AD

بررسی آمار داخل بازی و تاریخچه مسابقه در پابجی موبایل

0 1,806

پابجی موبایل یکی از بازی های سبک نبرد رویال می باشد، البته می توان گفت که این بازی قوی ترین بازی این سبک می باشد که دارای میلیون ها طرفدار است که باعث می شود رقابت تنگاتنگی داخل بازی باشد. برای همین شما به عنوان یک بازیکن بررسی آمار داخل بازی و تاریخچه مسابقه در پابجی موبایل می باشید تا پیشرفت خود را اندازه گیری کنید.

بررسی آمار داخل بازی پابجی موبایل و تاریخچه مسابقه در پابجی موبایل

برای پیگیری پیشرفتی که در بازی دارید می توانید از این پست برای بررسی آمار داخل و بررسی تاریخچه مسابقه در PUBG Mobile استفاده کنید. شما می توانید بررسی آمار داخل پابجی خود را به طور مرتب انجام دهید تا از وضعیت خودتان اطلاع بیشتری داشته باشید، پس برای یادگیری روش بررسی آمار PUBG Mobile این مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو را بخوانید.

بازی پابجی موبایل یکی از معروف ترین عناوین در سبک Battle Royale می باشد که روی پلت فرم تلفن های هوشمند وجود دارد. پابجی موبایل با انتشار خود یک انقلاب در تلفن های هوشمند ایجاد کرد. به خاطر همین گستردگی بازی پابجی موبایل بهتر است که هر روز به بررسی آمار داخل پابجی موبایل بپردازید تا خود را با میلیون ها بازیکن در سراسر جهان مقایسه کنید. پس برای بررسی تاریخچه مسابقه در پابجی موبایل همراه ما باشید.

همچنین بخوانید: تازه ترین اخبار درباره تم فصل ۱۵ پابجی موبایل

نحوه بررسی آمار در PUBG Mobile

برای بررسی آمار داخل پابجی موبایل مطابق قدم های زیر عمل کنید:

  • اپلیکیشن پابجی موبایل را روی دستگاه گوشی خود باز کنید و سپس تب پروفایل را با کلیک روی آیکون پروفایل که در بالای سمت راست می باشد انتخاب کنید. در عکس زیر نشان داده شده است.

نحوه بررسی آمار در PUBG Mobile

  • گزینه statistics را در صفحه پروفایل خود انتخاب کنید.

نحوه بررسی آمار در PUBG Mobile

  • شما می توانید آمار داخل بازی را ببینید.

نحوه بررسی آمار در PUBG Mobile

بازیکن ها می توانند با انتخاب یکی از فهرست ها، آمار مربوط به فصول قبلی را بررسی کنند. آمار پیگیری در سرور ها، حالت ها و موارد مختلف دیگر نیز قابل اجرا است.

بررسی تاریخچه مسابقه در پابجی موبایل

به غیر از یادگیری بررسی آمار داخل پابجی موبایل، شما می توانید بررسی تاریخچه مسابقه در پابجی موبایل را از این پست یاد بگیرید. برای این کار قدم های زیر را به خوبی مطالعه کنید.

  • اپلیکیشن پابجی موبایل را روی دستگاه خود باز کنید و دوباره به تب پروفایل که در بالای گوشه سمت راست وجود دارد بروید.

بررسی تاریخچه مسابقه در پابجی موبایل

  • تب Career results را انتخاب کنید.

بررسی تاریخچه مسابقه در پابجی موبایل

  • حال از صفحه باز شده می توانید بررسی تاریخچه مسابقه در پابجی موبایل را انجام دهید.

مسابقه های برگزار شده در بخش های خصوصی ضبط نشده اند و علاوه بر این به خاطر داشته باشید که نتایج یک ماه اخیر فقط ضبط می شوند.

اگر می خواهید از تازه ترین و جدیدترین اخبار بازی های روز دنیا اطلاع پیدا کنید و خیلی سریع به آن ها دسترسی داشته باشید با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.