AD

لیست تمام کاراکترهای Honkai Star Rail در نسخه های 2.1 و 2.2

لیست تمام کاراکترهای Honkai Star Rail در نسخه های 2.1 و 2.2
0 78

اگر به‌دنبال به‌روزرسانی‌های مهم در کاراکترهای Honkai Star Rail هستید این مقاله به شما کمک می کند. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا تمام کاراکتر‌های Honkai: Star Rail را برای نسخه های بعدی بشناسید.

کاراکترهای Honkai Star Raill برای نسخه 2.1

  • Acheron
  • Aventurine

کاراکتر Acheron در Honkai Star Raill

کاراکتر Acheron در Honkai Star Raill

انتظار می رود Acheron در نسخه 2.1 HSR ظاهر شود، او یک کاراکتر 5-star Lightning از Nihility Path است. او به عنوان یک Galaxy Ranger با هویت نامشخص و شمشیری بلند، رفتاری محتاطانه دارد، اما ضربات سریع او با غلاف شمشیر، او را به یک نیروی سر سخت تبدیل می کند.

توانایی‌های Acheron بر روی به کار بردن تدریجی دباف (debuff) با نماد گل‌ (flower) روی دشمنان متمرکز است. با افزایش تعداد گل، او قدرتمندتر می شود و یک توانایی نهایی را باز می کند. گل‌های باقی‌مانده را به دشمن منتقل می‌کند و با هم تیمی‌هایی که می‌توانند از دباف‌ها سود ببرند یا از دمیج‌های بیشتر بهره ببرند، هم‌افزایی ایجاد می‌کند.

کاراکتر Aventurine در Honkai Star Raill

کاراکتر Aventurine در Honkai Star Raill

انتظار می رود که Aventurine در نسخه 2.1 HSR ظاهر شود، او یک کاراکتر 5-star Imaginary در Honkai Star Rail است که به Preservation Path تعلق دارد و در کنار Topaz در Interastral Peace Corporation’s Strategic Investment Department کار می کند. Aventurine به عنوان یک مدیر اجرایی و عضوی از Ten Stonehearts، قدرت استراتژیک را تضمین می کند.

توانایی‌های منحصربه‌فرد او شامل ارائه یک سپر انحصاری برای همه متحدان بر اساس  DEF او، لباس‌های تازه برای محافظت بیشتر و جمع‌آوری انرژی برای از بین بردن حملات قدرتمند Imaginary است. مهارت‌های Aventurine  بر محافظت از متحدان، تقویت دفاع و وارد کردن آسیب‌های تاثیرگذار در جهان Honkai  متمرکز است.

کاراکترهای Honkai: Star Rail برای نسخه 2.2

  • Sam

کاراکترهای Honkai: Star Rail برای نسخه 2.2

کاراکتر Sam یکی از کاراکترهای 5 ستاره مورد انتظار نسخه 2.1 است و قدرت آتشین را با عنصر Fire به ارمغان می آورد. سم به عنوان یک کاراکتر Destruction Path و عضوی از شکارچیان Stellaron، اولین بار در تریلر Myriad Celestia- Jepella Rebellion- صحنه 4 دیده شد. مهارت‌های فاش شده سم شامل قربانی کردن Max HP برای دمیج شدید Fire، با پرک های اضافی در برابر دشمنان ضعیف در Fire است.

در حالت Red Temperature، سم ATK و Speed را افزایش می‌دهد و در عین حال کاهش آسیب را بالا می‌برد. اگرچه بازیابی انرژی غیرفعال است، سم پس از شمارش معکوس از این حالت خارج می شود.  Talentها بر اساس health از دست رفته انرژی می‌دهند. تکنیک سم health را بازیابی می کند و Max HP را برای نبردهای آینده افزایش می دهد و آنها را به یک نیروی انعطاف پذیر تبدیل می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.