AD

ترفندهای کشتن دشمن ها در وسیله های نقلیه پابجی موبایل

0 288

در این مطلب از سایت ایموجو ما می خواهیم به شما روش های کشتن دشمن ها در وسیله های نقلیه در حال حرکت پابجی موبایل را یاد دهیم تا شما بتوانید به خوبی دشمن های داخل وسیله های نقلیه در حال حرکت را نشانه بگیرید و در برخی مواقع چند عدد از آن ها را بکشید و امتیاز خود را افزایش دهید.

بهترین روش های کشتن دشمن ها در وسیله های نقلیه در حال حرکت پابجی موبایل

PUBG Mobile یکی از بازی های خونین و جذاب ژانر نبرد رویال می باشد. در این پست ما می خواهیم روش هایی برای کشتن دشمن ها در وسیله های نقلیه در حال حرکت به شما یاد دهیم تا بتوانید به یک بازیکن حرفه ای در این بازی تبدیل شوید. پس شما این روش ها را به خوبی یاد بگیرید.

بعضی اوقات شما دشمنان را مشاهده می کنید که با ماشین، موتور یا یک وسیله نقلیه در حال حرکت می باشند. اگر فکر می کنید کشتن آن ها کار سختی است و فقط باید به یک بازیکن حرفه ای پابجی موبایل تبدیل شوید تا بتوانید آن ها را بکشید اما به این صورت نیست. در ادامه ما به شما ترفندهایی را آموزش خواهیم داد تا این کار را به راحتی انجام دهید.

همچنین بخوانید: بهترین نکات و ترفندها برای دراپ های پابجی موبایل

روش اول کشتن دشمن ها در وسیله های نقلیه در حال حرکت PUBG Mobile

  • اگر ماشین در فاصله ۵۰ متری حرکت می کند و به سمت شما می آید، سعی کنید که به راننده شلیک کنید. سپس، گلوله ها را به اطراف درب ورودی ماشین بزنید و سرنشین های دیگر را بکشید. انفجار ماشین به شما کمک می کند تا یک دسته از دشمن ها را یک جا بکشید. اگر ماشین را خراب نکنید، می توانید از آن برای جا به جا شدن استفاده کنید.
  • M249 بهترین سلاح برای شلیک به ماشین هایی که در فاصله نزدیک می باشد، مناسب است.
  • در فاصله های متوسط بهتر است به جلوی ماشین شلیک کنید.
  • در نبرد های دور برد، قدرت گلوله بسیار کم خواهد بود. بنابراین، شما باید سعی کنید تا می توانید به ماشین نزدیک شوید و طوری شلیک کنید که مطمئن شوید به دشمنان شما در داخل ماشین می خورد.

روش اول کشتن دشمن ها در وسیله های نقلیه در حال حرکت PUBG Mobile

روش دوم کشتن دشمن ها در وسیله های نقلیه در حال حرکت پابجی موبایل

یکی دیگر از ترفندهای کشتن دشمن ها در وسیله های نقلیه در حال حرکت این است که هنگام سعی برای کشتن دشمن ها در وسیله های نقلیه PUBG Mobile در مکانی درست کمین کنید که بتوانید هدف را به خوبی نشانه گیری کنید. اما اگر ماشین به سمت شما می آید، سعی کنید که فرار را در هنگام انفجار ماشین نیز در نظر بگیرید. برای این که در معرض ترکیدن قرار نگیرید می توانید در پشت دیوار مخفی شوید، با انجام این کار ها می توانید تبدیل به یک بازیکن حرفه ای پابجی موبایل شوید.

برای آموزش ترفندهای بیشتر بازی پابجی موبایل به بخش ترفند بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.