AD

به روز رسانی eFootball 2024 v3.5.1 همراه با بازیکنان جدید

به روز رسانی eFootball 2024 v3.5.1 همراه با بازیکنان جدید
0 12

به روز رسانی eFootball 2024 v3.5.1 همراه با بازیکنان جدید، رویدادها و موارد دیگر

eFootball 2024 محصول شرکت ژاپنی KONAMI،به روز رسانی eFootball 2024 v3.5.1 را ارائه کرده است که بازیکنان جدید، Updated Match Pass و موارد دیگر را به ارمغان می آورد. این به روزرسانی بخشی از فصل 6 Bring the Energy, Bring the Noise خواهد بود که اخیرا منتشر شد و طبق کمپین های برنامه ریزی شده و همچنین به روز رسانی eFootball 2024 v3.5.0  پیش خواهد رفت. در این مقاله توضیح داده شده است که چه ویژگی هایی با این به روز رسانی ارائه می شود.

 

ویژگی های به روز رسانی eFootball 2024 v3.5.1

  • Display Load
  • بازیکنان جدید
  • Updated Match Pass

 

ویژگی جدید: Display Load

در آخرین آپدیت بازی eFootball 2024، قابلیت جدیدی در منوی تنظیمات بازی در قسمت تنظیمات بازی ارائه شده است. بازیکنان اکنون با دسترسی Extras > Game Settings > Play Settings > Player Card Display، می توانند Display Load مربوط به Game Plan را تنظیم کنند.

با انتخاب Low، نمایش بازیکنان ذخیره در این Game Plan روی دو ردیف ثابت تنظیم می‌شود که به طور موثر display load را کاهش می‌دهد یا در صورتی که تنظیم High را ترجیح می‌دهید، بر اساس علاقه شما و اندازه صفحه نمایش دستگاه، display load افزایش می‌یابد.

 

بازیکنان جدید eFootball 2024 v3.5.1

چند بازیکن جدید مانند کاکا (Kaka)، لیلیان تورام (Lilian Thuram) و داوید ویا (David Villa) به این بازی اضافه شده است.

 

Updated Match Pass

همانطور که انتظار می‌رفت، با این به روزرسانی، Updated Match Pass را دریافت می‌کنید که به شما کمک می‌کند تجربه تیم‌سازی خود را ارتقا دهید. Value Match Pass و Premium Match Pass را می‌توان با استفاده از eFootball Coins آنلاک کرد. علاوه بر این، در طول کمپین نیز، شما این فرصت را دارید که هر دو پاس را با قیمت های تخفیف خورده آنلاک کنید.

با این تخفیف به جای قیمت کامل 500 و 1000 سکه فوتبال الکترونیکی (eFootball Coins)، شما می توانید Value Match Pass را با 250 تا eFootball Coins و Premium Match Pass را با 500 تا eFootball Coins دریافت کنید. به‌علاوه، اگر قبلاً قفل Match Pass را باز نکرده‌اید، قیمت Match Pass مربوطه نصف می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.