معرفی لیست جدید تیم ۸bit در پابجی موبایل

 معرفی لیست جدید تیم ۸bit در پابجی موبایل

تیم ۸bit در پابجی موبایل یکی از بهترین تیم های هند می باشد، این تیم لیست بازیکن های خود را منتشر کرده است که دو بازیکن داخل این لیست جدید می باشند. همه بازیکن های این سازمان دارای سابقه و جوایز خوبی می باشند. به احتمال زیاد به زودی این تیم در مسابقات پابجی موبایل می درخشد. در این مقاله از سایت ایموجو با ما همراه باشید تا اطلاعات جامعی را در مورد این تیم به دست آورید.

همچنین بخوانید: به روز رسانی نسخه جدید پابجی موبایل و نحوه دریافت آن

تیم ۸bit لیست جدید بازیکن های خود را منتشر کرده است

تیم ۸bit که یکی از پرطرفدارترین، قدیمی ترین و دوست داشتنی ترین تیم های پابجی موبایل می باشد و این تیم بازیکن های خود را برای مسابقات پیش رو پابجی موبایل معرفی کرده است. گفته می شود که نام این دو بازکن NeoNyke و Aksha می باشد.

پس از بررسی های فراوان تیم ۸bit در PUBG Mobile دو بازیکن به نام NeoNyke و Akshat عضوی از تیم شده اند تا یکی از بهترین تیم های پابجی موبایل را تشکیل دهند. فهرست فعلی تیم ۸bit در پابجی موبایل شامل چهار بازیکن زیر است.

۸bit Akshu

۸bit Omega

۸bit Akshat

۸bit NeoNyke

همه اعضای تیم ۸bit در PUBG Mobile در پابجی موبایل دارای استعداد خاصی می باشند که در طول فعالیت حرفه ای خود به عنوان بازیکن، در مسابقات پابجی موبایل موفقیت های چشمگیری داشته اند. NeoNyke با تیم قبلی خود به PUBG Mobile ESL Finals و PMCO 2020 راه پیدا کرد. امگا نیز عملکرد فوق العاده ای در PMCO Fall Split 2019 و PMIS 2019 داشت. آکشات نیز به فینال های مسابقات پابجی موبایل ESL 2020 و PMIS 2020 راه یافت.

تیم 8bit لیست جدید بازیکن های خود را منتشر کرده است

تیم ۸bit در پابجی موبایل با لیست جدید خود پتانسیل بالایی در تبدیل شدن به یکی از بهترین تیم در هند دارد

چند سالی است که سازمان ۸bit توسط ۸bit Thug و ۸bit Goldy تاسیس شده است و این محل تولد بسیاری از طرفداران حرفه ای در هند می باشد. به غیر از تیم ۸bit، تیم های این سازمان در فری فایر، کلش آف کلنز و کلش رویال وجود دارد. آن ها همچنین از پخش کنندگان و محتوا سازان زیادی در هند حمایت مالی می کنند. در حال حاضر آن ها از همان امکانات با تیم soul در navi mumbai استفاده می کنند.

مسابقات پابجی موبایل در راه است، گفته می شود که سه تورنمت بزرگ قرار است برگزار شود، The PMPL Fall Season، The PUBG Mobile Campus Championship و Championship جهانی پابجی موبایل که قرار است با میلیون ها دلار جایزه برگزار شوند. بهترین تیم های پابجی موبایل قرار است در این مسابقه ها شرکت کنند.

برای دریافت تازه ترین و جدیدترین اخبار بازی پابجی موبایل با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

سارا رسولی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *