AD

معرفی بازی subway surfers

بازی ساب وی سورف
6 3,271

یک ایده منحصربه ‌فرد مانند بازی ساب وی سورف باعث لذت بیشتر مردم شده و روند جدیدی را به ارمغان می‌آورد. مردم در جستجوی چیزهای جدید، منحصربه‌فرد و سرگرم‌کننده هستند. بازی ساب وی سورف  ایده منحصربه‌فردی از دوندگی بی‌پایان ارائه می‌دهد که آن را سرگرم‌کننده و همچنین اعتیادآور می‌کند. بازی ساب وی سورف یک بازی ویدئویی درباره یک دونده بی‌پایان است. بازی با ضربه‌زدن روی صفحه لمسی شروع می‌شود. جیک (شخصیت شروع بازی) یا هر شخصیت دیگری روی مترو نقاشی‌های دیواری را اسپری می‌کند و سپس بازرس و سگ شروع به تعقیب شخصیت داستان می‌کند. در این مطلب از سری مقالات نقد و بررسی گیم سایت ایموجو با ما همراه باشید.

درباره بازی ساب وی سورف

در Game Subway Surfers بازیکنان ازجمله Jake یا یکی از دوستان وی نقش قهرمان اصلی داستان را بازی می‌کنند. آن‌ها هنگام جمع‌آوری سکه و راه‌رفتن روی قطارهای پیشرو، از دست بازرس بدخلق و سگش از طریق سیستم‌های مترو شهرهای معروف جهان فرار می‌کنند.

تور جهانی ساب وی سورف هر ماه از یک مقصد شناخته شده بازدید کرده است. تور جهانی 79 بازدید از شش قاره انجام داده است. جیک و نگهبان و سگ تعقیب‌کننده او در ابتدا در یک فیلم کوتاه انیمیشن ظاهر می‌شوند. اکنون شخصیت‌های دوستانه جدید در هر به‌روزرسانی به آن‌ها پیوسته‌اند و این ادای احترام به فرهنگ‌ها و تنوع نژادی است. شما می‌توانید با دانلود بازی subway surfers نسخه قدیمی یا نسخه‌های جدیدتر از این بازی لذت ببرید.

بازی ساب وی سورف
بازی ساب وی سورف

بازی Subway Surfers فراخوانی می‌ کند

مسیرهای قدیمی مترو مملو از طلا هستند، اما احتیاج به دوندگی سریع دارد تا بتوانید آن‌ها را برای خودتان جمع کنید. در بازی Subway Surfers (ساب وی سورف) به‌صورت آنلاین، جیک و باند دوستداران دوومیدانی‌اش می‌توانند خود را به مسیرهای پیاده‌روی برسانند و از گارد امنیتی بدقلق پیشی بگیرند. این شخصیت‌ها می‌توانند طلاها را بدون اینکه توسط یک مترو زیر گرفته شوند، جمع کنند. Subway Surfers به ​​عنوان یکی از بازی‌هایی که بیشترین برداشت را از مناطق مختلف در سراسر جهان داشته است، معرفی می‌شود. یادگیری این بازی آسان و سرگرم‌کننده است، اما تسلط بر آن سخت است.

با شروع بازی Subway Surfers (ساب وی سورف) می‌بینید اگر حتی یک ثانیه متوقف شوید، نگهبان قصد دارد شما را بدزدد. هنگام دویدن و گشت‌وگذار در مترو، برای جلوگیری از برخورد با موانع، از سه مسیر به چپ و راست می‌روید. به‌زودی خواهید فهمید که سطح مترو مملو از انواع و اقسام چیزهایی است که باید آن‌ها را دور بزنید، یا از آن‌ها پرش کنید. بزرگ‌ترین نگرانی شما، واگن‌های مترو است که درست به سمت شما هجوم می‌آورند. شما در مقابل ترافیک هستید. باید تا آنجا که می‌توانید سکه‌های طلا بگیرید.

مهارت‌ های بازی بازی Subway Surfers 

مطمئناً Subway Surfer بودن خیلی بیشتر از این است که فقط در همان مسیر حرکت کنید و سکه بگیرید. ماهانه هزاران اسکیت سوار به پیست‌ها می‌روند، بنابراین برای جالب نگه‌داشتن همه چیز، برنامه‌نویسان بازی Subway Surf شخصیت‌های خاص و موردعلاقه ما را در تور جهانی ایجاد کردند.

هرچند هفته یکبار، بازیکنان بازی Subway Surfers (بازی ساب وی سورف)  به ​​مکانی دیگر در سراسر جهان می‌روند. در هر توقف تور، یک شخصیت منحصربه‌فرد در آن منطقه وجود دارد که می‌تواند گشتی در مسیرهای پیاده‌روی بزند. واگن‌های مترو، موانع و مناظر اطراف کاملاً متفاوت است. این امر به فضای بازی Subway Surfers این امکان را می‌دهد تا همه چیز را هیجان‌انگیز نگه دارد و مهارت‌های خود را در اسکیت سواری را به جهانیان نشان دهد.

موانع بازی ساب وی سورف

 ما از موانع زمینی شروع خواهیم کرد، آنها قوی‌تر از آنچه که به نظر می‌رسند، هستند. می‌توانید ازروی کوتاه‌ها بپرید و زیر بلندها بپیچید، به شرطی که فضای لازم برای آن را داشته باشید. درختچه‌ها و بوته‌هایی وجود دارد که شما باید ازروی آن‌ها بپرید. همین امر برای برآمدگی‌ها و پل‌های بلند نیز لازم است که باید روی آنها بروید. آخرین اما مهم‌ترین موانع، وسایل نقلیه هستند. برخی از واگن‌های مترو دقیقاً به سمت شما می‌آیند و برخی دیگر پارک شده‌اند. تا زمانی که روی تخته اسکیت سواری نباشید، مطمئناً در یک برخورد جدی پیروز نخواهید شد.

Word Hunt یک جایزه مهیج

نسخه موبایل بازی Subway Surfers سال ‌هاست به تعداد بارگیری رکوردشکنی رسیده است و این، بدون اهداف جالب و جوایز جذاب امکان‌پذیر نیست. یکی از اولین چیزهایی که در اسکیت سواری در کشورهای متفاوت ممکن است کمی عجیب به نظر برسد نامه‌هایی است که می‌توانید به‌صورت شناور در مسیرها پیدا کنید. معمولاً این حروف در مناطق صعب‌العبور آویزان هستند، بنابراین مطمئن شوید برای مسابقه‌ای جسورانه آماده هستید.

این ویژگی Word Hunt نام دارد و هر روز حروف کلمه متفاوتی را بیان می‌کنند. اگر بتوانید همه آن‌ها را بگیرید، جوایز عالی خواهید گرفت. برای هر روز متوالی که Word Hunt را کامل می‌کنید، جوایز حتی بهتر هم می‌شوند.

بازی ساب وی سورف
بازی ساب وی سورف

امکانات اضافی بازی ساب وی سورف

بازی ساب وی سورف همیشه دارای بسیاری از نیروهای قدرتمند عالی است که شما می‌توانید آن را امتحان کنید و ارتقا دهید. HOVERBOARD یکی از این امکانات است. در بازی آنلاین Subway Surfers، می‌توانید از یک هاوربرد زیبا استفاده کنید. شما همچنان می‌توانید از یک سمت به آن سمت بروید، بپرید، چرخ بزنید و سکه جمع کنید، اما اکنون شانس اضافی خواهید داشت. اگر به مانعی برخورد کنید، زنده می‌مانید.

 کفش ورزشی فوق‌العاده یکی دیگر از این امکانات است. فقط صبر کنید تا این Super Sneakers را ببندید و شروع به پیشی گرفتن از اتومبیل‌های مترو کنید. به دنبال نمادی باشید که شبیه یک جفت کفش است و وقتی آنها را تهیه کردید، برای چند پرش بعدی خود آماده شوید، پرش‌هایی بلندتر از دوبرابر از پرش‌های عادی. این امکان در بازی آنلاین Subway Surfers بسیار مفید است، زیرا ممکن است در گوشه‌ای گیر کنید و راهی غیر از پرش مستقیم نداشته باشید.

امتیاز چندگانه بازی ساب وی سورف

استفاده از کفش‌های ورزشی فوق‌العاده فنری یا هاوربردهای فانتزی ممکن است فوق‌العاده سرگرم‌کننده باشد، اما اگر امتیاز بالا در مأموریت شما مدنظر باشد، هیچ راهی بهتر از امتیاز چندگانه وجود ندارد. ستاره‌ای را پیدا کنید که می‌چرخد ​​و آن را بگیرید تا فوراً امتیاز شما را دوبرابر کند. آن را با موارد دیگر ترکیب کنید تا سریع‌تر انواع رکوردها را بشکنید. این لیست از جمله جت پک‌های رنگی گرفته تا آهن‌ربا (برای جمع‌آوری سکه‌های بیشتر) و موارد دیگر همچنان ادامه دارد.

نتیجه گیری بازی ساب وی سورف

Game Subway Surfers یک بازی بسیار محبوب در زمینه دوندگی بی‌پایان است. بازیکنان نقش اصلی Jake یا یکی از دوستان او هستند. آن‌ها هنگام جمع‌آوری سکه و پرش از قطارهای پیشرو، توسط بازرسی بدخلق و سگش تعقیب می‌شوند و از طریق مترو شهرهای معروف جهان فرار می‌کنند. این بازی با فضای باکیفیت و داستانی هیجان‌انگیز یک انتخاب بسیار سرگرم‌کننده برای بازی‌کردن است. امیدواریم از این مطلب مجله بازی ایموجو لذت برده باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 نظرات
 1. الاهه می گوید

  سلام برای بازی Subway Surfers میتونم خرید درون برنامه ای بکنم ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر دوست عزیز. بله

 2. زهرا می گوید

  سلام میتونم بازی موج سوار مترو رو گروهی بازی کنم ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بله شما میتونید این بازی رو انلاین به صورت گروهی انجام بدین

 3. جاهدی می گوید

  سلام وقت بخیر بازی موج سواران قطار واقعا عالیه و من چند ساله دارمش خیلی بازی دوست داشتنیه و اصلا قدیمی نمیشه و در اپدیت جدیدش هم خیلی مهیج تر شده

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام دوست گرامی ممنون از نظر شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.