AD

به روزرسانی Subway Surfers Classic برای بازی Subway Surfers

به روزرسانی Subway Surfers Classic برای بازی Subway Surfers
0 8

Subway Surfers (موج سواران مترو)، بازی آرکید به سبک دونده بی پایان محصول شرکت SYBO Games با به روزرسانی Subway Surfers Classic به نسخه اورجینال خود بازخواهد گشت. این به روز رسانی همان ظاهر کلاسیک قدیمی را از سال 2012 که بازی شروع به کار کرد، به ارمغان می آورد. آپدیت جدید از 13 می تا 2 ژوئن در دسترس خواهد بود. اگر هنوز با این بازی آشنا نیستید ما در مقاله ای به بررسی بازی Subway Surfers پرداخته‌ایم که می توانید هم اکنون مطالعه کنید.

 

SYBO Games به مناسبت دوازدهمین سالگرد این بازی، به‌روزرسانی Subway Surfers Classic را ارائه می‌کند

بازی Subway Surfers نیازی به معرفی ندارد. با توجه به اینکه یکی از پر دانلود ترین بازی در فروشگاه‌ها است، جزء محبوب ترین انتخاب توسط بازیکنان در صنعت بازی بوده است. این بازی اکنون با دوازدهمین سالگرد خود، تجربه subway surfers کلاسیک را به ارمغان می‌آورد و خاطرات زیادی را در ذهن طرفداران خود زنده می‌کند.

با این به روزرسانی، چند کاراکتر جدید نیز به بازی اضافه خواهند شد. این کاراکترها با دقت زیادی انتخاب می‌شوند تا متناسب با سبک بازی باشند. حتی چند کاراکتر از بین بیش از 700 ورودی ساخته شده توسط طرفداران انتخاب شده اند و توسط توسعه دهندگان در بازی گنجانده شده‌اند. واقعاً جالب خواهد بود که ببینیم جامعه Surfers Subway چه واکنشی نسبت به این به‌روزرسانی جدید نشان می‌دهد.

 

تاریخ به‌روزرسانی Subway Surfers Classic

آپدیت جدید برای مدت زمان مشخصی و از 13 می تا 2 ژوئن در جشن های دوازدهمین سالگرد بازی در دسترس خواهد بود. اگر دوست دارید دوباره نوستالژی کلاسیک موج سواران مترو را تجربه کنید، آن را از طریق گوگل پلی و اپل استور پیگیر باشید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.