AD

نقد و بررسی بازی رد دد 2 یک ماجراجویی هیجان انگیز

3 340

این بازی ویدئویی اکشن و ماجراجویی یک داستان خیالی از غرب وحشی آمریکا در اواخر دهه 1800 را برای شما باز گو می کند. در بازی رد دد 2 شرکت راک استار نه تنها دنیای بازی گسترده تر و بازتر بلکه عمیق تر، دقیق تر و تعاملی را به بازیکنان هدیه می دهد. این بازی مهیج ویدئویی همچنین یک سبک گیم پلی جدید می باشد. در ادامه با سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا بیشتر با این بازی آشنا شوید.

معرفی بازی رد دد 2

یکی از بهترین بازی های منتشر شده توسط شرکت Rockstar، به اسم رد دد 2 برای کامپیوتر شخصی هم‌اکنون در دسترس است. خط داستانی این بازی مهیج را بررسی کنید و همچنین نحوه دانلود آن را در این مقاله بخوانید.

برای لذت بردن از بازی رد دد 2، پیش درآمد Red Dead Redemption، هشت سال طول کشید تا طرفداران با امتیاز دادن به این بازی معتبر بیشتر آن را معروف کنند. در تاریخ 26 اکتبر 2018، Rockstar این بازی اکشن و ماجراجویی را برای ایکس باکس وان و پی اس 4 منتشر کرد. تاریخ انتشار نسخه کامپیوتر رد دد 2 در تاریخ 5 نوامبر 2019 بود. این یکی از موفق ترین محصولات این شرکت ناشر مه Rockstar را در سه روز اول تقریباً 52 میلیون دلار به ارمغان آورد. این بررسی بازی برای کامپیوتر شخصی ما ارائه می‌شود چگونه این بازی هیجان انگیز چرا و چگونه به این موفقیت چشمگیر رسید.

این بازی ویدئویی اکشن و ماجراجویی یک داستان خیالی از غرب وحشی آمریکا در اواخر دهه 1800 را برای شما باز گو می کند. در بازی رد دد 2 شرکت راک استار نه تنها دنیای بازی گسترده تر و بازتر بلکه عمیق تر، دقیق تر و تعاملی را به بازیکنان هدیه می دهد. این بازی مهیج ویدئویی همچنین یک سبک گیم پلی جدید، داستان پردازی بیشتر و ترکیب اقدامات این چنینی را برای گیمر ها فراهم کرده است. اگر در راه اندازی نقشه رد دد 2 و نقشه محصول دیگر سرکت راک استار، GTA 5 را مقایسه کنیم می‌فهمیم که از نقشه بزرگ‌تری در RDR2 استفاده شده است.

همچنین بخوانید: نقد و بررسی بازی مکس پین ۳ ؛ بهترین بازی سوم شخص

ادامه نسخه قبل بازی رد دد 2

این بازی پیش داستان نسخه قبلی رد دد است. این داستان زندگی یک گانگستر به اسم ارتور مورگان، یکی از اعضای باند ون در بند تمرکز می کند. به دنبال ماجراجویی برای بقا مورگان، بازیکنان می توانند یک جهان باز بزرگ، از مرز های آمریکایی تا قلب غرب وحشی، از مسیرهای کوه های ناهموار گرفته تا جنگل های انبوه، از باتلاق های دست نخورده تا بیابان های عظیم را کشف کنند. گیمر ها همچنین می توانند زندگی را از شهرهای شلوغ مردن تا دام‌های ناهموار شهرهای غربی نیز تجربه کنند.

بعلاوه شما، در آن زمان با افراد زیادی ملاقات کرده و مواجه می‌شوید، زندگی آن ها می بینید، برای بقا می جنگید و در سراسر غرب وحشی خیره کننده آمریکایی عبور می کند. آن نقشه های گنجینه رد دد 2 قطعاً شما را نا امید نمی‌کند.

ادامه نسخه قبل بازی رد دد 2

گیم پلی بازی Red Dead Redemption 2

شما در RDR2 از نظر سبک بازی سوم شخص هستید و در حالت آنلاین و تک‌نفره یا چندنفره آنلاین می توانید بازی کند. این بازی به بازیکنان این امکان را می دهد تا داستان و مأموریت‌های را انتخاب کنند که می توانند تا حد زیادی بر تعاملات و روند بازی تأثیر بگذارند. توسعه دهندگان همچنین بسیاری ویژگی های جدد را در RDR2 از حمله استفاده از تیر و کمان، چرخاندن در آب، قایق سواری و هفت تیرهای دوار استفاده کرده اند. تیم توسعه همچنین در این بازی پیشرفت های زیادی در شکار و حیات وحش ایجاد کرده است این ویژگی ها نیز در تریلر رد دد 2 نشان و معرفی شده است.

زندگی شخصیت بازی رد دد 2

شما به عنوان شخصیت آرتور مورگان، یک تیرانداز ارشد متکی در باند ون در لیند هستید و بازی می کنید. ماجراجویی خود را با باند خود که او خانواده می نامد، دنبال می کنید. گاهی اوقات، این باند در طبیعت جایی که استراحت می کنند، غذا می خورند، کارهای خانه را انجام می‌دهند، گپ می زنند بازی می کنند، اردوگاهی را برپا می کنند. شما همچنین برخی از مأموریت ها را انجام می دهد و مواد غذایی و مایحتاج لازم را برای باند خود نیز تهیه می کنید.

عملکرد NPC ها در بازی Red Dead Redemption 2

NPC همچنین از بسیاری از اسرار و اطلاعات مفید رونمای می کنند. شما همچنین چیزهای جالب بسیاری برای لذت بردن و همچنین شیطنت های که دارید و باید با آن ها در این بازی روبه روبه شوید.

در خارج از اردوگاه، شما باید به دنیای زندگی واکنش نشان دهید و برای زنده ماندن با اسلحه خود بجنگید. جالب اینجاست که در این نسخه از رد دد 2 بر ای کامپیوتر شخصی شما باید از سلاح ها، حیوانات و نیز تجهیزات خود مراقبت کنید.

عملکرد NPC ها در بازی Red Dead Redemption 2

معرفی بازی رد دد 2 برای کامپیوتر شخصی: طرح

پس از دانلود Red Dead Redemption 2 Skidrow، شما در غرب وحشی آمریکا بسیار بزرگ هستید و داستان آرتور را که از قانون خارج می‌شود را کشف می کنید. گفته می‌شود که این بازی یک از بهترین توطئه ها را در سال 2018 را داشته است. آرتور همانند قهرمان جان مارستون در رد دد، یتمی است که توسط یک فرد هلندی پرورش یافته است. سپس، او به یک تیرانداز مورد اعتماد در این باند هلندی تبدیل می‌شود. این بررسی بازی قبل از ورود به این دنیا، قسمت مختصری از شروع RDR2 را به شما ارائه می‌دهد.

شروع ماجراجویی در بازی رد دد2

در اواخر قرن نوزدهم، تمدن غرب وحشی گسترش یافت و قانون را به این سرزمین آورد، باندهای غربی توسط شکارچیان برتر که برای اقتدار کار می کنند شکار می شدند. باند ون در لیند مجبور به نقل مکان و پناه بردن به حومه Black Water Town می‌شوند؛ که در آنجا با پلیس درگیری سختی دارند و مجبور به فرار می‌شوند.

شروع داستان بازی Red Dead Redemption 2

این باند در کوهی برفی پناه گرفته و با تهدد بزرگی از سوی شکارچیان و پلیس روبه رو شده اند. بسیاری از اعضا کشته یا اسیر شد ندو هلندی و آرتور مجبور شدند باند را هدایت کنند تا برای زمان دشوار غلبه کنند. آن ها دزدکی وارد قطار شد ندو دارایی بزرگ را از یک فرد میلیارد دزددند. این امم باعث می‌شود تا مدت کوتاهی پس از انتقال به Horseshoe Overlook ف ارتفاعی مسطح در نزدیکی ولنتاین که توسط جنگل های کاج و صخره احاطه شده است، در سلامت کامل زندگی می کنند. سپس، ماجراجویی آرتور برای یافتن راهی برای بقا او و باندش از این مرحله آغاز می‌شود. بهتر است خودتان بازی کنید و آن را تجربه کنید.

راهنمای کامپیوتر شخصی –  Skidrow

برای تجربه این بازی ویدئوی مهیج، می توانید Sky and Skidrow Games بر روی کامپیوتر شخصی خودتان دانلود کنید. با این حال، قبل از دانلود و نصب بازی، باید برخی از نیاز های سیستم خودتان آگاه باشید. این بررسی بازی رد دد 2 برخی از نیاز های اساسی رایانه را برای راه اندازی موفقیت آمیز در این بازی در رایانه شما نشان می دهد.

حداقل سیستم مورد نیاز برای بازی رد دد 2

 •  (Operating system: Windows (7 SP1 to 10.
 •  Processor: Intel i5 3470, AMD FX 6350.
 •  DirectX: Version 11.
 • (Graphics: NVIDIA GeForce 670 GTX or AMD Radeon R9 285 (2 GB of VRAM, Shader Model 5.0
 •  Memory: 8 GB RAM.
 •  Storage: 60 GB available space.

در بالا حداقل سیستم رد دد 2 و موارد موردنیاز رایانه شما برای انجام این بازی مهیج وجود دارد؛ اما برای داشتن یک تجربه بازی بهتر با گرافیک بهتر و حرکات نرم و روان، باید کامپیوتر خود را به نیاز های زیر مجهز کنید و تنظیمات مناسب داشته باشید.

الزامات سیستم برای بازی Red Dead Redemption 2

 •  Operating system: Windows 7 to 10 64-bit.
 •  Processor: Intel i5 4690k, AMD Ryzen 5 1400.
 •  DirectX: Version 12.
 •  (Graphics: NVIDIA GeForce 970 GTX or AMD Radeon RX 480 (4 GB of VRAM, Shader Model 5.1.
 •  Memory: 8 GB RAM.
 •  Storage: 60 GB available space

الزامات سیستم برای بازی Red Dead Redemption 2

با نیازهای سیستم توصیه شده، بازیکنان می توانند رد دد 2 را در دنیای واقع بینانه تجربه کنند. به نظر می‌رسد شما در یک شهر قدیمی غربی آمریکا زندگی می کنید، در زمین های چمن زار بزرگ پرسه می زنید، در روستای آرام یا شهر های شلوغ عبور کنید علاوه بر این، هر NPC مانند افراد دیگر در دنیای واقعی ما واقعی تر به نظر می رسد

دانلود بازی رد دد 2 برای پلتفرم های دیگر

اکنون، شما نمی‌توانید بازی اصلی را به صورت رایگان از هر پلتفرمی دریافت کنید و نسخه کرک آن اصلاً وجود ندارد. برای بازی و لذت بردن باید پول نقد واقعی خریداری کنید. خریداری کنید. گیم پلی جذاب و پس زمینه RDR2 هرگز باعث پشیمانی شما نخواهد شد. به دلیل اخبار جعلی و منابع غیر اصلی مانند skidrow، سعی نکنید نسخه رایگان را دانلود کنید یا ممکن است به ویروس دچار شوید.

این لینک های غیر اصلی مانند skidrow سعی نکنید دانلود کنید چون ممکن است در بعضی از مواقع دارای بد افزار هایی باشد که برای شما و اطلاعات کامپیوتر شما مضر باشد و قطعاً با کامپیوتر شما آسیب میزند. آن را از منابع معتبر بخرید تا یک بازی ایمن و با کیفیت دریافت کنید. RDR2 اکنون در Steam موجود است.

یکی از بهترین بازی های دهه اخیر

Red Dead Redemption 2 قطعاً یکی از بهترین بازی های این دهه است. این بازی ویدئویی با یک طرح جالب، گیم پلی مهیج، طراحی عالی و گرافیک، در واقع به یاد ماندنی ترین تجربه را برای شما به ارمغان می آورد. امیدوارم از اطلاعاتی که در مورد این بازی به شما داده ایم رضایت داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی های موبایلی می توانید به بخش نقد و بررسی بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 نظرات
 1. امیر محسنی می گوید

  بازی فوق العاده پر هیجانه من نسخه کامپیوترشو دارم نسخه گوشیم داره؟؟پر هیجان و ماجراجویی جذابی داره
  خیلی خوشم اومد ردد ۲ بسیار عالیه

 2. نازنین می گوید

  بازیش عالیه ولی من هیچوقت در این بازی ها نمیتونم خشمم رو کنترل کنم و همیشه باعث میشه عصبانی بشم همیشه هم سعی میکنم که ترکش کنم ولی نمیشه آیا شما راه حلی سراغ دارین ؟

 3. هورام می گوید

  بازی رد دد۲ ماجراجویی جالبی داره خیلی خوشم اومد هیجانش خیلی زیاده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.