راهنمای بازی رایز آف امپایرز برای مبدتدیان

 راهنمای بازی رایز آف امپایرز برای مبدتدیان

در مجموع ۲ نوع قهرمان در بازی رایز آف امپایرز وجود دارد، قهرمانان توسعه و قهرمانان مبارزه با ۴ نوع نادر دیگر وجود دارد. سبز، آبی، بنفش و نارنجی. قهرمانان سبز ضعیف ترین و قهرمانان نارنجی قوی ترین هستند.  با ما در سایت مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا بیشتر با این بازی آشنا شوید.

همچنین بخوانید: آموزش اجرای بازی دستنی ۲ برای کامپیوتر شخصی

معرفی بازی رایز آف امپایرز Rise of Empires Ice And Fire

بازی رایز آف امپایرز یک بازی جنگی استراتژی آنلاین در زمان واقعی است که توسط شرکت Long Tech Network Limited ساخته شده است. در این بازی شما ارباب یک پادشاهی کوچک هستید و وظیفه شما ساختن یک امپراتوری کوچک و تقویت کردن آن است. شما همچنین می توانید ارتش خود را برای تسخیر پادشاهی و حکومت بازیکنان دیگر بسازید تا منابع و شکوه خودتان را به دست آورید.

مهم ترین نکته

در بازی رایز آف امپایرز، قهرمانان قسمت بسیار مهمی هستند زیرا آن ها توانایی های عظیمی بیش از هر واحد دیگر دارند، به ویژه هنگامی که پادشاهی شما بزرگ‌تر شود؛ بنابراین راهنمای بازی رایز آف ایماپیرز فایر اند ایس برای مبتدیان قرار گرفته است و همه چیزهایی را که باید در مورد قهرمانان بدانید به شما ارائه می‌دهد.

راهنمای بازی رایز آف امپایرز

Hero type در بازی Rise of Empires Ice And Fire

در مجموع ۲ نوع قهرمان در بازی رایز آف امپایرز وجود دارد، قهرمانان توسعه و قهرمانان مبارزه با ۴ نوع نادر دیگر وجود دارد. سبز، آبی، بنفش و نارنجی. قهرمانان سبز ضعیف ترین و قهرمانان نارنجی قوی ترین هستند.

قهرمانان توسعه: برای تقویت تولید و بهره‌وری منابع می توانید از این قهرمانان توسعه در ساختمان های خودتان قرار دهید. قهرمانان کمیاب بالاتر برخوردار خواهند بود.

قهرمانان جنگی: قهرمانان جنگی را می توان Legions قرار داد. (ابتدا باید قفل ساختمان های اردوگاه آموزشی را باز کنید و تحقیق کنید). تعداد محدودی اسلات برای قرار دادن قهرمانان در نظر گرفته شده است. مطمئناً همیشه باید از قهرمانان نارنجی استفاده کرد و در هر زمان ممکن آن ها ارتقاء داد.

اشتباه بازیکنان در بازی رایز آف امپایرز

بسیاری از بازیکنان جدید اشتباه می کنند که بیش از حد روی قهرمانان، سبز و آبی، یا حتی بنفش سرمایه گذاری می کنند. همچنین ، سرمایه گذاری بر روی قهرمانان توسعه در اول بازی انتخاب اصلاً خوبی نیست. شما فقط مدال خرد خود را هدر می دهید تا مهارت  های آن ها را بازکنید و ارتقا دهید.

به طور معمول، تا رسیدن به سطح ۱۵، تقریباً یک یا دو قهرمان نارنجی خواهید داشت.

اشتباه بازیکنان در بازی رایز آف امپایرز

Hero skill در بازی Rise of Empires Ice And Fire

با کلیک کردن روی نما پیمایش در پایین صفحه، می توانید لیست مهارت های هر قهرمان را در فهرست کل قهرمانان مشاهده کنید و با کلیک روی آن‌ها می توانید جزئیات هر مهارت را مشاهده کنید.

مهارت قهرمانان توسعه شامل افزایش بهره‌وری مانند افزایش دآرمد طلا یا آموزش سریع‌تر نیروها هستند.

مهارت قهرمانان جنگی ارتش شما را در نبرد ها مفید تر می‌کند. بسیاری از آن‌ها مفید هستند اما برخی از آن‌ها بسیار مهم هستند و همچنین دستیابی به آن ها نیز برای شما دشوار تر است.

قهرمانان کمیاب بالاتر مهارت های بیشتری دارند. قهرمانان نارنجی ۸ مهارت دارند، قهرمانان بنفش ۶ مهارت دارند، قهرمانان آبی ۴ و قهرمانان سبز ۲ الی ۳ مهارت.

عکس ۳

در آنجا ۸ مهارت قهرمان نارنجی آورده شده است:

 1. تعداد نیروهای خود را در جوخه قهرمانان افزایش دهید.
 2. اول مهارت حمله قهرمان
 3. مهارت دفاعی (مقاومت بیشتر)
 4. مهارت تهاجمی (ممکن است بیشتر).
 5. دومین مهارت حمله قهرمان.
 6. بیدار شوید (قدرت بیشتر، مقاومت، HP و تعداد بیشتری از نیروها).
 7. قهرمان مهارت منحصربه‌فرد: HP / مقاومت / ممکن است.
 8. سومین مهارت حمله قهرمان.

تاثیر مهارت ها در بازی رایز آف امپایرز

از لیست بالا، می‌توان مهارت‌ ۱، مهارت ۶ و مهارت ۷ را به دلیل تأثیر قدرتمند آن‌ها دربازی رایز آف امپایرز مشاهده کرد. در همین حال، مهارت ۲، مهارت ۵ و مهارت ۸ بر اساس دامنه و تأثیرات خود بیشتر وضعیتی هستند. به بیان ساده، اگر دامنه مهارت قهرمان شما کوتاه است، آن را در ردیف جلو قرار دهید و اگر محدوده مهارت قهرمانی شما طولانی است، آن را در ردیف عقب خود نگاه دارید.

باری باز کردن مهارت های یک قهرمان، باید سطح مورد نیاز، مدال های طلا، خرد و مدال قهرمان خودتان را برآورده کنید. در اینجا نیاز های مهارت هر قهرمان وجود دارد.

 1. این مهارت همراه با قهرمان خواهد بود.
 2. Hero level 6 / 200k Gold / Wisdom Medals: 50
 3. Hero level 12 / 300k Gold /Wisdom Medal: 100 / 3 Blue medal
 4. Hero level 20 / 400k Gold / 10 Purple medal / 5 Blue Medal
 5. Hero level 25 / 600k Gold / 1 Orange medal/ 7 Blue medal
 6. Hero level 35 / 1 million Gold / 1 Orange medal of the hero/ 10 Blue medal
 7. Hero level 45 / 2 million Gold / 2 Orange medal
 8. Hero level 50 / 4 million Gold / 3 Orange medal

در اینجا تمام نیاز های ارتقا یک قهرمان نارنجی به حداکثر به موارد ذکر شده است.

 •  Hero level 50.
 •  ۸.۵ million Gold.
 •  ۲۵ Blue medals.
 •  ۱۰ Purple medals.
 •  ۶ Orange medals.
 •  ۱ Orange medal of the same hero.

تاثیر مهارت ها در بازی رایز آف امپایرز

نکات بازی رایز آف امپایرز ایس اند فایر

برای مهارت ۶، شما به مدال قهرمانی که می خواهید بیدار شوید نیاز دارید که اگر قهرمان نارنجی باشد، به سختی می توانید آن را به دست آورید. شما می توانید با خرید طرح توسعه قهرمان، مدال قهرمانی دلخواه خود را به دست آورید.

برای ارتقا مهارت های قهرمان در بازی رایز آف امپایرز، باید مدال های خرد خرج کنید که می توانید از ریوداد ها به دست آورید یا مدال قهرمان را رد بدل کنید.

 •  ۱ Green hero medal: 5 wisdom medals.
 •  ۱ Blue hero medal: 10 wisdom medals.
 •  ۱ Purple hero medal: 50 wisdom medals.
 •  ۱ Orange hero medal: 600 wisdom medals.

اگر می خواهید به صورت کامل با آموزش انواع بازی های موبایلی و مراحل آن ها آشنا شوید می توانید به بخش آموزش بازی سایت ایموجو مراجعه فرمایید.

سارا رسولی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *