AD

سیستم مورد نیاز لیگ آف لجندز League of Legends

0 663

بسیاری از شما سیستم مورد نیاز بازی لیگ آف لجندز را سؤال کرده اید، اما ما در این مقاله از مجله بازی موبایل ایموجو جزئیات کامل آن را برای شما آورده ایم. گیم پلی کاملاً مشابه با دوتا 2 بازی لیگ آف لجندز اکنون چیزی فراتر از یک بازی ویدئویی را به بازیکنان خود ارائه می دهد، دنیایی از لیگ افسانه ها برای طرفداران خودش است.

سیستم مورد نیاز لیگ آف لجندز

نحوه رفع اشکال در FPS

بسیاری از شما سیستم مورد نیاز بازی لیگ آف لجندز را سؤال کرده اید، اما ما جزئیات کامل آن را برای شما آورده ایم.

ما می دانیم که شما زیاد اهل بازی های MOBA نیستید و تنها و تنها عنوان بازی سبک MOBA که در آن بازی می کنید و به آن اهمیت می دهید Dota 2. با این حال، در حال حاضر، ما سؤالات زیادی از شما در مورد بازی لیگ آف لجندز دریافت کرده ایم علاوه بر دوتا 2 عنوان جهانی در این گونه سبک بازی کمتر از دوتا 2 است، اما اکنون اوضاع خیلی سریع تغییر کرده است.

همچنین بخوانید: سیستم مورد نیاز بازی رزیدنت اویل ۲ نسخه بازسازی شده

انتشار شرکت منتشر کننده لیگ آف لجندز

Riot Games شرکت توسعه دهنده پشت بازی لیگ آف لجندز است. این بازی برای اولین در اکتبر سال 2009 منتشر شد و پس از اطلاعات به‌روزرسانی بیش ما در ده فصل بازی امروز آن را در اختیار داریم. با این حال، جاه طلبی شرکت ریوت گیمز چیزی بزرگ‌تر از داشتن فقط یکی از این عناوین بزرگ مسابقه ای است. در 10 سالگی ریوت، لیگ آف لجندز مجموعه ای از بازی های جدید و چندین مجموعه انیمیشن را اعلام کرده است همه آن ها دارای تمی به شکل این بازی هستند.

گیم پلی مشابه League of Legends

گیم پلی کاملاً مشابه با دوتا 2 بازی لیگ آف لجندز اکنون چیزی فراتر از یک بازی ویدئویی را به بازیکنان خود ارائه می دهد، دنیایی از لیگ افسانه ها برای طرفداران خودش است. اگر به فکر امتحان این بازی هستید، اما مطمئن نیستید که رایانه شخصی یا لپ تاپ از پس آن بر نمی آید، امروز ما اینجا هستیم تا به سؤالات شما پاسخ دهیم. این بازی را به آسان ترین شکل ممکن توضیح دهیم.

سیستم مورد نیاز لیگ آف لجندز

یکی از بهترین موارد مورد نیاز این بازی MOBA این است که حداقل سیستم مورد نیاز آن بسیار کم است. این بازی بیش از ده سال پیش منتشر شده است و شرکت ریوت گیمز تمام تلاش خود را کرده است تا سیستم مورد نیاز این بازی را تا حد ممکن پایین نگه داشته است تا بتوان به راحتی به آن دست رسی داشت.

بیایید دقیقاً در زیر به شرایط خاص این بازی برویم.

سیستم مورد نیاز لیگ آف لجندز

حداقل سیستم مورد نیاز لیگ آف لجندز

 CPU: 2GHz Processor or better

 RAM: at least 4GB RAM

 HDD: at least 14GB Free Space

 OS: Windows 7, 8, 8.1 or Windows 10

 DirectX: Version 9C or better

حداقل سیستم مورد نیاز لیگ آف لجندز

همانطور که مشاهده می کنید، کمترین نیاز سیستم بازی برای کامپیوتر مانند یک سیب به نظر می رسد. این بازی برای اجرا فقط به پردازنده مرکزی با عملکرد 2 گیگاهرتز نیاز دارد و تقریباً همه پردازنده ها اکنون می توانند با سرعت 3 گیگاهرتز کارکنند. به عنوان مثال، ارزان ترین پردازنده مرکزی Intel Pentium G5400 است. با این حال، Intel Pentium G5400 می تواند با سرعت 3.7 گیگاهرتز کار کند که حتی برای سیستم مور نیاز این بازی کافی باشد.

حداقل سیستم مورد نیاز لیگ آف لجندز

DirectX پایین تر و تفاوت در بازی League of Legends

علاوه بر این، برای پایین ترین سیستم مورد نیاز لیگ آف لجندز(League of Legends )برای کامپیوتر شما، حتی به کارت گرافیک هم احتیاج ندارید، برای اجرای بازی فقط باید DirectX 9 یا بالاتر را نصب کنید. در کمترین تنظیم گرافیکی، پردازنده مرکزی شما به تنهایی می تواند گرافیک بازی را کنترل کند. به همین دلیل کمترین بودجه برای رایانه شخصی هم می تواند بازی را اجرا کند که نسبتاً به آرامی اجرا می‌شود.

فقط با داشتن یک رایانه شخصی می توانید در کمترین تنظیمات گرافیکی نیز آن را اجرا کنید. اگر شما مایل به صرف هزینه بیشتری برای رایانه شخصی خود هستید، بیایید نگاهی به سیستم مورد نیاز بازی لیگ آف لجندز در اینجا بیندازیم.

سیستم مورد نیاز لیگ آف لجندز

 CPU: 3GHz Processor

 RAM: 8GB RAM

 HDD: 16GB Free Space

 GPU: Nvidia GeForce 8800 or AMD Radeon HD 5670 or more powerful video cards with the amount of graphical memory of 512MB or higher VRAM.

 OS: Windows 7, 8, 8.1, or Windows 10

 DirectX: Version 9.0C or better

سیستم مورد نیاز لیگ آف لجندز

برای سیستم موردنیاز تصویه شده این بازی سبک MOBA ،همه چیز کمی بیش از حداقل سیستم است، اما سپس یک کامپیوتر شخصی مانند آنچه در بالا ذکر کردیم، در مقایسه با یک کامپیوتر متوسط در سال 2020، همچنان مثل یک سیب می ماند. همان‌طور که در بالا گفتیم، CPU Intel Pentium G5400 حتی برای تنظیمات توصیه شده نیز می تواند به خوبی کار کند، زیرا این پردازنده از قبا با فرکانس 3.7 گیگاهرتز نیز کار کرده است.

تنظیمات گرافیگی دیگر League of Legends

تنظیمات عمده بین حداقل تنظیمات و تنظیمات توصیه شده، نیاز به داشتن کارت گرافیک است. سیستم مورد نیاز بازی لیگ آف لجندز به یک کارت گرافیک نیاز دارد، اما شرکت ریوت گیمز فقط کارت گرافیک بسیار رده پایین نیاز دارد. Nvidia GeForce 8800 و AMD Radeon HD 5670 هر دو کارت گرافیک بیش از ده سال پیش هستند. Nvidia GeForce 8800 در سال 2006 و AMD Radeon HD 5670 در سال 2010 منتشر شد.

رم مورد نیاز League of Legends

علاوه بر این، میزان VRAM (RAM کارت گرافیک شما) برای سیستم مورد نیاز League of Legends فقط 512 مگابایت است. ارزان ترین کارت گرافیک Nvidia در حال حاضر GT 710 است و در حال حاضر 2 گیگابایت VRAM را به نمایش می گذارد. این کارت گرافیک با قیمت (2,292,268.62) کاملاً ارزان قیمت ارائه می‌شود. قیمت کل یک کامپیوتر شخصی ارزان که می تواند این تنظیمات را برآورده کند فقط (14,327,173.61) ریال است. به هیچ وجه گران نیست. یک کامپیوتر با این قیمت می تواند لیگ آف لجندز را در بالاترین تنظیمات گرافیک اجرا کند در حالی که هنوز می توانید از کیفیت عالی 60 فریم بر ثانیه لذت ببرید.

با این حال، بازی های آنلاین اغلب موارد مورد نیاز خود را برای کامپیوتر به روز می کنند؛ بنابراین می توانید بیشتر برای کامپیوتر شخصی خودتان هزینه کنید، فقط این کار را انجام دهید.

نکاتی برای جلوگیری از تأخیر در بازی لیگ آف لجندز

حتی اگر بازی لیگ آف لجندز را در یک کامپیوتر شخصی پیشرفته استفاده می کنید، در بعضی از مسابقات هنوز می توانید تأخیر و افت FPS را تجربه کنید. این درواقع موارد کاملاً استانداردی برای بازی است زیرا هنوز ریوت گیمز می خواهد این بازی را با رایانه شخصی معمولی هم سازگار کند. به همین دلیل است که لیگ آف لجندز روی DirectX 7 برنامه نویسی شده است. این نباید مشکلی پیش بیاورد، اما پس از آن کامپیوتر های شخصی رده بالا فقط از ویندوز 10 استفاده می کنند و DirectX 7 به شکل 100 درصد با ویندوز 10 سازگار نیست.

صرف نظر از قیمت کامپیوتر شخصی ، اگر در حال بازی لیگ آف لجندز هستید و با تأخیرهای روبه رو می‌شود، این ها روش هایی برای بهبود عملکرد کامپیوتر شما هستند.

نکاتی برای جلوگیری از تأخیر در بازی لیگ آف لجندز

روشن کردن نشانگر FPS خود در بازی لیگ آف لجندز

روشن کردن این ویژگی به شما اطلاعات دقیق FPS درون بازی را lی دهد. هر زمان در یک مسابقه لیگ آف لجندز هستید،ctrl + F را فشار دهید و نشانگر FPS در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش شما ظاهر می‌شود.

تنظیمات سایه در تنظیمات گرافیکی League of Legends

هنگام روشن بودن، این ویژگی تعیین می کند که سایه های همه چیز در بازی شما چقدر زیاد باشد، این ویژگی تعیین می کند که سایه های همه‌چیز در بازی شما چقدر زیبا باشد. این ویژگی های ویدئویی AAA کاملاً مهم است، اما لیگ آف لجندز این‌گونه نیست. شدت تطابق MOBA همیشه انقدر زیاد است که شما هرگز وقت برای دیدن سایه ها نخواهید داشت، بنابراین اگر کامپیوتر شما با مشکلات گرافیکی روبه رو است می توانید آن روی کم تنظیم کنید.

خاموش کردن anti-aliasing لیگ آف لجندز

این یکی دیگر از ویژگی های مهم بازی های ویدئویی AAA است؛ اما برای یک بازی سبک MOBA مثل لیگ آف لجندز زیاد مهم نیست. اگر کامپیوتر شخصی شما در اداره بازی با مشکل رو به رو است بهتر است این ویژگی را خاموش کنید.

خاموش کردن ویژگی  HUD animation لیگ آف لجندز

اگر ویژگی سایه و هم ویژگی anti-aliasing را تنظیم کرده اید، اما هنوز نمی‌توانید از بازی لذت ببرید، توصیه می کنیم که ویژگی را هم خاموش کنید. HUD animation برای تجربه بهتر شما از بازی لیگ آف لجنذز کاملاً مهم است، اما در زمان حضور در مسابقات کمک چندانی به عملکرد بازی نم کند. به همین دلیل این آخرین گزینه ای است که ما به شما توصیه می کنیم. اگر حتی HUD animation خاموش کرده اید، کامپیوتر شما هنوز دست و پنجه نرم می کند، توصیه می کنیم که کامپیوتر شخصی خودتان را ارتقاء دهید.

برای کس اطلاعات جامه در مورد آموزش این بازی می توانید به بخش آموزش بازی سایت ایموجو مراجعه فرمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.