AD

نقد و بررسی بازی روود ردمپشن ؛ بازی مهیج و جذاب

5 415

بازی روود ردمپشن بیش از یک مسابقه اتومبیلرانی برای گیمرها به ارمغان میاورد و شما در این بازی ویدئوی مسابقه ای و مبارزه ای، همه را باهم تجربه می کنید. مواردی همچون جنگ، مسابقه، خرابکاری های دیوانه کننده، به همراه هوش مصنوعی… برای آشنایی بیشتر با این بازی به شما پیشنهاد می کنیم که با نقد و و بررسی بازی روود ردمپشن در سایت رسانه بزی موبایل ایموجو همراه باشید.

نقد بازی روود ردمپشن

آیا برای یک مسابقه سخت آماده هستید؟

بازی روود ردمپشن بیش از یک مسابقه اتومبیلرانی گیمرها را به ارمغان می آورد.

چند داستان جالب و اطلاعات موردنیاز در مورد کامپیوتر شخصی را برای شما بررسی می کنیم. روود ردمپشن قبل از ورود به بازی آماده شوید.

بازی روود ردمپشن بیش از یک مسابقه اتومبیلرانی برای گیمرها به ارمغان میاورد و شما در این بازی ویدئوی مسابقه ای و مبارزه ای، همه را باهم تجربه می کند. مواردی همچون جنگ، مسابقه، خرابکاری های دیوانه کننده، به همراه هوش مصنوعی، فرمول کلاسیک و… را یکجا دارید. در برسی امروز روود ردمپشن نه تنها داستان جالب این بازی برای شما آورده ایم. همچنین اطلاعات مفیدی نیز در مورد سیستم های مورد نیاز و عامل های آن برای این بازی مشخص کرده ایم.

همچنین بخوانید: نقد و بررسی بازی رد دد ۲ یک ماجراجویی هیجان انگیز

معرفی بازی روود ردمپشن و تاریخچه مختصر

این بازی مسابقه ای و جنگی با الهام از بازی اتومبیلرانی Road Rash ناشر معروف باز های Electronic Arts ساخته شده است. بازی روود ردمپشن توسط EQ Games و Pixel Dash Studios ساخته شده است. اکنون می توانید از سیتم عامل های این بازی از جمله کامپیوتر شخصی، ایکس باکس وان و پی اس 4 و همچنین Nintendo Switch می‌توانید انجام دهید.

این بازی در 4 اکتبر 2017 توسط EQ Games برای رایانه های شخصی راه اندازی شد. سپس، یک سال بعد، به کنسول ها آمد. سال هاست که یکی از بهترین بازی های رایانه های شخصی / کنسولی که تاکنون آمده است.

سبک بازی مجرمانه بازی Road Redemption

بازی روود ردمپشن یک بازی مسابقه ای جنگی از نوع مجرمانه است که اخیراً از شرط بندی در غرب یا وسط امریکا گذر کرده است. این مرد پس از 8 سال زندگی در زندان فدرال، برای کار در باشگاه موتور قدیمی خود بازمی گردد. شما باید کار کنید، مأموریت ها را انجام دهید، مسابقه دهید و رتبه بندی کنید. با بالا رفتن رتبه شما، این بازی از برخی رمز و رازها رونمایی خواهد کرد.

 به عنوان مثال، هر برادری که در این بازی دارید، با بهترین منافع خود برای باشگاه شما کار نمی‌کند. علاوه بر این، ممکن است بسیاری از آن‌ها کسانی باشند که 8 سال پیش شما را به زندان انداختند.

علاوه بر این، به عنوان قهرمان اصلی، شما باید نقش اصلی را در نتایج جنگ قدرت بازی کنید. تصمیمات و اقدامات درون بازی شما نتیجه را تعیین می کند. شما همچنین باند خود را به سمت کنترل بسیاری از مسیرهای توزیع مواد مخدر و قلمرو در جنگ سوق می دهید.

سبک بازی مجرمانه بازی Road Redemption

نقد بازی روود ردمپشن : دستورالعمل

گیم پلی بازی روود ردمپشن با روود راش قلبی تفاوت چندانی ندارد، برای بالا بردن سریع سطح، همچنین به مهارت و تجربه عالی در استفاده از ماوس و صفحه کلید نیاز دارید. در غیر این صورت، هنگام بازی Road Redemption در PS4، باید سرعت انگشت خود را بالاتر ببرید.

در طول مسابقه، برای پیشی گرفتن از بسیاری از مخالفان، به یک وسیله نقلیه و سلاح مناسب نیاز دارید. شما همچنین باید بجنگید و دشمنان خود را از جاده خارج کنید. تیراندازی فقط یک قسمت جزئی از مسابقه است زیرا مهمات در این دنیای بازی زیاد نیست. علاوه بر این، این بازی به مهارت هدف گیری شما برای شلیک جنگ نیز نیاز دارد، بازی روود ردمپشن چیزی مانند یک هدف خودکار در آن وجود ندارد. این ترفند ها در بازی مجاز نیستند.

نقد بازی Road Redemption: حالت های بازی

این بازی را می توانید در حالت تک نفره یا حالت چند نفره با مأموریت های تیمی و رایگان برای همه انجام دهید. منفجر کردن دشمنان از جاده نیز راهی برای پیروزی در مسابقه است. بیش تر از اینکه گاز بدهید و به جلو حرکت کنید باید اول به فکر پیروزی باشید.

شما همچنین مأموریت های زیادی برای انجام و تجربه بیشتر با بازی روود ردمپشن باید داشته باشید.

نقد بازی روود ردمپشن: Mission Types

بازی رود ردشمن بیش از یک بازی مسابقه ای، تجربه هیجان انگیز زیادی را با انواع مختلف مأموریت به بازیکنان خودش ارائه می‌دهد. مسابقه جنگی قطعاً مأموریت اصلی این بازی است. در این مأموریت معمولی، شما در جاده مسابقه با سایر وسایل نقلیه رقابت می کنید، وسایل نقلیه زرهی را خراب می کنید و با سلاح های خود حریفان را منفجر می کنید.

نقد بازی روود ردمپشن: فرارها در بازی

فرار پلیس مأموریت دیگری است که باید در این بازی انجام دهید. وظیفه شما این است که باند خود را به فرار از تعقیب و گریز موتورهای پلیس، ماشین ها و هلی کوپترها سوق دهید. در هنگام فرار می توانید به وسیله نقلیه پلیس آسیب برسانید. علاوه بر این، شما همچنین باید از قلمرو دشمنان خود فرار کنید و به سلامت بروید.

نقد بازی روود ردمپشن: فرارها در بازی

علاوه بر این، در بازبینی روود ردمپشن همچنین بسیاری از مأموریت های جالب از جمله قاتل، کمین و حمله به کاروان نیز ذکر شده است. در مأموریت Assassin، شما باید برخی از اعضای یک باشگاه موتور رقیب را حذف کنید. در حمله به کاروان، شما به کاروانی که از طریق قلمرو شما عبور می کند حمله خواهید کرد. وقت آن است که شما در این بازی مهارت های تیراندازی خود را به نمایش بگذارید.

نقد بازی Road Redemption: سیستم مورد نیاز

بازی روود ردمپشن یک بازی رایانه ای / کنسولی است؛ بنابراین بازی اندروید یا نسخه گوشی آن عملاً وجود ندارد. در عوض شما باید این بازی را در رایانه شخصی، پی اس 4، ایکس باکس وان یا Nintendo Switch خریداری و لذت ببرید. این بررسی بازی به شما اطلاعاتی درباره نیازهای کامپیوتر شخصی شما برای انجام بهتر آن برای شما قرار داده است. بلافاصله آن را بررسی می کنیم.

OS: Windows XP/ Windows Vista

 Memory: 8 GB

 Graphics Card: AMD Radeon HD 5450

 CPU: Intel Pentium 4 2.00GHz

 File Size: 1000 MB

یک کامپیوتر با این ظرفیت های سیستم کافی است تا Road Redemption را دانلود کرده و با کیفیت متوسط ​​بازی کنید. با این حال، اگر می خواهید یک مسابقه بهتر و یک جنگ هیجان انگیز را تجربه کنید، بیایید کامپیوتر شخصی خود را به نیازهای رایانه شخصی توصیه شده در زیر ارتقا دهید.

ویژگی های مورد نیاز که توصیه می شود سیستم داشته باشد

 OS: Windows 7, 8, 10

 Memory: 8 GB

 Graphics Card: AMD Radeon HD 5450

 Road Redemption CPU: Intel Pentium 4 2.00GHz

 File Size: 2.44 GB

با استفاده از این ویژگی ها، کامپیوتر شما به برای تجربه کردن بهترین بازی ویدئوی کافی و مناسب است. آنچه که مهم است شما باید این بازی را بخرید و بر روی کامپیوتر خودتان نصب کنید یا آن را دانلود کنید. شما می توانید لینک آن را نیز در تورنت پیدا کنید یا آن را از منابع معتبر مانند Steam بخرید. مراحل راه اندازی این بازی به وضوح در بسیاری از فیلم های آموزشی این بازی ارائه شده است. دستورالعمل ها را دنبال کنید و به راحتی می توانید آن را بر روی کامپیوتر شخصی خود نصب کنید.

نقد بازی Road Redemption: سیستم مورد نیاز

بهتراست این کار را نکنید

اگر در حال پیدا کردن شکافی در این بازی هستید، ما به شما توصیه می کنیم که نباید skidrow آن استفاده کنید. لینک آن‌ها به شما ممکن است آسیب بزند یا اینکه حاوی چیزی باشد که هرگز انتظارش را نداشته باشید، مانند ویروس یا بد افزار های جاسوسی. در عوض، شما مبلغ کتری پرداخت کنید و نسخه مطمئن و مناسب تری را برای بازی خود دریافت نمایید. این بازی مهیج برای شما پشیمانی نمی آورد.

این بررسی مختصر از این بازی مهیج بود. از این مقاله، شما نگاه عمیق به این بازی هیجان انگیز و جنگی خواهید داشت، از گذشته، گیم پلی و ماموریت های در آن مطلع خواهید شد. شما همچنین از الزامات آن و سیستم های مورد نیاز در این بازی هم مطلع می‌شود که برای کامپیوتر آورده شده است.

برای آشنایی و نقد و بررسی بازی های موبایلی بیشتر می توانید به بخش نقد و بررسی بازی در سایت ایموجو مراجعه فرمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 نظرات
 1. سیاوش می گوید

  نسخه گوشی وجود نداره؟؟؟؟؟چرااااااا؟ینی فقد باید با سیستم نصب کنیم زیاد جالب نیست دسترسی ب سیستم برای بعضیا سخته

 2. آروین می گوید

  خیلی بازی هیجانی و خوبی هستش ولی ای کاش با گوشی هم میشد نصب شد چون من سیستم ندارم کاش نسخه ی گوشی هم ساخته میشد

 3. صالح احمدی می گوید

  خیلی بازی هیجانی و جذابی است و من مدتی بود که همیشه مشغول این بازی بودم و تمام مشغله های زندگی رو فراموش کرده بودم تااینکه تغیراتی در زندگیم به وجود اومد و کم کم بازی رو فراموش کردم.

 4. سجاد می گوید

  اره کاش نسخه گوشیم داشت من خوشم اومد میخاستم دانلودش کنم ولی سیستم ندارم که لطفا نسخه گوشی روهم بسازید ?

 5. الیاس می گوید

  فوق العاده بازی جذاب و پر هیجانیه بله نسخه گوشیش وجود نداره منم خیلی دنبالش بودم نسخه گوشیشو پیدا کنم ولی نداره باید سیستم داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.