AD

واکنش های مثبت به تریلر جدید اسپایدر من پی اس 5

0 394

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد بازی جدید اسپایدر من که یکی از عناوین اصلی در کنسول پی اس 5 است ادامه این مطلب را از سایت رسانه بازی موبایل ایموجو بخوانید. این دنباله توسط برایان هورتون، مدیر خلاق شرکت Insomniac Games ارائه شد، او همچنین گفته است این طرح به نام چرخش خاموش نام گذاری شده است.

تریلر جدید اسپایدر من پی اس 5 با واکنش مثبتی مواجه می‌شود؟

در اینجا همه مواردی که در مورد این بازی است بررسی می کنیم. در مورد واکنش بازی اسپایدر من مایلز مورالس PS5 کنجکاو هستید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد بازی جدید اسپایدر من که یکی از عناوین اصلی در کنسول پی اس 5 است ادامه این مطلب را بخوانید.

پیش از این، Insomniac Games موفق شد یکی از بهترین بازهای ابر قهرمانی که تاکنون دیده شده است به لیست جدول بازی های پرفروش بیاورد. Spider-Man (2018) که به بازیکنان پلی استیشن 4 اجازه می داد با یک تجربه کاملاً جدید، از شهر نیویورک عبور کنند. و اکنون تیم توسعه بازی جدید به اسم اسپایدر من مایلز مورالز برای کنسول نسل بعدی شرکت سونی انجام داده و واکنش ها برای این بازی برای کنسول پی اس 5 فوق العاده بوده است.

همچنین بخوانید: همه چیز درباره کنسول ایکس باکس سری ایکس

رونمایی از اسپایدر من پی اس 5 جدید

اسپایدر من، مایلز مورالس به تازگی اولین گیم پلی خود را در رویداد دیجیتال پلی استیشن 5 که در شب 16 سپتامبر برگزار شد، به نمایش گذاشت. این دنباله توسط برایان هورتون، مدیر خلاق شرکت Insomniac Games ارائه شد، او همچنین گفته است این طرح به نام چرخش خاموش نام گذاری شده است.

این یکی از عناوین معرفی کنسول پی اس 5 خواهد بود که برای اولین بار در 19 نوامبر در بیشتر جهان و در 12th در ایالات متحده و کشورهایی که کنسول آن روز به روز به بازار عرضه شود، ارائه می‌شود. علاوه بر این، تأیید شده است که نسخه پی ای 4 نیز برای آن وجود خواهد داشت.

واکنش به بازی اسپایدر من مایلز مورالس برای PS5

اسپایدر من، مایلز مورالس طولی نکشید که در هنگام ارائه پلی استیشن 5 دیده شد. این عنوانی بود که درست پس از تریلر جذاب بازی Final Fantasy XVI نمایش داده شد. ما قبلاً در مورد ماجراجویی جدید در شهر نیویورک با قهرمان جدید شناخته شده بودیم، ما قادر به مشاهده گیم پلی عنوان بعدی این بودیم واکنش به بازی اسپایدر من جدید برای کنسول پی اس 5 خلی مثبت بود.

باید گفت که قدرت های اسپایدر من مایلز مورالس بسیار متنوع خواهد بود که از مربی وی ريال پیتر پارک به ارث برده است. آن ها شامل تیراندازی تار و همچنینی توانایی های جدید ویژه شخصیت، ازجمله نامرئی بودن وی و ایجاد شوک الکتریکی به دشمنان شما خواهد بود.

داستان پیش زمینه اسپایدر من پی اس 5

داستان پس زمینه اسایدر من مایلز مورالس یک سال پس از وقایع اولین مرد عنکبوتی در پلی استیشن 4 رخ خواهد داد. این گونه توضیح داد شده است که اسپایدر من جدید نسخه نهایی شده است.

خانه مایلز مورالس، هارللم که در گیم پلی بازی طی سکانسی نشان داده می‌شود که در آن شخصیت اصلی داستان با دوست خود گانکه لی قدم میزند، در معرض خطر دو گروه خلاف‌کار فعال در شهر قرار می گیرد. زیرزمینی (یک شرکت انرژی بد) و راکسون (یک سازمان جنایی) که فناوری ها و تجهیزات مربوط به آینده را در خدمت خود دارند.

اتفاقات در گیم پلی بازی اسپایدر من پی اس 5

حمله به ریو مورالس، مادر قهرمان داستان، به یک تجمع حمله می‌شود. در همان زمان، زیر زمینی همچنین به کاروان روکسون در پل Braithwaite حمله می‌شود که مایلز با اعضای هر دو گروه مقابله می کند.

در قطعه جنگی نشان داده شده، مورالس از بازی اول حتی از شخصیت اصلی چابک تر است و قدرت او با احتمال انجام حملات قدرتمند از هوا، با استفاده از قدرت های مختلف و توانایی های استتار، از قدرت حمله بیشتری برخوردار شده است.

تنوع در لباس ها اسپایدر من PS5

برخلاف ست لباس در پی اس 4 اسپایدر من مایلز مورالس نسبت به نسخه قبلی خودش یک لباس زیبا به همراه دارد. این نبرد با یک پل نیمه فروریخته که ابر قهرمان با کمک Events Quick Time با قرار دادن دوباره آن با تار عنکبوت، آن جا را نجات می دهد تا به پایان می رسد.

هنگامی که شروع به ساختن آن کردیم که کمی بیشتر سبک داستان نویسی جمع وجور، می توانیم یک داستان کاملاً احساسی و تأثیر گذار مناسب تجربه ای باشد-اسپایدر من 1 و نسخه جدید را برای این شخصیت عدالت محور برقرار کردیم، برایان هورتون گفته است.

تنوع در لباس ها اسپایدر من PS5

قابلیت های جدید اسپایدر من پی اس 5

این بازی دارای انیمیشن ها، حرکات مکانیک ها و قدرت های جدیدی مانند نامرئی و برق است. در حالی که داستان پیتر پارکر در اثر تراژدی متولد مشود، مایلز بیشتر در خانواده متولد می‌شود. برخلاف پیتر، مایلز دوستانی دارد که می تواند در واقع به دنیای خود، دنیای انسانی و دنیای عنکبوتی اش را یابند. او در نحوه برخورد کمی متفاوت است.

تاریخ جدید انتشار بازی Spider-Man پی اس 5

اسپایدر من مایلز مورالس در تاریخ 19 نوامبر سال 2020 به کنسول PS5 و PS4 می آید. نسخه PS4 همان محتوا را ارائه می دهد اما از مزایای بصری PS5 از جمله عملکرد 60 فریم بر ثانیه، ردیابی اشعه یا مزایای DualSense برخوردار نخواهد بود.

سرانجام بازی و جزئیات بیشتری در پی اس 5 همراه خواهد بود

نسخه نهایی که شامل کدهای Marvel’s Spider-Man: Remastered برای کنسول پی اس 5 است، نسخه باز سازی شده اصلی و سه محتوای قابل دانلود آن به فروش می رسد. برخی از مدل سازی ها، جلوهای ردیابی اشعه، سایه ها، فاصله ترسیم بیشتر در گزینه 60 فریم بر ثانیه، صدای سه بعدی و کنترلر DualSense دوباره در آن فعال شده است.

مطمئناً زمان انتشار بازی شاهد هیچ گونه باز بینی اسپایدر من مایلز مورالس نخواهیم بود، بنابراین تا زمانی که به تاریخ انتشار و شروع بررسی ها نزدیک نشویم، با مادر بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.