AD

معرفی بهترین بازی های اتومبیلرانی برای کامپیوتر

0 552

آیا بهترین بازی های اتومبیلرانی برای کامپیوتر شخصی را می شناسید> آیا با قابلیت ها ئ ویژگی های این بازی آشنایی دارید؟ در این مقاله از مجله بازی موبایل ایموجو به معرفی  در زیر فوق العاده ترین وهیجان انگیز ترین بازی های اتومبیلرانی را به شما معرفی خواهیم کرد. پس در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین بازی های اتومبیلرانی برای کامپیوتر شخصی که اکنون باید آن ها را تجربه کنید

بهترین بازی های اتومبیلرانی برای کامپیوتر شخصی در زیر فوق العاده ترین و هیجان انگیز ترین بازی ها را به شما معرفی می کنیم که سرعت، انواع وسایل نقلیه و مسابقات موتورهای خروشان برای شما به ارمغان می آورد.

بهترین بازی های ریس  و مسابقه سرعت  برای رایانه شخصی زیر خارق العاده ترین و هیجان انگیز ترین مسابقات غیر معمول را  برای شما با ارمغان می آورد. اگر عاشق سرعت اتومبیل، موتور، مسابقه و صدای قدرتمند موتور های اتومبیل هستید اما رقیب ندارید، بهترین بازی های مسابقات سرعت  را در رایانه شخصی تجربه کنید.

همچنین بخوانید: معرفی و اخبار بازی مونت اند بلید ۲

بهترین بازی های اتومبیلرانی ریس برای کامپیوتر: Forza Horizon 4

فورزا هارزیون 4 یک  بازی ماشین سواری ریس مهیج است که توسط پلی گران گیمز و ترن 10 استودیوز ساخته شده است. مایکروسافت استودیوز این بازی را در سال 2018 روی پلتفرم رایانه شخصی منتشر کرد؛ اما بعد از دو سال، هنوز هم یک از بهترین بازی اتومبیلرانی برای کامپیوتر است.

در این بازی شما، به عنوان یک مسابقه دهنده حرفه ای مسابقه خواهید داد و از مسیر های  هایلندز اسکاتلند، روستا های خیره کننده انگلیس حرکت خواهید کرد و در اطراف برکه نیز به  رانندگی خودتان ادامه می دهید . با تغییر فصول، منظره مسیر شمانیز تغییر می کند، مهارت رانندگی خود را افزایش  دهید تا با مسیر سازگار شوید وبتوایند بهتر برانید. به عنوان مثال، در زمستان، جاده یخبندان و لغزنده است ، برای کنترل بهتر اتومبیل خود نیاز به سرعت کمتری دارید.

برخی از حالت های بازی با وسایل نقلیه مختلف شیک و سریع برای انتخاب شما وجود دارد. شما می توانید استقامتی، مسابقات قهرمانی فصلی، پرشهای شیرین کاری یا مسابقات آزاد را به ترتیب اولویت خودتان انجام دهید. این بازی طیف وسیعی از وسایل نقلیه از هایپر اسپرت های یکبار مصرف گرفته تا وانت های ترانزیتی اصلاح شده را به بازیکنان ارائه می دهد. استون مارتیز نمادین را از بسته اتومبیل جیمز باند برای رانندگی در مسابقات سرعت انتخاب کنید. به طور خلاصه فورزا هاریزون 4 یک بازی ریس مسابقه  ای است که باید در رایانه شخصی آن را تجربه کنید.

بهترین بازی های اتومبیلرانی ریس برای کامپیوتر: Forza Horizon 4

بهترین بازی های مسابقه ای  برای کامپیوتر : Dirt Rally 2.0

دومین نام در لیست بهترین بازی های اتومبیلرانی  برای کامپیوتر Dirt Rally 2.0 است. کد مسترز سازنده وناشر این بازی آن را برای رایانه های شخصی در تاریخ 22 فوریه 2019 منتشر کرده است. اگر همه بازی های مسابقه ای امتیاز زیادی دارند بازیی مثل   درت را تجربه کنید .متوجه خواهید شد که رالی 2 چالش برانگیز ترین بازی با حساسیت های بسیار دشوار  است.

بازیکنان باید به شکست عادت کنند زیرا از کوچک‌ترین خطا می تواند مجازات سنگینی برایشان داشته باشد. با این حال اگر به چرخ مسلط شوید خواهید فهمید که چرا درت رالی 2.0 یکی از بهترین بازی های اتومبیلرانی برای کامپیوتر است. شما نمی‌توانید یاد بگیرید که چگونه درت رالی 2 از طریق تجربه خود در بازی بیاموزیید. شما وقتی در یک مسابقه دشوار پیروز می شوید احساس خشنودی و رضایت می کنید.

بهترین بازی های مسابقه ای  برای کامپیوتر : Dirt Rally 2.0

بهترین بازی های اتومبیلرانی ریس برای کامپیوتر : Shift 2: Unleashed

این بازی ویدئویی مسابقه ای محصول استودیوی اسلگلی مد استودیوز و استریت رایت است. هدف بردن  در  بازی یک تجربه طبیعی و واقع گراینه را به شما نشان می دهد. به عنوان  اخر بازی Need for Speed ​​، Shift 2 بهترین تجربه رانندگی مسابقه ریس سرعت را برای شما به ارمغان می آورد. هم از طریق آینه مراقب حریفان هستید وسعی می کنید از ابتدا مسیر را به پایان برسانید.

گرافیک شگفت انگیز بازی، غرش موتورها و تشویق از جایگاه مسابقه شما را هیجان انگیز تر می‌کند. این بازی مورد ستایش و اظهار نظرهای خوب بازیکنان قرار گرفت. فقط بازی کنید و خودتان آن را تجربه کنید.

بهترین بازی های اتومبیلرانی ریس برای کامپیوتر : Shift 2: Unleashed

بهترین بازی های Racing برای کامپیوتر : Project Cars 2

این یکی از بهترین بازی های اتومبیلرانی برای رایانه شخصی از سری Project Cars است. شما متوجه خواهید شد که بسیاری از اتومبیل‌های واقعی و حتی چرخ ها نیز برای مسابقات در این بازی موجود هستند. طبق بسیاری از بررسی های بازی Project Cars 2 به دلیل گرافیک واقع گرایانه و احساس رانندگی ، بهترین بازی مسابقه ای برای رایانه شخصی است. این بازی فوق‌العاده است که شما می توانید مانند شیر بر روی لامبروگینی یا فراری خود در مسابقه غرش کنید.

تیم سازنده چندین تغییر در این بازی ویدئویی مسیر ایجاد کرده است تا بازیکنان مجموعه بیشتری از وسایل نقلیه به ارمغان بیاورند. شما می توانید با دوچرخه سوران AI مسابقه دهید یا در حالت آنلاین به سایر بازیکنان بپیوندید. علاوه بر این توسعه دهندگان همچنین یک سیستم آب و هوایی اضافه کرده‌اند تا بازی و شمارا به چالش بکشد و خارق‌العاده تر کند.

بهترین بازی های Racing برای کامپیوتر : Project Cars 2

بهترین بازی های اتومبیلرانی ریس برای کامپیوتر  Track Mania 2: Canyon

بازی ویدئویی مسابقه ای بعدی که باید انجام دهید: Track Mania 2: Canyon است. این شما را به خشن ترین و سریع ترین مسابقات سرعت  می کشاند. در این مقایسه با سایر بازی های ویدئویی مسابقه ای برای رایانه شخصی، Track Mania 2: Canyon با بخش های تقریباً گسترده و سیستم عامل های شناور کاملاً بی نظیر است. این یک تجربه واقعاً وحشتناک و مهیج را در مسیر برای بازیکنان به ارمغان می آورد.

در این بازی مسابقه ای چندنفره با بازیکنان آنلاین در گیر در همان پلتفرم رقابت خواهید کرد. Track Mania 2 انقدر شگفت انگیز و جذاب است که شما ساعت ها بدون توجه به زمان به صفحه نمایشگر خود می چسبید. این  بازی همچنین بهترین بازی مسابقه ای برای رایانه شخصی است که شرکت  یوبی سافت آن را ساخته است.

بهترین بازی های اتومبیلرانی ریس برای کامپیوتر  Track Mania 2: Canyon

بهترین بازی های Racing برای کامپیوتر : Driver San Francisco

راننده: سانفرانسیسکو بازیکنان را با ماشین های  تأثر گذار به سبک دهه 70 به 1970 می آورد. همچنین برخی از اتومبیل‌های مدرن را در جاده مشاهده می کنید. راننده: SF همچنین دارای جاده های پر پیچ وخم و تپه های بسیار شیب دار سانفرانسیسکو است. این بازیکنان را با صدای واقع گرایانه موتور های خروشان و جیرجیر لاستیک شما را هیجان زده می کند.

علاوه بر این بازیکنان می توانند به اتومبیل های موجود در جاده تغییر وضعیت دهند و شما می توانید از اتومبیل‌های مختلف در یک مسابقه استفاده کنید. مسیر مسابقه در درایر اس اف مسیر بازیکنان در جاده های اس اف مسابقه می دهند. در فیلم های Fast ‘n Furious این یک مسابقه اتومبیلرانی احساس می‌شود.

F1 2019 – یکی از بهترین بازی های اتومبیلرانی برای کامپیوتر

بازی بعدی در این لیست از بهترین بازی های اتومبیلرانی کامپیوتر F1 2019 است. کدمسترز برای توسعه این بازی ویدئویی مسابقه تک نفره و چند نفره با همکاری استودیوی سوردفیش همکاری کردند. پس از نزدیک به 2 سال توسعه F1 2019 با بسیاری از ویژگی های جذاب به طور رسمی منتشر شد. این بازی 18 اتومبیل 20، F1 راننده از 10 تیم را در مسابقات جهانی F1 2019 به ارمغان آورد، بازیکنان را بسیار هیجان زده می کند.

اگر می خواهید بعد عنوان یک راننده حرفه ای در یک بازی سازگار با مسابقات قهرمانی فرمول یک شرکت کنید، F1 2019 بهترین انتخاب است برای شما.با  اتومبیل های قدرتمند مسابقه ای رانندگی کنید ، این اتومبیل های مسابقه ای که با هموش مصنوعی کنترل می شوند می توانید مسابقه دهید. علاوه بر این، گرافیک شگفت انگیز است، صدای موتورهای خروشان و تشویق از جایگاه فوق‌العاده است.

این 7 بازی بهترین بازیهای مسابقه ای بررای رایانه شخصی هستند که ارزش یک بار امتحان کردن در سال 2020 رادارند. این بازی های جذاب مسابقه ای شما را به مسابقات هیجان انگیز، وحشتناک یا شدید با وسایل نقلیه تحت کنترل هوش مصنوعی یا بازکنان آنلاین می رساند.

برای به روز رسانی آخرین اخبار بازی های رایانه شخصی و همچنین بررسی های جالب و آموزنده بیشتر به بخش اخبار بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.