AD

بازی Royal Pirates برای اندروید و iOS عرضه می‌شود

بازی Royal Pirates برای اندروید و iOS عرضه می شود
0 7

برای شروع یک ماجراجویی حماسی در دریاهای آزاد آماده شوید و در دنیای جذاب بازی Royal Pirates برای اندروید و iOS شیرجه بزنید. Royal Pirates یک بازی کارتی شطرنج خودکار RPG به سبک idle برای موبایل است. این تایتل که توسط Colocess Games ساخته شده است، شما را به سفری هیجان انگیز در دنیایی می‌برد که دریاها سیاره زمین را گرفته‌اند و تنها تعداد انگشت شماری زمین خشک باقی مانده است.

سیستم کاراکتر بازی Royale Pirates

Royale Pirates دارای یک سیستم کاراکتر کامل و دقیق با صدها گزینه برای انتخاب خواهد بود. کاراکتر‌های مختلف از جناح‌های مختلف هستند که هر کدام دارای مجموعه مهارت‌های متمایزی می‌باشند. شما در بازی Royale Pirates گروه‌های مختلف را باید ترکیب کنید تا بتوانید قدرتمندترین تیم دزدان دریایی را ایجاد کنید.

نحوه پیشرفت در بازی Royale Pirates

با پیشرفت در بازی Royale Pirates، می‌توانید قفل پاداش‌های باند را باز کنید، ترکیب‌های خود را تغییر دهید و برنامه ریزی کنید تا هم تیمی‌های خود را در مکان‌های تاکتیکی قرار دهید. علاوه بر این، یک سیستم مبارزه hands-free نیز وجود دارد که به شما امکان می‌دهد منابع افسانه‌ای و قهرمانان اسطوره ای را حتی در حالت آفلاین به دست آورید.

تبدیل به پادشاه دزدان دریایی در بازی Royale Pirates

برای تبدیل شدن به پادشاه دزدان دریایی باید یک قلعه غیرقابل نفوذ ایجاد کنید. کشتی جنگی شما نیز می‌تواند ارتقا یابد تا قوی‌تر شود و هنگام عبور از هفت دریا بسیار قوی عمل نماید.

در این بازی می‌توانید با دوستانتان هم گروه شوید و با یکدیگر به ماجراجویی‌های چندنفره بپردازید و با یک اتحاد قدرتمند گنجینه‌های دست نیافتنی را به دست آورید.

تاریخ انتشار بازی Royale Pirates

Royale Pirates در 15 می در اپ استور و گوگل پلی عرضه می شود.

 

 

منبع: pocketgamer

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.