AD

Overwatch 2 Season 9 قصد دارد پیشینه این بازی را احیا کند

Overwatch 2 Season 9 قصد دارد پیشینه این بازی را احیا کند
0 11

Overwatch 2 Season 9 پس از موفقیت اولیه بازی اول، مسیر سختی را پشت سر گذاشته است. بازی اول این مجموعه که در سال 2016 به راحتی عنوان بهترین بازی Game Informer را از آن خود کرد و مخاطبان پرشور و مشتاقی داشت، اما پس از اعلام بازی Overwatch 2  در سال 2019، پشتیبانی از Overwatch اصلی با شکست مواجه شد و جامعه طرفداران و بازیکنان را نیز دچار افول کرد.

سال گذشته انتشار عناصر PvE بازی Overwatch 2 در آپدیت Invasion، این بازی تیراندازی قهرمان را به مسیر درست برگرداند، اما آن چیزی که بلیزارد انتظارش را داشت را ایجاد نکرد. با Overwatch 2 Season 9، که هفته آینده شروع می شود، بلیزارد تغییرات گسترده ای در پشت صحنه ایجاد می کند تا بازی را برای بازیکنان قابل دسترس تر کند.

بازیکنان در همه مودها متوجه به‌روزرسانی‌های لحظه به لحظه بازی و مسابقات خواهند شد. hit consistencyبا افزایش اندازه شلیک شونده ها (projectile) در حال بهبود است. آن دسته از شخصیت هایی که سلاح یا توانایی های مبتنی بر projectile ندارند و بنابراین از این تغییر هیچ سودی دریافت نمی کنند، به روز رسانی های اضافی بالانس را دریافت خواهند کرد.

Overwatch 2 Season 9 قصد دارد پیشینه این بازی را احیا کند

علاوه بر این، با شروع فصل 9، همه هیرو ها (قهرمانان) سلامت بیشتری خواهند داشت. هر هیرو با قدرت 150 تا 175HP، به اندازه 25 HP اضافی دریافت خواهند کرد، در حالی که قهرمانان با 200 تا 300 HP، به اندازه 50 HP اضافی دریافت می کنند. در همین حال، تانک‌های با قدرت 300 HP یا بیشتر در شروع فصل 9 بین 75 تا 100 HP اضافی دریافت خواهند کرد. علاوه بر این، همه هیرو ها اکنون می‌توانند پس از 5 ثانیه آسیب دیدگی، به صورت منفعل شروع به بهبود یافتن کنند، در حالی که هیروهای پشتیبانی (support hero) می‌توانند به صورت منفعل در دو و نیم ثانیه شروع به بهبود یافتن کنند. برای یکسان سازی و کم کردن میزان تفاوت با هم، اگر کاراکتری آسیب می بیند، میزان بهبودی در هنگام dealt damage تا 20 درصد کاهش می یابد.

فصل نهم Overwatch 2 تغییرات گسترده ای را در ساختار بازی رقابتی (Competitive) ایجاد می کند. اول از همه، رتبه‌های رقابتی ریست می‌شوند، به طوری که همه بازیکنان 10 تا placement match جدید را برای بازی و کالیبره کردن rank شروع جدید خود دریافت می‌کنند. با شروع فصل 9، rank پس از هر مسابقه به‌روزرسانی می‌شود، با یک نوار پیشرفت، بازخورد بصری را در مورد میزان پیشرفت یا پسرفت در هر مسابقه ارائه می‌کند. بهترین بازیکنان رقابتی رتبه جدیدی برای رسیدن به آن دارند: Champion. این رتبه برتر فقط توسط بهترین بازیکنان جهان قابل دستیابی است.

فصل نهم Overwatch 2
فصل نهم Overwatch 2

Competitive  (رقابت) همچنین به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا با کسب امتیازهای رقابتی (Competitive Points)  با بازی در مسابقات رقابتی، انواع سلاح‌های Jade را باز کنند. امتیازهای رقابتی فصل 8 به امتیازهای رقابتی Legacy تبدیل می شوند که می توانند برای باز کردن انواع سلاح های طلایی (Gold weapon) استفاده شوند. در پایان سال 2024، تمام امتیازات رقابتی 2024 به امتیازات رقابتی Legacy تبدیل خواهند شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.