AD

معرفی و اخبار بازی مونت اند بلید 2

0 678

بازی مونت اند بلید 2 دومین قسمت از مجموعه مبارزات معروف قرون وسطایی است که عناصر بازی، استراتژی و بازی های سبک RPG را باهم ترکیب می کند. توسعه دهندگان نسخه اصلی و همچنین موارد که به بازی اضافه شده توسط شرکت ترکی TaleWorlds ساخته و ایجاد شده است. در این مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو قصد داریم شما را به صورت کامل با این بازی آشنا سازیم. پس با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید: نسخه جدید کال آف دیوتی بلک اپس در ۲۰۲۰ منتشر شد

آخرین اخبار از بازی مونت اند بلید 2 (Mount & Blade)

این بازی چیست و چگونه می توان آن را دانلود کرد؟

بازی مونت اند بلید 2 رایگان همان چیزی است که آخرین بازی سبک RPG قرون وسطی  است که باید در موردش بدانید.

بازی باستانی مونت اند بلید 2

بازی مونت اند بلید 2 دومین قسمت از مجموعه مبارزات معروف قرون وسطایی است که عناصر بازی، استراتژی و بازی های سبک RPG را باهم ترکیب می کند. توسعه دهندگان نسخه اصلی و همچنین موارد که به بازی اضافه شده توسط شرکت ترکی TaleWorlds ساخته و ایجاد شده است. این بازی به‌صورت رایگان در 30 مارس 2020 به عنوان دسترسی زود تر منتشر شد.

تاریخ انتشار بازی مونت اند بلید 2

بازی مونت اند بلید 2 در سال 2012 پیش درآمدی از آن منتشر شد. بسیاری از عناصر اضافی به اضافه شده است، بازی های تخته ای منحصر به فرد در میخانه ها، باند های یا گروهای محلی در شهر ها، هوش مصنوعی با قابلیت بیشتر، توانایی ایجاد سلاح های شخصی و گرافیک آن نیز بهبود یافته اند.

دانلود رایگان بازی – The Plot

شرح دانلود رایگان مونت اند بلید 2 حدود 200 سال قبل از این وقایع نمایش داده شده است در و بازی تنظیم شده است. مرکز قدرت یک امپراتوری قدرتمند در سرزمین کالرادیا است که حاکم آن بدون هیچ وارثی باعث شکستش می‌شود و می‌میرد. امپراتوری کالردیان و سقوط آن آنالوگ باعث می‌شود که امپراتوری روم و شکل گیری اروپای اولیه شود. زره پوش، اسلحه و معماری در بازی 600 تا 11200 میلادی الهام می گیرید.

داستان بازی مونت اند بلید 2

پس از مرگ آخرین امپراتور، انبوهی از مزدوران، باند های راهزن و قبایل عشایر برای قلمرو کالردیا می جنگند. بازیکنان آزاد هستند که به هریک از جناح ها بپیوندند و به یک اتحاد مجدد امپراتوری تحت یک قدرت واحد برسد یا برعکس، به تسریع در سقوط نهایی آن کمک کند.

 بازی مونت اند بلید 2 نسخه کامل را می توانید دانلود کنید، شخصیت بازیکن در امپراتوری در حال حاضر معرض خطر است که در معرض سقوط کامل است و دادگاه نجیب سرکش را کنترل کند و سرزمین Calradia بازگرداند و شکوه پیشین خود به عنوان رهبر یکی از هشت جناح موجود است.

دانلود بازی – گیم پلی بازی  Mount & Blade

مکانیک گیم پلی مونت اند بلید 2 تفاوت چندانی با الگوهای بازی قبلی ندارند، بنابراین طرح بازی فقط پس زمینه یک بازی فوق‌العاده پیچیده است. بازی دوباره به دو جنبه اصلی تقسیم شده است.

استراتژی و مهارت  Mount & Blade

همانطور که بازی، در اطراف نقشه وسیع مجازی در Calradia حرکت می کنیم که در کل نقشه تقریباً 230 کیلومتر مربع را پوشش می‌دهد. ما رزمندگان و ماجراجویان را در میخانه های اطراف روستا ها استخدام می کنیم که از این دسته دوم می توانیم برای واحد خود غذا و نوشیدنی بخریم.

علاوه بر انجام کارهای مربوط به داستان و بسیاری از سفارشات موازی، البته مهم ترین سرگرمی بازی هنوز جنگ های قرون وسطایی است که طی آن ما یکی از ارتش های رزمنده را هدایت می کنیم ، با مشاهده عملکرد قهرمان خود یا جنگ خود دشمنان است.

استراتژی و مهارت  Mount & Blade

پیشرفت های بازی مونت اند بلید 2

بازی مونت اند بیلد 2 به صورت رایگان دانلود می‌شود، با این حال شامل بسیاری از پیشرفت ها و اصلاحات بسیاری است که به شخصیت ها گستره بیشتری می دهد. از جمله پیشرفت های چشمگیر حاصل شده است. شخصیت ساز شما امکان می دهد هر عنصر از چهره تا ظاهر بازیکنان خودتان را اصلاح کنید.

کارهایی که باید انجام دهید

کارهای زیادی در سیستم جنگ و فتح قلعه انجام شده است. در نبردها، ما می توانیم دستورات دقیق تری را اجرا کنیم، با حمله به قلعه ها، استفاده از نقشه های محاصره و از بین بردن برخی عناصر روی دیواره ها هستند. سیستم بهینه سازی شده هوش مصنوعی همچنین تأثیرات بهتری دارد و در اختیار شما قرار می دهد. این بدان معنی است که سربازان می توانند خود تصمیم بگیرند و به سرعت میدان نبرد که بیشتر از همه با آن‌ها نیاز دارند منتقل شوند.

از دیگر پیشرفت‌های قابل توجه می توان به افزایش شخصیت دوستان و همراهان اشاره کرد . هریک از آن داستان و حرفه خودشان را دارند که از نظر گروه شما می تواند مهم باشد. دنیای بازی به خودی خو مملو از زندگی است و افرادی که با آن‌ها ملاقات می کنید به کارهای روزمره و کارهای مختلف دیگر نیز مشغول هستند.

کارهایی که باید انجام دهید

دانلود بازی مونت اند بلید 2 – جزئیات تاکتیکی

بازی Mount & Blade دارای یک نسخه کامل پیکربندی سمعی و بصری قابل توجهی در مقایسه با نسخه های قبلی، بر اساس یک موتور کاملاً جدید است. این پیشرفت را می توان هم در شکل ظاهری و هم در تعامل بیشتر مکان های منفرد و همچنینی در هنگام درگیری ها، به ویژگی مبارزات و تعداد زیادی از رزمندگان که درگیر شده اند تفکیک کرد.

روند نبرد ها می تواند تحت تأثیر عواملی مانند تغییر فصل ها و تغییر هوا باشد. علاوه بر این، ما می توانیم هر مبارزه را با استفاده از یک سیستم مؤثر کاملاً تجزیه وتحلیل کنیم. سازندگان مجریان را نیز فراموش نکرده اند، یک ویرایشگر بسیار کاربردی مبتنی بر لایه با امکانات بزرگ‌تر را در اختیار بازیکنان قرار داده اند.

دانلود بازی – جناح های بازی مونت اند بلید 2

بازی مونت اند بلید 2 دارای هشت بخش است. برخی از آن‌ها ویژگی های دسته های قابل پخش بازی نسخه قبلی را دوباره تولید کرده است؛ که بسیاری دیگر اصلی تر هستند.

امپراتوری، به 3 زیر گروه تقسیم شده است، امپراتوری غرب، امپراتوری جنوب و امپراتوری شمال.آن ها امپراتوری بیزانس و امپراتوری روم الهام گرفته‌اند، که توسط جنگ داخلی از هم پاشیده شده است تا کنترل قلمرو و سابق خود را به دست آورند.

:Sturgia

 نزدیک ترین آنالوگ جناح Kingdom Vaegir در بازی Mount & Blade است، Warband با تأثیرات نیمه روشی و نیمه وایکینگ که در تندرا زندگی می کنند. هاسکرهای خشن آن‌ها بهترین پیاده نظام در این قاره هستند.

باتنیا:

 جنگل و تپه ها هستند که از سلت ها و گال ها الهام گرفته اند. همچنین بهترین تیراندازان در قاره و متخصص کمین های پنهای هستند.

ولادنیا:

 نزدیک به جناح های پادشاهی رودوک و پادشاهی سوئدی مانت اند بلید هستند. واربندها آن‌ها با سوران سنگین ونیز های تکان دهنده خود از نودمن ها اوایل قرون وسطی الهام گرفته شده اند.

آسرائی:

 پشتیبان جناح سلطنت ساررانید در بازی است، این‌ها استادان صحرا هستند که می توانند بر روی شتر ها بجنگند و هم در جنگ از راه درو و هم مسافت زیاد با کمانداران خود برتری داشته باشند و به پیروزی برسند.

خانات خوزیت:

 پشتیبان گروه خریگیت خان در بازی Mount & Blade است، آن‌ها ارباب دشت ها هستند، با الهام از مغولان قدرتمند، کمانداران سوار بر اسب که بدون هیچ ترسی به قلب هر دشمنی حمله می کنند.

برای دریافت تازه ترین اخبار بازی های روز دنیا با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.