنید. با این حال، می‌توان از تجهیزات یک مکان با لود اوت متفاوت استفاده کرد. بنابراین، به عنوان مثال، اگر هر دوی آنها را در دسترس دارید، می‌توانید از سلاح‌های نقطه B با تجهیزات نقطه C استفاده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.