AD

هر آنچه که باید درباره بازی فارکرای پریمال بدانید

0 2,332

بازی فارکرای پریمال در اول مارس 2016 توسط Ubisoft برای رایانه شخصی راه اندازی شد. این بازی ویدئویی FPS بخشی از حق امتیاز Far Cry و اولین بازی با حضور دوران پیش از مدرن است. با ما در مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا اطلاعات لازم را در خصوص این بازی به دست آورید.

مروری بر بازی فارکرای پریمال برای کامپیوتر شخصی

بازی فارکرای پریمال در رایانه شخصی یک بازی مهیج می باشد که شامل زمان ماقبل تاریخ با انس‌های اولیه و زندگی در طبیعت است. در اول مارس 2016 توسط Ubisoft برای کامپیوتر به بازار عرضه شد. برخی از مواردی را که باید قبل بازی بدانید را با هم بررسی کنیم.

همچنین بخوانید: سیستم مورد نیاز لیگ آف لجندز League of Legends

تاریخ انتشار بازی Far Cry Primal

فارکرای پریمال در اول مارس 2016 توسط Ubisoft برای رایانه شخصی راه اندازی شد. این بازی ویدئویی FPS بخشی از حق امتیاز Far Cry و اولین بازی با حضور دوران پیش از مدرن است. این نسخه فارکرای پریمال در بررسی با موارد را که قبل از شروع لازم است را در اینجا بررسی می کنیم.

الزامات سیستم بازی فارکرای پریمال

فارکرای پریمال برای کامپیوتر شخصی به داستان تک کار متمرکز شده است. انسانی اولیه که برای زنده ماندن و تبدلی شدن به یک رهبر قبله تلاش می کند. این مرد باید مبارزه کند تا در دنایی خصمانه با ابزار و سلاح های پیش از تاریخ زندگی کند؛ اما برای این بازی باید چیزهای پیشرفته تری داشته باشد.

یک کامپیوتر مدرن با و سیستم های مورد نیاز و همچنین حداقل نیاز های سیستم موردنیاز فارکرای پریمال را اینجا با هم بررسی خواهیم کرد.

حداقل سیستم مورد نیاز Far Cry Primal

  •  (OS: Windows 7, 8.1, or10 (64-bit versions only
  •  Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 460 (1GB VRAM)/ AMD Radeon HD 5770 (1GB VRAM) or equivalent
  •  Processor: Intel Core i3-550/ AMD Phenom II X4 955 or equivalent
  •  Free Space: 20 GB
  •  RAM: 4GB

شما همچنین باید صفحه کلید، ماوس و یک کنترلر اختیاری سازگار با ویندوز خودتان مجهز کنید.

ویژگی های مورد نیاز که توصیه می‌شود سیستم شما داشته باشد:

  •  (OS: Windows 7, 8.1, or10 (64-bit versions only
  •  Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 780/ AMD Radeon R9 280X or equivalent
  •  Free Space: 20 GB
  •  Processor: Intel Core i7-2600K/ AMD FX-8350 or equivalent
  •  RAM: 8GB

مانند حداقل سیستم، شما همچنین به یک صفحه کلید، ماوس و یک کنترلر سازگار با ویندوز نیاز دارید.

اینجا برخی از الزامات کامپیوتر شخصی برای تجربه بهتر بازی فارکرای پریمال است. پس از بارگیری، به محل ذخیره سازی بازی روی کامپیوتر خود رفته و فایل را اجرا کنید. وقتی نصب تمام شد، وقت آن است که ماجراجویی خود را شروع کنید.

موارد توصیه این است، شده که بهتر است به جای اعتماد به نسخه های کرک فارکرای پریمال، بازی اصلی را از منابع معتبر خریداری کنید. بعضی اوقات، ممکن است در لیک skidrow Far Cry Primal یک ویروس نهفته باشد که ممکن است به کامپیوتر شما آسیب بزند.

مرور بازی فارکرای پریمال

این بررسی بازی فارکرای پریمال قصد دارد به شما نکاتی را بدهد که باید بدایند برای زنده ماند در این بازی اکشن و مهیج را یاد بگیرید. به جای استفاده از تقلب های بازی، به شما توصیه می کنیم این بازی را خودتان تجربه کنید زیرا واقعاً شگفت انگیز است. بسیاری از فیلم های آموزشی فارکرای پریمال در YouTube در دست رس هستند تا شما بتوانید در این بازی مأموریت های دشوار آن تسخیر کنید. به چالش کشیدن بازی توسط خودتان قطعاً هیجان انگیز تر از استفاده از تقلب در آن خواهد بود.

مرور بازی فارکرای پریمال

Tribe Gameplay در بازی Far Cry Primal

در این بازی اکشن و ماجراجویی، شما شخصیت اصلی Takkar را کنترل می کنید و از منظر اول شخص بازی می کنید. این بازی در دنیای باز بازی می‌شود. اسلحه و وسایل نقلیه مدرن در ای نسخه بازی فارکرای مشاهده نخواهید کرد اما حیوانات غول پیکر و اشیای مانند چوب، نیزه و سلاح های دوربرد مانند تیر و کمان استفاده می کنید. علاوه بر این شما باید سلاح های خود را از آنچه در این دنیا جمع می کنید، مانند سنگ و چوب بسازید.

مبارزه با قبایل دیگر در بازی فارکرای

علاوه بر این، شما نه تنها با شکارچیان و نیز با سیار قبایل متخاصم که برای اشغال منطقه شما آمده اند، برخورد و جنگ خواهید کرد. قبیله Wenja به رهبری Takkar حمله می کندو اردوگاه و آتش سوزی ها را به دست می‌گیرند، در آن جا حرکت کند و گشت می زند. علاوه بر این شما همچنین باید اعضای قبیله را نجات دهید و کارهای دیگری بهبود روستای خود و دریافت مواد سو ساخت رایگان آن ها انجام دهید

مبارزه با قبایل دیگر در بازی فارکرای

Hunting Gameplay در بازی فارکرای پایمال

بازی فارکرای پریمال روی کامپیوتر شخصی همچنین محافل شبانه روزی با فعالیت های مختلف را در خودش جای داده است. در شب، شکارچیان خطرناک تر و پرخاشگرتر وجود دراند و بیرون رفتن خطرناک است؛ اما می توانید برای محافظت از خود در برابر آن‌ها از آتش استفاده کنید شب ها و روز، بیرون آمدن برای جمع آوری مواد غذایی و سایر موارد و ابزار شکار برای شما امن تر است.

همچنین ف بازیکنان می توانند طعمه زده و شکارچیان را نیز رام کنند تا یک همراه برای کمک به شما در سفرهای شکار داشته باشید.

تربیت کردن حیوانات در بازی Far Cry Primal

علاوه بر این، شما حیوانات بزرگ مانند گربه ها دندان شمشیری را برای سوار کردن و پرورش آن ها را افزایش دهید. بازیکنان همچنین می توانند شاخ دار را کنترل کنند تا پاسگاهای دشمن را پیش بینی کنند. این حیوان خانگی می تواند از طریق ارتقا مهارت ها، پیشرفت کرده و توانایی های نیز به آن اضافه شود. به عنوان مثال جغد درجه بندی نشده حریف را بکشد یا بمب پرتاب کند. در انتظار لذت شما هستند. شما می توانید می توانید فارکرای پریمال را رایگان برای کامپیوتر شخصی دریافت کنید.

آنچه گیمر ها در مورد بازی فارکرای پریمال در کامپیوتر نیاز دارند

کاردستی ویژگی برجسته ای در قسمت 3 و 4 سری فرکرای است. برای ساختن سلاح یا ابزار فارکرای پریمال می تواند قسمت های زیادی از همه چیزهای که شکار کرده ایدو کشته اید، به غیر از انسان جمع کنید. این ویژگی همچنین از طریق رایانه به فارکرای پریمال وارد شده است. شخصیت اصلی Takkar می تواند تقریباً همه چیزهای را که برای بقا نیاز دارد از مواد اولیه مانند گوشت حیوانات بسازد. یک سیستم ساخت کامل با تعمیر و ارتقاء کارکرد عملکرد اولین نکته در این بازی مهم است.

Era-appropriate navigation در Far Cry Primal

GPS مناسب دوران برای طرفداران فارکرای پریمال بسیار ضروری است. به خاطر داشته باشد که در این بازی، شما در یک جهان پیش از تاریخ در 10.000 سال قبل از میلاد بازی می کنید؛ بنابراین غ یک نقشه کوچک دارید که برای شما بسیار مفید است و راحت تر خواهید بود. برای کمک به بازیکنان در تعیین مناطق پرخطر یا شلوغ حیوانات، به جای استفاده از دیوار، به ناوبری مناسب دوران نیاز است.

همچنین به شما کمک می کند تا مأموریت های فرکرای پریمال را سریعتر انجام دهید.

Era-appropriate navigation در Far Cry Primal

Mammoth riding در بازی فارکرای پریمال

با مقایسه فارکرای پریمال و فارکرای 4، این اسپین آف نیاز به یک تجربه ارتقا یافته با مأموریت سواری دارد. فیل سواری با شدت دور 4 بازیکنان را پس از آزادی شگفت زده کرد؛ اما در سفر شکار از شما پشتیبانی زیادی نکرد و شما را از کار های آزار دهند مخوف نجات نداد؛ بنابراین، بازیکنان به یک حامی بهتر مانند یک ماموت احتیاج دارند.

Focus and momentum در Far Cry Primal

فرکرای پریمال در کامپیوتر شخصی برای جذب بازیکنان و علاقه مند کردن آن‌ها به بازی باید فعالیت های بیشتری در بازی داشته باشند. به عنوان مثال، این می تواند شکار، کاردستی، جنگ، پخت‌وپز، هدایت قبیله و غار نکاری در کنار مأموریت های جانبی همراه داشته باشد؛ بنابراین، مهم است که تمرکز و حرکت بازکنان در بازی حفظ شود. در غیر این صورت، آن ها بعد از همه چیزهای کسل کننده ای که تجربه کرده اند، آنجا را ترک می کنند.

تنوع مأموریت و سلاح در بازی فارکرای پایمال

این بازی با زمان قبل از تاریخ، با تعداد کمی سلاح قبل از تاریخ، از حمله چخماق، کمان، نیزه، طعمه، تبه، خرده ریزه و بمب به بازیکنان ارائه می دهد. فارکرای پریمال برای به دست آوردن تجربه بیشتری اضافه کند. به همین ترتیب، بازیکنان برای چسبیدن به بازی تجربه بیشتری در مأموریت های مختلف نیاز دارند.

برای اطلاع از تازه ترین اخبار بازی های روز می توانید به بخش اخبار بازی سایت ایموجو مراجعه فرمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.