AD

انتشار لیست بازی های کنسول سونی پلی استیشن 5

8 438

کنسول جدید برجسته ترین ایراد نسخه دیجیتال پی اس 5 شاید مشکل اتصال باشد. از آن جا که این دیسک درایو را ندارد، ممکن است با اتصال با اینترنت ناپایدار با مشکلات روبه رو شوید. در این غیر این صورت، تقریباً همان محصول نسخه اصلی است. سونی، پلی استیشن 5 در هفته های اخیر مورد توجه قرار گرفته است. در ادامه این مطلب از سایت ایموجو شما را با لیست بازی های کنسول سونی پلی استیشن 5 آشنا خواهیم ساخت.

لیست بازی‌ های کنسول بازی های کنسول سونی پلی استیشن 5  که تاکنون منتشرشده است

کنسول جدید سونی، پلی استیشن 5 در هفته های اخیر مورد توجه قرار گرفته است.

لیست بازی‌ های کنسول سونی پلی استیشن 5 ،پی اس 5 را که رسماً منتشرشده است، بررسی کنید.

یک هفته پس از آن که مایکروسافت جزئیات قیمت و تاریخ انتشار Xbox Series X و Series S را اعلام کرد، سرانجام سونی به این مسابقه پیوست. رویداد PS5 Showcase در شانزدهم سپتامبر 2020 برگزار شد و رسماً این هیاهو را افزایش داد. این تنها هزینه پی اس 5 و زمان عرضه آن را توضیح داد.

 بلکه جزئیات بازی‌های سونی پلی استیشن 5 را در این پلتفرم ارائه کرد. تگر از رویداد زنده صرف نظر کرده اید، برای اطلاعات کامل مقاله ما را در ادامه بخوانید.

همچنین بخوانید: شرکت سونی قیمت پلی استیشن ۵ را اعلام کرد

قیمت پیش بینی شده پلی استیشن 5 و تاریخ راه اندازی آن

طبق PS5 Showcase، کنسول نسل بعدی دو نسخه در 12 نوامبر سال 2020 وارد قفسه خواهد شد. نسخه PS5 499.99 دلار و نسخه دیجیتال بدون دیسک با قیمت 399.99 دلار در دسترس است. این‌ها اساساً همه محصولی هستند که از نظر عملکرد تقریباً یکسان هستند. نسخه دیجیتال در واقع همان محصول دیسک درایو دار است، به علاوه ظاهری کاملاً متفاوت.

برجسته ترین ایراد نسخه دیجیتال پی اس 5 شاید مشکل اتصال باشد. از آن جا که این دیسک درایو را ندارد، ممکن است با اتصال با اینترنت ناپایدار با مشکلات روبه رو شوید. در این غیر این صورت، تقریباً همان محصول نسخه اصلی است.

معرفی بازی های کنسول سونی پلی استیشن 5

همان‌طور که با انتشار پیلی استیشن 5 انتظار می رفت، سونی همچنین اعلام کرد که مجموعه جدیدی از بازی‌های انحصاری به این پلتفرم عرضه می‌شود. می نمی توانیم تأیید که پازل های بعدی معرفی می‌شوند یا خیر؛ اما از نگاه آن، پی اس 5 دارای یک مجموعه رویایی از بازی ها است که تضمین می کند شما را از انتظار خسته کند. این لیست بازی‌ های کنسول سونی پلی استیشن پی اس 5 که تاکنون مشخص شده است را بررسی کنید.

معرفی بازی های کنسول سونی پلی استیشن 5

God of War

بله نسخه بعدی God of War به لطف فقط یک تحریک مختصر تأیید شده است. نمایشگاه پی اس 5 پیگیری طولانی مدت بازی گذشته در سال 2018 اعلام کرده است. اطلاعات زیادی در مورد آن وجود ندارد، اما به نظر می‌رسد نام Ragnarök همان‌طور که در پایان بازی اصلی پیشنهاد شده است. شایعات حاکی از آن است که این قسمت جدید سال آینده آغاز می‌شود.

Final Fantasy XVI

اعلام Final Fantasy XVI تعجب آور است. جزئیات زیادی از بازی فاش نشده است، اما همه ما می توانیم مناظر آشنا را در این تریلر آن بشناسیم. دنیای پر از chocobos، کریستال ها و جادویی وحشی هم به سیستم عامل پی اس 5 و هم سیتم عامل کامپیوتر وارد شده است.

بازی های کنسول سونی پلی استیشن 5: Hogwarts Legacy

بعدی در لیست بازی‌ های کنسول سونی پلی استیشن پی اس 5 که منتشر شده است، بازی پرطرفدار هری پاتر به نام Hogwarts Legacy است. دنیای جادوگران به کنسول نسل بعدی جهان عظیم هری پاتر خواهد آمد. سال آینده راه اندازی می شود.

Resident Evil: Village

عنوان “Spookiest Trailer” در ویترین به هشتمین قسمت اصلی Resident Evil می رسد. به نظر می رسد به همان اندازه ترسناک و ناراحت کننده باشد که انتظار دارید. برای ترساندن در 2021 تنظیم شود.

Devil May Cry 5 Special Edition

یکی از بهترین عناوین اکشن، تهیه نسخه کاملاً جدید برای PS5 است. Capcom یک نسخه ویژه از Devil May Cry 5 را اعلام کرد که به صورت دیجیتالی برای کنسول ورودی در دسترس خواهد بود.

بازی های کنسول سونی پلی استیشن 5: Five Nights at Freddy’s

این بازگشت مجموعه ترسناک همه جا حاضر پنج شب در فردی با نسخه جدید کاملاً وحشتناک برای پی اس 5 است. به نام Security Breach”، اما هیچ اطلاعاتی در مورد زمان راه اندازی آن وجود ندارد.

Demon’s Souls Remastered

Bluepoint Games روی نسخه بازسازی شده Demon’s Souls کار کرده است. بازی تعریف کننده ژانر از ابتدا دوباره تصور می شود. با حفظ گیم پلی و داستان اصلی آن ،می توانیم از توسعه دهندگان انتظار داشته باشیم برای مطابقت با استنداردهای پی اس 5، بافت، عملکرد و گرافیک را یک درجه بالاتر ببرند.

معرفی بازی های کنسول سونی پلی استیشن 5

Gran Turismo 7

هشتیم قسمت از سری Gran Turismo تجربه مشهور مسابقه را برای سونی پلی استیشن 5 به ارمغان می آورد. این بازی قرار است به صورت انحصاری برای PS5 باشد. این برنامه برای بهره گیری کامل از کنترلر Dualsense طراحی شده است تا جذاب ترین هیجان را برای بازیکنان ایجاد کند.

بازی های کنسول سونی پلی استیشن 5: Horizon Forbidden West

شکارچی ماشین پس از آخر الزمانی، الیا دوباره به RPG جهان بازگشته است. برای کشف سواحل غربی اقیانوس آرام قاره امریکا و دیدن احتمالی زمین به سفر در قرن 31 بپیوندید و این بازی ممکن است از درخت مهارت و گیم پلی مشابه قسمت اول پیروی کند.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

این شاید مورد انتظار ترین بازی پلی استیشن 5 باشد. داستان مایلز مورالس را دنبال کنید. از یک بچه معمولی که توسط عنکبوت رادیواکتیوی گاز گرفته شده و به یک قهرمان در کلاس جهانی رسیده است. دنیای فوق‌العاده واقع گرایانه ایجاد شده توسط بازی را کاوش کنید و ساعت ها از گیم پلی هیجان انگیز آن لذت ببرید.

معرفی بازی های کنسول سونی پلی استیشن 5

بازی های کنسول سونی پلی استیشن 5: Sackboy: A Big Adventure

آخرین و نه مهم‌ترین Sackboy در بازی انحصاری PS5 جدیدی که به نام او ساخته شده، ماجراجویی خودش را انجام می‌دهد. شخصیت مشهور LittleBigPlanet اکنون ظاهر جدیدی پیدا کرده و به سراغ پلت فرم جدید 3D می روند.

تاریخ انتشار بازی ‌های کنسول پلی استیشن 5

تا آنجا که به تاریخ انتشار مربوط می‌شود، 3 ز عنوان بازی وجود دارد که در همان روز انتشار پلی استیشن 5 راه اندازی می‌شوند. با جزئیات بیشتر، بازی‌های Demon’s Souls Remastered، Marvel’s Spider-Man: Miles Morales و Sackboy: A Big Adventure از 12 نوامبر در کنار پی اس 5 به بازار خواهند آمد.7-8 روز بعد Gran Turismo 7 در 20 نوامبر راه اندازی می‌شود. سایر عناوین موجود در لیست فوق برای این سال یعنی 2021 برنامه ریزی شده اند. تاریخ دقیق معرفی آن ها هنوز اعلام نشده است.

قیمت بازی ‌های کنسول پلی استیشن سونی پلی استیشن 5

طبق PlayStation Blog، قیمت بازی ‌های کنسول PS5 کنسول سونی از 49.99 دلار تا 69.99 دلار آمریکا است. این قیمت نسبت به قیمت فعلی بازی‌ های کنسولی کاملاً جهش می کند که برای بازی جدید حدود 60 دلار می چرخد.

عناوینی که به روز عرضه می شوند

Demon’s Souls remake و Destruction All-Stars دارای قیمت جدید خواهند بود. Marvel’s Spider-Man: Mile Morales Ultimate Edition – نسخه توسعه یافته Marvel’s Spider-Man: Miles Morales با 49.99 دلار – با 69.99 دلار نیز در دسترس خواهد بود.

این حال در مورد بازی ‌های کنسول سونی پلی استیشن پی اس 5 در دست رس است. کنسول نسل بعدی کاملاً مجموعه ای از بازی ها در اختیار دارد و خرید آن ها برای گیمر ها در سراسر جهان ضروری است. با این حال، انتظار پرداخت حق بیمه عناوین اختصاصی بازی را دارید. با این حال، امتیازات و عملکردی را که از خرید دریافت می کنید در نظر بگیرید، به شما میگوییم ارزش سرمایه گذاری را دارد.

برای دریافت تازه ترین اخبار بازی های روز در دنبا با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 نظرات
 1. بهرامی می گوید

  سلام وقتتون بخیر یه سوالی داشتم تو بازی demonsکدوم کلاس رو انتخاب کنمم؟ مهمه که چیکار میکنه ؟؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر شاید در ابتدا تاحدی تآثیر گذار باشه و یسری انتخاب در دسترستون بزاره اما داخل بازی جوریه که میتونید کارکتر خودتون رو با توجه به شیوه بازی کردن خود ارتقا بدین

 2. میری می گوید

  سلام وقتتون بخیر اگه کلاس شوالیه رو انتخاب کنم میتونم از جادو استفاده کنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر کار خاصی نمتونید انجام بدین تاوقتی که ارتقایی برای این بخش در نظر بگیرین

 3. محمدی می گوید

  سلام داخل اینم demonsمثل جهانای دیگس اخه انگار فرق داره ان پی سی هاش یه جور دیگن؟؟؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر . خیر در این مسیر رفتار NPC ها باتوجه به وضعیت جهان شماست

 4. جواهری می گوید

  سلام میگن میشه کل بازی رو قرنیه کرد میشه لطفا توضیح بدین ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر وارد نکسس بشید و حالت Fractured رو فعال کنید تا تمام جهان بازی شما قرینه بشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.