AD

معرفی بازی دیابلو برای کنسول های مختلف

0 235

پس از بیش از هفت سال انتظار، دنباله دیابلو 3 توسط شرکت بلیزارد در کنفرانس BlizzCon 2019 اعلام شد. پس از نامزدی بازی دیابلو امورتال در سال گذشته، شرکت بلیزارد چاره ای جز ساخت دنباله واقعی دیالبو 3 نداشت. با ما در سایت ایموجو همراه باشید تا ازه ترین اخبار این بازی را دریافت کنید.

همه چیز در مورد بازی دیابلو از شرکت BlizzCon منتشر شد

پس از بیش از هفت سال انتظار، دنباله دیابلو 3 توسط شرکت بلیزارد در کنفرانس BlizzCon 2019 اعلام شد. پس از نامزدی بازی دیابلو امورتال در سال گذشته، شرکت بلیزارد چاره ای جز ساخت دنباله واقعی دیالبو 3 نداشت. همان‌طور که بازی قبلی به طور گسترده ای به عنوان یک شکست شناخته می‌شود، بلیزارد در دیابلو 4 به ریشه آنچه که حق نظر دارند را بهتر می‌کرد به سبک قبلی خودش بازگشت. در این مقاله برخی از ویژگی های بازی را ذکر خواهیم کرد، با این حال به خاطر داشته باشید که این فقط نسخه آلفای دیابلو 4 است و همه چیز ممکن است تغییر کند.

در این فیلم کوتاه، سه بعدی مهاجم مقبره به اشتباه در معبدی ممنوعه می‌رود، پس از آن، یک مأمور تاریکی در کمین آن‌ها قرار گرفت و کشته شدند. سپس از خون آن‌ها برای ایجاد مهر و موم خون برای احیای / بازگرداندن لیلیث به این بعد استفاده شد (در تنظیمات دیابلو به دنیای انسان مقدس گفته می شود). لیلیت کیست؟ او دختر مفیستو، یکی از خالقان دنیای بشریت، به همراه ایناریوس، یک فرشته است.

همه چیز در مورد بازی دیابلو از شرکت BlizzCon منتشر شد

بر اساس حدس و گمان ها، احتمالاً وی بر اساس تکرار مانترا توسط سه نفر دیگر می ایند در تریلر کاتالیزور بازگشت Prime Evils به جهان خواهد بود. طبق گفته های بلیزارد، این بازی از روش جهان آزاد و نیز مشترک آنلاین استفاده می کند؛ که در آن یک کارزار غیر خطی ساخته شده است. بر اساس تریلر اعلامیه و جزئیاتی که در نسخه آلفای بازی گنجانده شده است، دیابلو 4 با لحنی تیره تر، شبیه دیابلو 2، با حذف همه زندگی اعلان ها در بازی دیابلو 3 به ریشه سری های گذشته خودش بازگشت. بخش قابل توجه تر، با این وجود، دنیای باز مشترک آنلاین جدید در آن گنجانده شده است.

همه چیز در مورد بازی دیابلو

طراحی جدید بازی دیابلو

با غلبه بر طراحی سطح تصادفی معمول، دیابلو 4 شامل پنج منطقه بزرگ متصل به یکدیگر است که هر کدام دارای یک سیستم هوای پویا و یک چرخه زمانی جداگانه از روز و شب هستند. بازیکنان آزاد هستند تا در هر کجا که دوست دارند سرگردان شوند، به شرطی که بتوانند دشمنان را در جاده شکست دهند.

درباره تعداد بازیکنان تصادفی که می توانید در جاده ملاقات کنید هنوز اطلاعات دقیقی مشخص نیست، اما حداکثر تعداد بازیکنانی که یک پارتی می تواند داشته باشد چهار نفر است. می توانید بگویید که Diablo 4 در حال حاضر اساساً یک بازی چند نفره است.

سبک بازی بازی دیابلو

طبق گفته Priore، Diablo 4’s Lead UI Designer، درحالی که می توان بازی دیابلو را به عنوان سبک بازی MMO بازی کرد، قسمت انفرادی همچنان متمرکز ترین جنبه انفرادی تجربه کرد. همه رویداد ها، موارد و عملکردهای بازی مربوط به رویدادهای اجتماعی نیستند –آن‌ها م می‌توانند به عملکردی که بخواهند بازی کنند. حتی فعالیت های کلنی و بانک های صنفی در دست رس قرار گرفته‌اند، بدون آنکه اصلاً با افراد واقعی تعامل داشته باشند. میزان مشارکت اجتماعی بر اساس صلاح دید بازیکن تغییر می کند و به آن بستگی دارد.

سبک بازی بازی دیابلو

نقشه ها و بازی چنده نفره در بازی Diablo

شهرها از اردوگاه های معمول دیابلو بزرگتر خواهند بود، زیرا درست مانند MMO توسط بسیاری از افراد به طور همزمان مورد استفاده قرار می گیرند. آن‌ها به مناطق اجتماعی اختصاص داده می شوند که در آن بازیکنان می توانند گپ بزنند و گروه شوند. PVP نیز از همان ابتدا با سایت های اختصاص داده شده به آن در دسترس خواهد بود.

 و به روش سنتی MMO، boss جهانی وجود دارند که بازیکنان می توانند همراه با مونت های قابل تنظیم و موارد دیگر، آن‌ها را به چالش بکشند.

در مورد سیاه چاه ها، بسیار محتمل است که آن‌ها سریع اجرا شوند، زیرا سرگردانی در سیاه چاه های که قبلاً در آن ها حضور داشتید و پاکشان کرید کاری نیست که بازیکن ها زیاد به آن علاقه داشته باشند.

سیاه چاله های بازی دیابلو 4، احتمالاً نسخه بهبود یافته بازی قبلی هستند

در مرحله بعدی، ما قصد داریدکه در مورد مهم ترین قسمت یک بازی، کلاس ها و شخصیت های بازی دیابلو جدید صحبت کنیم.

در پیش نمایش رسمی و گیم پلی آن در بازی دیابلو همراه با سه کلاس اول نشان داده شده است. The Barbarian, The Sorceress, and The Druid.

بازی دیابلو کاری شبیه نسخه قبل

مشابه کاری که آن‌ها با دیابلو 3 انجام داند، شرکت بلیزارد سه کلاس را در پیش نمایش رسمی خود نشان داده اند. هر سه، به ویژه دروید، مستقیماً از دیبابلو 2 منتقل شده اند، درختان توانایی و مهارت مربوط به آنچه که تجسم قبلی بوده است حفظ شده است. بیاید نگاهی دقیق به مهارت ها و توانایی آن ها بیندازیم.

Barbarian در بازی دیابلو

جنگجوی سنگین و بی رحم دوباره بازگشته است، این سومین حضور این کلاس در سری دیابلو است. بر اساس آنچه از تریلر مشاهده می کنیم، بربرها بیشتر مهارت های بازی قبلی خود، از جمله Call of the Ancients و Whirlwind دسترسی پیدا می کند. علاوه بر این جهش، ضربه و عملکرد دوگانه نیز موجود است. با این سطح از تحرک، وحشی نیرویی است که باید در PVE و PVP حساب شود.

Barbarian در بازی دیابلو

Sorceress در بازی Diablo

جادوگر دیگری است که نسخه دیابلو 2 بازگشته است، درخت مهارت سه عنصر قبلی را حفظ می کند –شما می توانید، آتش یخ سیا روشنایی را بیاموزید. هر عنصر می تواند سوزاندن یا کندی را به همراه داشته باشد. او نیز یک توانایی جدید پیدا کرده اندو Hydra، Teleport و Meteor نمونه های برجسته آن هستند.

Druid در بازی Diablo

دریود نیز توانای های مختلفی به دست می آورد و بیشتر آن‌ها از کلاس نسخه قبلی دیابلو 2 بازسازی شده است. دروید که می تواند ترکیبی از یک جادوگر و یک جنگجو باشد، ی تواند دشمنان خود را با قدرت طبیعت نابود کند، حیوانات را برای کمک به نبرد احضار کند، یا حتی به شکل های قدرتمندی درآید تا دشمنان را درگیر نبردهای سخت کند. و زمان تغییر شکل به طور مستقیم در مهارت ها پیچیده تر شده است – شما می توانید از مهارت های تغییر شکل و مهارت های طبیعت با هم استفاده کنید بدون اینکه مجبور شوید چندین بار شکل بگیرید.

Druid در بازی Diablo

ارتقا توانایی ها در بازی دیابلو

همه کلاس ها برای هر یک از شاخه های مهارت سه توانایی نهایی را کسب می کنند. این در مورد سیستم مهارت است. آخرین سؤالی که می خواهید در مورد Diablo 4 بپرسید احتمالاً کی منتشر می‌شود.

چه زمانی بازی دیابلو 4 عرضه می‌شود؟

طبق گفته مدیر بازی، لوئیس باریگا، دیابلو 4 به این زودی ها قرار نیست منتشر شود؛ و اگر با بازی قبلی و مشکلات عرضه آن آشنایی دارید، مدت زمان زیادی طول می کشد تا بتوانیم از Diablo 4 نهایت لذت را ببریم.

برای دریافت تازه ترین اخبار بازی های روز در دنیا به بخش اخبار بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.