AD

نسخه جدید کال آف دیوتی بلک اپس در 2020 منتشر شد

2 450

شرکت اکتیویژن امسال بازی جدید کال آف دیوتی را به شکل رسمی منتشر کرده است که به اسم بلک اپس کولد وار نامیده میشود.اولین تیزر و منوتاژ صحنه ای که از زمینه داستان بازی یک جاسوس شوروی به اسم پریسوس را فراهم می کند. در اداما با در سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا اطلاعات جامعی را در خصوص کال آف دیوتی بلک اپس به دست آورید.

اولین تیزر رسمی کال آف دیوتی بلک اپس در سال 2020 به شکل رسمی منتشر شد

شرکت اکتیویژن امسال بازی جدید کال آف دیوتی را به شکل رسمی منتشر کرده است که به اسم کال آف دیوتی بلک اپس کولد وار نامیده می‌شود. این بازی شوتر در پاییز امسال منتشر میشود که توسط شرکت تریارچ و ریون ساخته شده است. این بازی در تاریخ  26 آگوست رسما منتشر شد، اگر چه از مدت های قبل اسم این بازی فاش شده بود.

بدیهی است که موضوع این فیلم پیش نمایش  منتشر شده  با موضوع جنگ  سرد است و پیش بینی می شود در کنسول های ایکس باکس پی اس 4 ایکس باکس وآن پی سی و در پی اس 5 و ایکس باکس و سری ایکس نیز در دست رس قرار بگیرد. اعتقاد بر این است که این یک راه اندازی جدید برای بلک اپس  باشد که مشابه آن در اینفینتی وار با بازی جدید کال آف دیوتی مدرن وارفیر سال گذشته دیده ایم.

اولین تیزر و مونتاژ صحنه ای از موضوع داخل بازی است. یک جاسوس شوروی به اسم پریسوس را اشاره می کند. طبق این ویدئو هیچ‌گاه پریسوس گرفتار نشده است وبه برخی از مخفی ترین موسسات دفاع نفوذ امریکا کرده است تا با اتحاد جماهیر شوروی در رقابت تسلیحاتی به پیروزی برسد.

همچنین بخوانید: بررسی آمار داخل بازی و تاریخچه مسابقه در پابجی موبایل

داستان بازی کال آف دیوتی بلک اپس کولد وار

یوری بزمنوف یک فرد مدافع حقوق جماهیر شوروی است که برای تضعیف شدن ایالات متحده با آن ها همکاری می کند و با استفده از تکنیک های مشخص و برای هدف گذاری های مختلف ،دقیق وارد کشور آمریکا شده است.

این گفتار شمایل  تصاویری از جنگ ویتنام اعتراضات حقوق مدنی تظاهرات سیاسی و سخنرانی رونالد ریگان به تصویر کشیده شده است.

این ویدئوها بخشی از بازی واقعیت های جایگزین را قرار داده است  که اکتیویژن در اینترنت منتشر کرده است و این بازی جدی از مجموعه های کال آف دیوتی که از خارج می شود دارای ارتباط های با کال آف دیوتی وار زون بتل رویال رایگان نیز می باشد که در نقشه های وردانسک و اتاق های مخفی است. در همین حال ما هنوز منتظر گیم پلی جدید کال آف دیوتی 2020 هستیم.

داستان بازی کال آف دیوتی بلک اپس کولد وار

بازی جدید کال آف دیوتی 2020 ما را به سمت گزینه های سیاه تری می برد

بعد از چند قدم دور شدن از تریلر بازی به شکل نگران کننده ای از بلک اپس که بعد از اخرین نسخه منتشر شده کال آف دیوتی مدرن وار فر اشاره شده بود ما را باز به وقایع گذشته در نسخه های قبلی خودش می برد.از شایعات مشخص است که این کمپین سنتی با بازگشتی آغاز میشود که در بلک اپس 3 هیچی چیزی از ان اشاره نشده است.

بازی جدی کال آف دیوتی 2020 دارای چند قسمت جنگ ویژه مولتی پلیر بین تیم ها با  32 بازیکن است ،نقشه های بزرگی که بسیاری از آن‌ها سناریو های اصلی نسخه بلک اپس حالت زامبی ساخته شده است و شامل وارزون می‌شود که با محتوای تنظیم شده جدید تکامل یافته است.

بازی کال آف دیوتی بلک اپس کولد وار 2020 قبلاً به بیرون درز کرده است

ماه گذشته اکتیویژن بلیزارد در فروشگاه مایکروسافت و فروشگاه ایکس باکس وان منتشر کرده است که امکان بارگیری آن وجود ندارد. ام سی دی رد دور که اسم سبک بازی شوتر را مطعلق به خود می داند و مربوط به بازی  جدید کال آف دیوتی بلک اپس کولد وار است.

همانطور که اخبار توسط گیمر های اروپایی گزار شده است بیشتر آن ها قادر به دانبود بازی شده اند و اطلاعات افرادی که به آن دست رسی پیدا کرده اند خبر از تعداد ماموریت های جدید و افرادی وشخصیت های جدید  در حالت زامبی آن اضافه شده است.

بازی کال آف دیوتی بلک اپس کولد وار 2020 قبلاً به بیرون درز کرده است

عرضه نمونه اولیه در فروشگاه های اینترنتی

فروشگاه اینترنتی نمونه اولیه که با اسم های رمز گذاری شده و نمونه ای از نقشه های قسمت چند نفره در نسخه جدید کال آف دیوتی داشت را در حساب تویتریش منتشر کرده است.که از قبیل : دریا سیاه ،کارتل کی، جی بی، میامی، مسکو، ماهواره ،تانک و تندرا به بیرون درز کرد که توسط رکت اکتیویزن شرکت توسعه دهند حذف شد.

کشف زود هنگام ماموریت های ثانویه در کال آف دیوتی بلک اپس  کولد وار

آن‌ها همچنین مأموریت های ثانویه و مبارزات اصلی را کشف کرده اند. اسامی کد این مأموریت ها مقدم بر کمبودهای مثل نم و نیک می باشد که نشان می دهد. این صحنه در ویتنام ،نیکاراگوئه هستند مکان‌های که در قسمت های قبل بلک اپس در قسمت های قبل مشاهده می‌شد.

بتل رویال رایگان کال آف دیوتی فرنچایز وارزون نیز با موضوع کال آف دیوتی  بلک اپس کولد وار (Call of duty: black ops cold war) بازی جدید 2020 به روز می‌شود. همانطور که توسط هکر ها نشان داده شده است که دوگا به آن ها اشاره کرده است: (راداری را که در طول استفاده دوران اتحاد جماهیر شوروی استفاده می شده) جنگل روسیه و دامنه های اسکی هستند.

کشف زود هنگام ماموریت های ثانویه در کال آف دیوتی بلک اپس  کولد وار

حالت های درون بازی Call of duty: black ops cold war

معمولاً کال آف دیوتی هایی که توسط تریارچ ساخته شده است شامل یک حالت زامبی می شود که به نظر می رسد در اینجا حضور خواهد داشت اگرچه جزئیات منتشر شده خیلی کمیاب هستند. نمونه های اولیه در مخزن  که فقط می شود درآن ها نقره استخراج کرد.

کسانی که توانسته اند نسخه آزمایشی  را دانلود کنند اطمینان می دارند که نمی توانند برنامه را اجرا کنند. نماد موجود در منوی کنسول قرار دارد و در کتابخانه با عنوان کال آف دیوتی سیا نشان داده می‌شود. این سیا ممکن است با الفبای داخل بسته یا مربوط به آژانس اطلاعات مرکزی ایالات متحده باشد.

کال آف دیوتی جدید 2020 نیز در پلی استیشن منتشر شد

در آغاز ماه ژوئن کال آف دیوتی بعدی در بانک اطلاعات پلی استیشن تحت دو نام تجاری  ثبت شد: رد دور (همان در فروشگاه مایکروسافت) دی بریچ این لوگو بیرون آمد که جایی اسناد سیاه تاریخی 1976 ظاهر شد که نشان می دهد آن ها با پیامدهای جنگ ویتنام مرتبط خواهد بود.

برای اطلاع از تازه ترین اخبار بازی کال آف دیوتی با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. شهری می گوید

    سلام رو ویندوز ۱۰ میخونه؟؟؟

    1. ادمین سایت می گوید

      سلام بله دوست عزیز قابل اجرا هست روی سیستمتون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.