AD

آموزش قدم به قدم به روز رسانی عصر جدید پابجی موبایل

0 291

برخی برنامه ها برای استفاده کردن بازی ها در شرایط مسدودیت طراحی شده اند، یکی از این برنامه ها تپ تپ می باشد و ما در این مطلب از رسانه بازی موبایل ایموجو قصد داریم تا نحوه به روز رسانی عصر جدید پابجی موبایل روی نسخه جهانی تپ تپ را به شما آموزش دهیم تا اگر لازم شد از آن استفاده کنید.

نحوه به روز رسانی عصر جدید پابجی موبایل روی نسخه جهانی تپ تپ

وقتی یک بازی مسدود می شود یکی از راه های وصل شدن به سرور های بازی و دور زدن مسدودیت استفاده کردن از برنامه تپ تپ می باشد پس با ما باشید تا نحوه به روز رسانی عصر جدید پابجی موبایل را روی نسخه جهانی تپ تپ به شما یاد دهم. این روز ها بازیکن های هندی از این برنامه به دلیل مسدودیت پابجی موبایل استفاده می کنند تا بتوانند بازی کنند. همان طور که می دانید به روز رسانی های پابجی موبایل زمانی که مسدود نباشد ساده است اما به روز رسانی پابجی موبایل در Tap Tap دارای مراحلی است.

این مطلب آموزشی هم می تواند برای شما مفید باشد: خاص ترین کاراکتر پابجی موبایل (PUBG Mobile)

به روز رسانی عصر جدید پابجی موبایل روی نسخه جهانی تپ تپ (Tap Tap)

اول از همه به یاد داشته باشید که فقط با راه اندازی نسخه فعلی پابجی موبایل نمی توانید در نقشه ارانگل ۲ بازی کنید. این نسخه فقط شما را به نسخه 0.19.0 باز می گرداند و هر زمان که سعی می کنید به یک مسابقه بپیوندید، پیام هایی ظاهر می شود که به شما وقت می دهد. دلیل آسان بودن به روز رسانی این است که به روز رسانی ها به جزئیات کوچکتری تبدیل می شوند و سپس به روز رسانی انجام می شود. بعد از انجام به روز رسانی نیز بازی هنگام راه اندازی به طور خودکار آن ویژگی های جدید را اضافه می کند.

بر عکس، این روش برای به روز رسانی های بزرگ تر و کلی کار نمی کند. عصر جدید پابجی موبایل یک نوع از این به روز رسانی می باشد، بنابراین برای دستگاه های iOS باید به اپ استور بروید و به روز رسانی را بارگیری کنید، البته در اندروید متفاوت است و شما باید چند مرحله را طی کنید.

به طور کلی به نظر می رسد که فروشگاه پلی در حال حاضر تنها هدف در به روز رسانی بازی برای بسیاری از بازیکن ها است. بقیه موارد و نحوه استفاده از آن ها به این بستگی دارد که آن ها از چه فروشگاهی تهیه شده باشند. به عنوان مثال سامسونگ دارای فروشگاه APP Galaxy است، در حالی که دستگاه هایی که بدون سرویس های گوگل کار می کنند ( Huawei یکی از این موارد است) متفاوت هستند و کاربر ها باید بازی را با رفتن به وب سایت رسمی پابجی موبایل و استفاده کردن از یک سیستم عامل بارگیری جانبی یا رفتن به برنامه آنلاین بارگیری کنند.

به روز رسانی عصر جدید پابجی موبایل روی نسخه جهانی تپ تپ (Tap Tap)

قدم های به روز رسانی عصر جدید PUBG Mobile روی نسخه جهانی تپ تپ

مدت زیادی می باشد که بازی پابجی موبایل در هند مسدود شده است، بنابراین بازیکن ها برای دور زدن مسدودیت از برنامه ی Tap Tap استفاده می کنند. در این جا نحوه به روز رسانی نسخه جدید پابجی موبایل در تپ تپ را به صورت مرحله به مرحله به شما یاد می دهیم.

قدم اول برای به روز رسانی پابجی موبایل در Tap Tap این است که به داخل تپ تپ بروید و عبارت PUBG Mobile را جستجو کنید.

قدم دوم نیز انتخاب کردن نسخه جهانی پابجی موبایل می باشد

در این قدم برای به روز رسانی نسخه جدید پابجی موبایل در تپ تپ باید روی گزینه به روز رسانی کلیک کند. اگر بار اول شما باشد که می خواهید این بازی را نصب کنید در آن جا گزینه نصب کردن را خواهید دید.

در قدم چهارم برای به روز رسانی عصر جدید پابجی موبایل روی نسخه جهانی تپ تپ باید صبر کنید تا به روز رسانی انجام شود و سپس بازی را به صورت معمولی باز کنید و از دستاورد های آن لذت ببرید.

به خاطر داشته باشید که زمان لازم برای به روز رسانی نسخه جدید پابجی موبایل در تپ تپ بستگی به پایداری و سرعت اینترنت شما دارد. بعد از این که این به روز رسانی را انجام دادید، می توانید در نقشه جدید نیز بازی کنید.

به روز رسانی عصر جدید پابجی موبایل روی نسخه جهانی تپ تپ: روز انتشار به روز رسانی جدید

ظاهرا، دانستن نحوه بارگیری و به روز رسانی بازی فقط در صورت به روز رسانی های دو ماهه آن دیگر کافی نیست، اما تاریخ انتشار رسمی آن ها به وضوح مشخص نشده است. سر انجام، به روز رسانی عصر جدید پابجی موبایل در تاریخ ۸ سپتامبر سال ۲۰۲۰ با ده ویژگی جدید منتشر شد. در نسخه جدید پابجی موبایل نقشه ارانگل ۲ وجود دارد که طرفدار های پابجی موبایل مدت هاست که منتظر آن می باشند.

به روز رسانی عصر جدید روی گوگل پلی یا APK وجود دارد. همان طور که گفتیم در کشور های مسدود شده باید از نحوه به روز رسانی نسخه جدید پابجی موبایل در تپ تپ استفاده کنید.

به روز رسانی عصر جدید PUBG Mobile روی نسخه جهانی تپ تپ: جوایز عصر جدید

به نظر می رسد که کمپانی پابجی موبایل می خواهد جذابیت های جدیدی را برای کاربر ها در به روز رسانی جدید قرار دهد. به هر حال نقشه ارانگل ۲ به اندازه ای جذاب می باشد که بتوانیم به دنبال نحوه به روز رسانی پابجی موبایل در Tap Tap باشیم.

به روز رسانی عصر جدید PUBG Mobile روی نسخه جهانی تپ تپ: جوایز عصر جدید

برای بازیکن هایی که بتوانند تا قبل از ۱۳ سپتامبر به روز رسانی را فعال کنند، جوایزی وجود دارد که این جوایز وسوسه انگیز می باشند.

به روز رسانی عصر جدید PUBG Mobile روی نسخه جهانی تپ تپ: حجم فایل ها

برای گوشی های اندروید مطمئن شوید که ۱۸۰۰ مگا بایت جا دارد و برای سیستم عامل آی او اس نیز مطمئن شوید که ۲۲۷۰ مگابایت جا دارید. نکته آخر این که تم های نسخه های قبلی با موارد جدید هماهنگ نمی شوند.

برای آموزش های بیشتر بازی پابجی موبایل به بخش آموزش بازی سایت ایموجو مراجعه فرمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.