AD

سیستم مورد نیاز برای بازی فارکرای نیو دان

3 715

با این حال، در حالی سیستم مورد نیاز فارکرای نیو دان مشابه فارکرای 5 است، اما تغییرت جزئی وجود دارد. آنجا که آن‌ها کاملاً شبیه به هم نیستند، باید تغییرات انجام شده است را بررسی کنیم و مطمئن شویم که هیچ چیز تعجب آوری وجود ندارد. پس در ادامه با ما در سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

الزامات سیستم مورد نیاز برای بازی فارکرای نیو دان

آیا به دنبال الزامات سیستم فار کرای نیو دان هستید تا بینید آیا رایانه شما می تواند حداقل شرایط مورد نیاز Far Cry New Dawn یا بیشتر آن را برآورده کند یا خیر؟

اگر به دنبال سیستم مورد نیاز فارکرای نیو دان  بوده‌اید، به احتمال زیاد فارکرای 5 آشنا شده‌اید. Far Cry New Dawn دنباله ای مستقل و پسا آخرالزمانی برای دنیای پررنگ فار کرای 5 است؛ بنابراین وقتی صحبت از درخواست سیستم فارکرای نیو دان می شود، تفاوت کلی  زیادی با فارکرای 5 را ندارد.

با این حال،  این در حالی است که  سیستم مورد نیاز فارکرای نیو دان مشابه فارکرای 5 است، اما تغییرات جزئی وجود دارد. از آنجا که آن‌ها کاملاً شبیه به هم نیستند، باید بررسی کنیم تغییرات انجام شده است تا مطمئن شویم که هیچ چیز تعجب آور وجود ندارد. علاوه بر این همیشه ایده خوبی است که قبل از انجام هر بازی سیستم مورد نیاز را بررسی کنید.

همچنین بخوانید: معرفی ۸ بازی رایگان برتر در استیم Steam

Far Cry New Dawn چیست؟

 Release Date: February 15th, 2019

 Genre: First-person shooter

 Developer: Ubisoft

 Publisher: Ubisoft

داستان بازی فارکرای نیو دان

داستان فارکرای نیو دان پس از وقایع فارکرای 5 اتفاق می افتد، جایی که یک گروه رستاخیز یک شهرستان کوچک ایالات متحده را تصرف کرده است در بازی قبلی، شما به عنوان یک افسر ناشناس بازی می کنید که شهرستان احاطه شده توسط این گروه محصور شده است و باید برای زنده ماندن تلاش کنند.

داستان بازی فارکرای نیو دان

نسخه گذشته بازی فارکرای نیو دان

پس از وقایع فارکرای 5 جهان به نابودی و نابودی نسل بشر نزدیک تر می‌شود. فارکرای نیو دان درباره آنچه که 20 سال پیش اتفاق می افتند است. اگرچه داستان در همان شهرستان اتفاق می افتد، اما بسیاری از چیزها در نتیجه ویرانی تقریباً تغییر کرده است.

شما در این سناریو به عنوان یک شخصیت متفاوت بازی می کنید برخی از بخش های دنیای بازی غیرقابل دست رس هستند، درحالی که برخی مناطق نیو دان جدید هستند. جالب اینجاست که نیو دان از شخصیت هایی برخوردار است که اگر قبلاً فار کرای 5 را بازی کرده باشید بلافاصله آن‌ها را می شناسید. آن‌ها برای اولین بار در برابر میکی و لو، ملکه های راهزن دوقلوی که لباس هایشان دنیای جدی را به وحشت می اندازد، به شما کمک می کنند.

گیم پلی Far Cry New Dawn

گیم پلی فارکرای نیو دان مشابه عناوین فارکرای 5 و عناوین قبلی فارکرای است. علاوه بر نبرد، برای اکتشاف جهان باز نیز تأکید شده است و سلاح های گسترده ای برای جنگیدن با دشمنان وجود دارد. داستان بسته به تصمیمات عمده ای که در بازی می گیرید، در کنار عناصر RPG و درختان مهارت، یک روایت  چند شاخه ای دارد.

بازی فارکرای نیو دان نیاز های سیستم

اگر کسی هستید که به دنبال بازی فارکرای نیو دان هستید و فارکرای 5 را بازی کرده اید (و احتمال اینکه بیشتر شما داشته باشید)، راهنمای آن بسیار ساده خواهد بود. سیستم مورد نیاز فارکرای نیودان تقریباً مشابه سیستمهای فار کرای 5 است. در صورتی که سخت افزار شما از قبل بتوانید فار کرای 5 را اجرا کند، باید همین کار را برای فار کرای نیو دان نیز انجام دهد.

اگر پردازنده ای ام دی یا پردازنده انودیا دارید، الزامات بدون تغییر هستند؛ اما برای پردازنده های گرافیکی ای ام دی حداقل افزار کمی از R9 270 به R9 270X وجود دارد. مشخصات توصیه شده برای پردازنده های مرکزی اینتل از Core i7-4770 به Core i7-4790 افزایش یافته است. غیر از این موارد سیستم مورد نیاز فارکرای نیو دان با دنباله آن یکسان است.

حداقل سیستم مورد نیاز: Far Cry New Dawn

 OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit)

 CPU: Intel Core i5 2400 @ 3.1 GHz or AMD FX 6350 @ 3.9 GHz

 RAM: 8GB

 GRAPHICS: NVIDIA GeForce GTX 670 (2GB) or AMD Radeon R9 270X (2GB) or better

 RESOLUTION: 720p

 PRESET: Low

 DIRECTX: DirectX June 2010

 SOUND: DirectX 9.0c

 HDD: 30GB

حداقل سیستم مورد نیاز: Far Cry New Dawn

الزامات سیستم بازی فارکرای نیو دان توصیه شده:

 OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit)

 CPU: Intel Core i7-4790 @ 3.6 GHz or AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz

 RAM: 8GB

 GRAPHICS: NVIDIA GeForce GTX 970 (4GB) or AMD Radeon R9 290X (4GB) or better

 RESOLUTION: 1080p

 PRESET: High

 DIRECTX: DirectX June 2010

 SOUND: DirectX 9.0c

 HDD: 30GB

سیستم مورد نیاز Far Cry New Dawn – 4K، 30 FPS

 OS: Windows 10 (64-bit)

 CPU: Intel Core i7-6700 @ 3.4 GHz or AMD Ryzen 5 1600X @ 3.6 GHz or equivalent

 RAM: 16GB

 GRAPHICS: NVIDIA GeForce GTX 1070 (8GB) or AMD RX Vega 56 (8GB) or better

 RESOLUTION: 2160p

 PRESET: High

 DIRECTX: DirectX June 2010

 SOUND: DirectX 9.0c

 HDD: 30GB

سیستم مورد نیاز Far Cry New Dawn – 4K ،60 FPS

 OS: Windows 10 (64-bit)

 CPU: Intel Core i7-6700K @ 4.0 GHz or AMD Ryzen 7 1700X @ 3.4 GHz or equivalent

 RAM: 16GB

 GRAPHICS: NVIDIA GeForce GTX 1080 SLI (8GB) or AMD RX Vega 56 CFX (8GB) or better

 RESOLUTION: 2160p

 PRESET: Ultra

 DIRECTX: DirectX June 2010

 SOUND: DirectX 9.0c

 HDD: 30GB

سیستم مورد نیاز Far Cry New Dawn - 4K ،60 FPS

راهنمای نیازهای سیستم بازی فارکرای نیو دان

حداقل نیاز های فارکرای نیو دان خیلی طاقت فرسا نیست، بنابراین یک رایانه شخصی دارای یک بازی ارزان قیمت می تواند بازی را نیز به خوبی اجرا کند. تأمین حداقل شرایط فراکرای نیو دان به شما امکان می دهد که در تنظیمات گرافیکی کم هم این کار را انجام دهید.

اما فارکرای نیو دان کاملاً بازی خیره کننده است و شما نمی‌خواهید تنظیمات بالاتری را که بازی ارائه می دهد از دست بدهید. به دست آوردن این بازی به شکلی که در ظاهر به نظر می رسد کار سختی نیست از یک FPS روان اطمینان حاصل کنید. FPS پایدار در حین آتش سوزی می تواند به معنای جهانی متفاوت باشد.

نیاز رم به حداقل توصیه شده یکسان است، اما همان‌طور که مشاهده می کنید Ubisoft سیستم مورد نیاز 4K را در اختیار ما قرار داده است. داشتن 16 گیگابایت رم همان چیزی است که برای تجربه بازی در یک وفاداری جالب نیاز دارید. شرایط مورد نیاز سی پی یو و جی پی یو برای تجربه 4K نیز همین است.

بنابراین شما می خواهید NVIDIA GeForce GTX 1070) 8 GB) یا AMD RX Vega 56) 8 GB) را فشار دهید تا با وضوح 4K در 30 FPS بازی کند، یا NVIDIA GeForce GTX 1080 SLI (8 GB) یا AMD RX Vega 56 CFX) 8 GB) به 4K در 60 FPS بازی کنید.

همه این‌ها سخت افزار بسیار سنگینی هستند که نیاز به سرمایه گذاری قابل توجهی دارند. اگر فقط می خواهید این بازی را با وضوح بالا و دیوانه وار انجام دهید، احتمالاً نمی خواهید برای ارتقا سیستم خود هزینه زیادی کنید؛ که می توانید از عملکرد اضافی بهره بیشتری ببرید.

بنابراین اطمینان از اینکه رایانه شما می تواند نیاز های پیشنهادی سیستم فارکرای نیو دان را برآورده کند، کافی است. این بدان یعنی است که باید یک پردازنده مرکزی مانند اینتل Ryzen 5 1600،Core i7 رم 8 گیگابایتی و پردازنده گرافیکی مانند NVIDIA GTX 970 / R9 290X مورد نظر خود داشته باشید.

آیا به راهنماهای بیشتر دستورالعمل مربوط به بازی مانند راهنمای ما در مورد نیاز سیتم فارکرای نیو دان علاقه مند هستید؟ برای اطلاعات بیشتر به بخش اخبار بازی سایت ایموجو مراجعه فرمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 نظرات
 1. Amir می گوید

  سلام روی اسن سیستم اجرا میشه:
  رم:۸ ddr4
  گرافیک:4
  سی پی یو: intel pentiumG4400
  لطفا سریع پاسخ دهید

  1. احمد فندرسکی می گوید

   سلام. بله میشه

   1. Amir می گوید

    سلام بدون افت فریم در حالت low اجرا میشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.