AD

معرفی بازی هل بلید برای کنسول های مختلف

2 297

طبق اعلام نماینده ایکس باکس، عاقبت بازی Hellblade سونا سکرفایس و سونا ساگا برای کنسول های پی سی و ایکس باکس منتشر خواهد شد. مایکروسافت و ایکس باکس در حال گسترش بازار خود به کامپیوتر برای ایجاد یک جبهه متحد دوباره خدمات دیگری مانند PlayStation، Switch یا حتی Stadia هستند. با ما در سایت مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا با بازی هل بلید برای کنسول های مختلف بیشتر آشنا شوید.

همچنین بخوانید: انتشار لیست بازی های کنسول سونی پلی استیشن ۵

بازی هل بلید 2 برای ایکس باکس سری ایکس و کامپیوتر شخصی تأیید شد

بازی هل بلید 2 (Hellblade 2)  اولین بازی اعلام شده برای کنسول نسل بعدی مایکروسافت.

بازی هل بلید در کنسول های مختلف

طبق اعلام نماینده ایکس باکس، عاقبت بازی Hellblade سونا سکرفایس و سونا ساگا برای کنسول های پی سی و ایکس باکس منتشر خواهد شد. مردم انتظار این را داشتند، زیرا این بازی قرار بود بخشی از Xbox Game باشد. Pass Service که به شدت به کامپیوتر شخصی متکی است. با این حال، اعلامیه رسمی هنوز بسیار خوب به نظر می رسد.

مایکروسافت و ایکس باکس در حال گسترش بازار خود به کامپیوتر برای ایجاد یک جبهه متحد دوباره خدمات دیگری مانند PlayStation، Switch یا حتی Stadia هستند.

Hellblade یک بازی قانتزی

اولین بازی، سونا سکرفایس، یک بازی RPG فانتزی تاریک اکشن و ماجراجویی است که توسط شرکت Ninja Theory ساخته شده است. شما می توانید سفر سونا که یک جنگجوی پیکت را برای نجات روح شوهر مرده اش به جهنم می‌رود دنبال کنید. در سفر، او باید با دشمنان، معماها و چالش های مختلف خارق العاده روبه رو شود تا بتواند پیشرفت کند. این بازی روی همه سیستمم های کنسول از جمله سویچ منتشر شد. همچنین دارای پشتیبانی از VR است که بخشی از به روز رسانی 2018 بود.

بازی هل بلید جلب نظر طرفداران

منتقدان و طرفداران بازی هل بلید این باز مهیج استقبال خوبی کردند-در The Game Awards 2017 موفق به کسب سه دسته از مسابقات شد. بهترین قسمت بازی احتمالاً موضوع و طراحی آن است که حول محور روان پریشی و جزئیات مربوط به آن می‌چرخد.

بازی هل بلید جلب نظر طرفداران

اعلام تاریخ انتشار بازی Hellblade

بازی هل بلید سونا ساگا 2 در اواین مراسم The Game Award امسال اعلام شد. این دنباله ای مستقیم برای سونا سکرفایس است. تاکنون جزئیات زیادی از آن منتشر نشده است، اما واضح است که بازی آینده از بودجه و ارزش تولید بسیار بیشتری برخوردار است. تریلر مسلح به قدرت نسل بعدی کنسول، به جای کلیپ ساخته با استفاده از موتور بازی کاملاً قوی تر ساخته شده است.

برای اطلاع و دریافت جدیدترین اخبار بازی های روز دنیا می توانید با بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. Raheb می گوید

    بازی فوق العاده جذابیه طراحی کاراکترهاش خیلی جالبه هنوز بازی نکردم عاشقش شدممم دقیقا کی منتشر میشه لطفا اطلاع رسانی کنید

  2. اریا مرهمی می گوید

    بازی هنوز منتشر نشده؟؟؟فک کنم بازی خوبیه من که هنوز هیچی نشده عاشقش شدم احساس میکنم خیلی مر هیجانه و جالبه و داستان بازی جذابه بازی کنم اگ خوب بود میگم باز خخ??

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.