AD

175 میلیون بازدید از تریلر بازی Grand Theft Auto 6

175 میلیون بازدید از تریلر بازی Grand Theft Auto 6
0 30

175 میلیون بازدید از تریلر بازی Grand Theft Auto 6 به نقطه عطف چشمگیر دیگری رسید. رونمایی Grand Theft Auto 6 به لطف نمایش چشمگیر ویژگی‌ها و ویرایش روان، به سرعت به یک قطعه نمادین از مدیا تبدیل شد.

انتشار اولیه تریلر GTA آنقدر محبوب بود که در چندین پلتفرم رکورد را شکست. توییت Rockstar با این مضمون که انتشار تریلر را که 1.8میلیون لایک در عرض 24 ساعت به دست آورد، به پرطرفدارترین توییت بازی توییتر در تاریخ این پلتفرم تبدیل شد.

سپس، پس از انتشار تریلر در یوتیوب، ویدیو در عرض 24 ساعت خارج از رده موسیقی، به پربازدیدترین آپلود آن پلتفرم تبدیل شد. این تریلر در این بازه زمانی بیش از 90 میلیون بازدید از یوتیوب به دست آورد. اگرچه هنوز چند ماه دیگر تا انتشار GTA 6 باقی مانده است، اما تریلر آن همچنان تعداد قابل توجهی از بازدیدها را دارد.

video
play-sharp-fill
از 13 فوریه، تریلر رونمایی GTA 6 با بیش از 175 میلیون بازدید مواجه شده است و تعداد بازدیدهای آن احتمالاً همچنان افزایش خواهد یافت زیرا طرفداران مشتاقانه منتظر این بازی پرطرفدار هستند. طرفداران راک استار پس از تماشای مکرر تریلر GTA 6 با توجه به جزئیات بسیار چشمگیر آن پاداش دریافت کردند. علاوه بر ده‌ها ویژگی کوچکی که در این تریلر به نمایش گذاشته شده است، این ویدیو همچنین گرافیک چشمگیر GTA 6 و نکاتی را در مورد فرضیه داستان بعدی Rockstar نشان می‌دهد.

Rockstar هنوز فرضیه GTA 6 را به طور کامل فاش نکرده است، اما این موضوع باعث نشده طرفداران نکات مهمی را از تریلر جمع آوری نکنند. تریلر GTA 6 به وضوح نشان می‌دهد که این بازی یک داستان عاشقانه شبیه به Bonnie and Clyde با دو کاراکتر اصلی را دنبال می کند که به نظر می‌رسد جنایتکارانی سرسخت و جاه طلب هستند که عاشق هم هستند. علاوه بر این، به نظر می‌رسد تریلر به این موضوع اشاره می کند که اعتماد و خیانت ممکن است به موضوع اصلی تبدیل شود، زیرا صحنه پایانی ویدیو نشان می دهد که یکی از قهرمانان از دیگری می پرسد که آیا به او اعتماد دارد یا خیر. در حالی که حدس و گمان درباره داستان GTA 6 جالب است، اما تحولات اخیر، پنجره احتمالی انتشار بازی را برای تاریخ انتشار 2025 نشان می دهد.

گزارش مالی اخیر Take-Two نشان می‌دهد که GTA 6 در اواخر سال 2025 منتشر خواهد شد. در این میان، طرفداران باید منتظر تریلرهای اضافی باشند.

یکی از طرفداران GTA 6 یک جدول زمانی ایجاد کرد که احتمالاً نشان می دهد که طرفداران چه زمانی می توانند منتظر تریلرهای آینده باشند. آنها این کار را با مطالعه استراتژی بازاریابی Rockstar با GTA 5 انجام دادند، که در حال حاضر با بازاریابی GTA 6 مطابقت دارد. بر اساس این جدول زمانی، طرفداران می توانند امیدوار باشند که تریلر بعدی GTA 6 احتمالا تا 10 ماه دیگر منتشر شود.

Grand Theft Auto 6 یک بازی جنایی جهان باز است که طرفداران را به خیابان های Vice City می برد.

پلتفرم(های)Xbox Series X|S، PS5

منتشر شده 2025-00-00

توسعه دهندگان Rockstar Games

ناشر(های) Rockstar Games

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.