AD

سیستم مورد نیاز بازی رزیدنت اویل 2 نسخه بازسازی شده

0 406

همه چیز درباره سیستم مورنیاز بازی رزیدنت اویل 2 و نحوه بهینه سازی برای استفاده بهتر از دستگاه خود. با توجه به اینکه Capcom نسخه جدید ریزدنت اویل را برای مخاطبان مدرن قرار داده است همچنین بازی Resident Evil 3 در حال بازسازی شدن استفاده زمان آن فرا رسیده که وارد این مجموعه شوید. با ما در سایت ایموجو همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را در مورد این بازی به دست آورید.

همچنین بخوانید: سیستم مورد نیاز برای بازی فارکرای نیو دان

راهنمای بازی رزیدنت اویل 2

همه چیز درباره سیستم مورد نیاز بازی رزیدنت اویل و نحوه بهینه سازی برای استفاده بهتر از دستگاه خود.

با توجه به اینکه Capcom نسخه جدید ریزدنت اویل را برای مخاطبان مدرن قرار داده است همچنین بازی Resident Evil 3 در حال بازسازی شدن استفاده زمان آن فرا رسیده که وارد این مجموعه شوید. برای انجام این کار بهتر است رزدینت اویل 2 را نسخه باز سازی شده احتمالاً بهترین نقطه برای شروع باشد. در این مقاله ما، برخی از مهم‌ترین سیستم ها مورد نیاز بازی رزیدنت اویل 2 که شما نیاز دارید تا بتوانید این بازی را انجام دهید، لیست کرده ایم.

عکس 1

بهتر بازی بازی رزیدنت اویل 2 را اجرا کنید

علاوه بر رزیدنت اویل 2 برای کامپیوتر، برخی از مهم ترین تنظیمات گرافیکی را نیز لیست کرده ایم تا بازیکنان بتوانند بازی به شکل بهتری اجرا نمایند. آخرین قسمت راهنمای ما می تواند یک راهنمای استراتژی کلی به همراه نکات و ترفندها باشد. از آنجایی که رزیدنت اویل دو نسخه بازسازی شده برای مخاطبان مدرن است، کاپکوم مجبور شده برخی از عناصر موجود در آن را تغییر دهد، مانند مشکل، به طوری که بازیکنان مسن همچنان می توانند از این بازی لذت ببرند.

سیستم مورد نیاز رزدینت اویل 2

برای حداقل سیستم مورد نیاز بازی شما به AMD FX-6300 یا Intel Core i5-4460، 8 گیگابایت رم و کارت گرافیک با 2 گیگابایت رم تصویری (AMD Radeon R7 260x یا Nvidia GTX 760) نیاز دارید. با این مشخصات، می توانید در 1080p به 30 فریم بر ثانیه برسید تا زمانی که تمام تنظیمات خود را در کمترین حد خود حفظ کرده باشید. آستانه یک تجربه بازی اجرای روان گیم پلی است.

سیستم مورد نیاز ریزیدنت اویل 2 حداقل به AMD FX-9590 یا Intel Core i7-3770، 8 گیگابایت رم و کارت گرافیک با 3 گیگابایت RAM رم نیاز دارد (AMD Radeon RX 480 یا Nvidia GTX 1060). با این مشخصات، قطعاً قادر خواهید بود حداقل 60 فریم بر ثانیه را در 1080p دریافت کنید.

کیفیت Shadow، بهتر است آن را برای یک رشد بزرگ به یک سطح پایین ببرید

سیستم مورد نیاز – بهینه سازی کامپیوتر

اگر شما یک دستگاه مخصوص بازی را دارید که بیشتر از اندازه کافی قدرت برای اجرای بازی رزیدنت اویل 2 بازسازی شده را دارد، احتمال اینکه در قسمت تنظیمات گیر بیفتید وجود دارد. چگونه می توان بازی را بدون تأثیر بر عملکرد به بهترین شکل ممکن اجرا کرد. این راهنمای کوتاه قطعاً می تواند به شما کمک کند.

از بین تمام تنظیمات موجود در سیستم مورد نیاز کامپیوتر شخصی رزیدنت اویل 2، موارد که بیشترین تأثیر را بر روی عملکرد دارند که عبارت‌اند از: Shadow Quality، Shadow Cache، Volumetric Lights، Anti-aliasing و DirectX.

کیفیت Shadow، بهتر است آن را برای یک رشد بزرگ به یک سطح پایین ببرید

چراغ های حجمی نیز باید یک سطح پایین تر بیایند –ارزش آن تقریباً افزایش 10 فریم بر ثانیه است. Anti-aliasing باید به جای HBAO +در SSAO باقی بماند، این ارزش حدود 5 فریم بر ثانیه را دارد. کاهش رتبه DX12 به DX11 می تواند 10-15 FPS دیگر را تحت فشار قرار دهد، این به کامپیوتر شما بستگی دارد.

سیستم مورد نیاز رزدینت اویل 2

آخرین تغییرات گرافیکی بازی رزیدنت اویل 2

سرانجام، اگر همه چیز هنوز به اندازه کافی خوب کار نمی‌کند، می توانید کیفیت تصویر بازی را برای عملکرد بسیار زیاد کاهش دهید. این تغییر می تواند بسیار قوی باشد، زیرا 60 فریم بر ثانیه با 100 درصد کیفیت تصویر می تواند به 120 فریم بر ثانیه با کیفیت 80 درصد در تصویر تبدیل شود. پیشرفت در سطوح بالاتر گرافیک بسیار ناچیز اما پر هزینه است-این نحوه تنظیمات گرافیکی است.

نکات و راهنمایی برای رزیدنت اویل 2

مهمات خودتان را حفظ کنید

گاهی اوقات وسوسه انگیز است که فقط نیمی از نمای خود را روی یک زامبی اعمال کنید تا پسر را بیرون ببرید، با این حال، در صورت امکان از انجام این کار خودداری کنید. رزیدنت اویل نسخه بازسازی واقعاً تعریف جدید گروه زامبی ها را ارائه می‌دهد، بسیاری از آن ها سه دفعه باز می گردند. قاعده کلی این است که شما باید فقط در مواقع ضروری ماشه را بکشید و یا باید چندین بار دران قسمت رفت برگشت کنید.

آن ها را بیرون بکشید

یکی از بدترین وارونگی های گروه زامبی ها در رزیدنت اویل 2 این است که سر آن ها بسیار سخت از بدن آن ها است. به طور کلی ، یک مرده معمولی که در حال راه رفتن است ممکن است ممکن که تعداد زیادی عکس برداری از نقاط سر داشته باشید. (و حتی ممکن است بعداً از خواب برخیزند اگر سر آن‌ها هنوز سالم باشد. اگر فقط یک یا دو زامبی وجود دارد، بهتر است فقط زانوهای خود را بیرون بیاورید و سپس شلیک کنید.) در گذشته این گونه بود

از چاقو خود استفاده کنید

اگر شما موفق به تکان دادن یک انسان زامبی شده اید، مطمئن شوید که چند بار دیگر به آن‌ها اجازه می دهید تا مهمات خودتان را ذخیره کنید. به دلیل Hitbox عجیب در رزیدنت اویل 2، یک چاقو ممکن است چندین بار به یک زامبی آسیب برسانید. با این حال، اگر زامبی فقط در آن جا خوابیده است، آن را هشدار ندهید و فقط از کنارش عبور کنید.

گیاهان با رنگ های مختلف را ترکیب کنید

در RE2، یک گیاه چند رنگ بیشترین سود را برای هزینه آن ها خواهد داشت، در حالی که نسخه RGB در هر مبارزه با باس ها ضروری است (ایمنی در برابر سم، کاهش آسیب، بهبود کامل). اگر فضای کافی ندارید، فقط سعی کنید وسایل درمانی خود را به جای ترکیب در صورت همرنگ بودن، در صندوق ها ذخیره کنید.

گیاهان با رنگ های مختلف را ترکیب کنید

اسلات، موجودی بیشتری دریافت کنید

مواد زیادی در رزیدنت اویل 2 وجود دارد که می توانید حمل کنید –اما تعداد محدودی اسلات دارید بهتر است که بلافاصله آن کیسه ران را شکار کنید. در مجموع شش کیسه در بازی وجود دارد، سه کیسه در ایستگاه پلیس و سه کیسه دیگر در تأسیسات، فاضلاب و آزمایشگاه.

همیشه مواردی را که در بازی رزیدنت اویل 2 پیدا کرده اید، نقشه را بررسی کنید

بعضی اوقات بدون هیچ پیشرفت در بازی گیر می کنید. در صورت بروز چنین شرایطی، بهتر است موارد باز موجود خود را برای یافتن یک سر نخ بررسی کرده و مناطق قرمز رنگ موجود در نقشه را کاوش کنید. رنگ قرمز نشان می دهد که چه چیز در نقشه قرار گرفته است.

برای اطلاعات بیشتر، اخبار و برزو رسانی بازی ها به بخش اخبار بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.