AD

آموزش قدم به قدم بن کردن در پابجی موبایل

0 5,556

یکی از مشکلات پابجی موبایل وجود هکر ها داخل بازی می باشد برای همین بیشتر بازیکن ها به دنبال راهی برای بن کردن در پابجی موبایل می باشند. خوشبختانه به نظر می رسد که کمپانی tencent با ارائه نسخه جدید پابجی موبایل یک ویژگی جدید برای تشخیص هکر ها قرار داده شده است.

همچنین بخوانید: بازی هایی که از مسدود شدن پابجی موبایل در هند سود کردند

با ویژگی جدید بن کردن در پابجی موبایل، با تماشای دوباره ویدیو بازیکن ها می توانند هکر ها را بن کنند

به نظر می رسد که پابجی موبایل یک ویژگی جدید برای بازبینی ویدیو های مسابقات قرار داده است، یکی از بهترین راه های مقابله با هکر ها همین ترفند می باشد. توسعه دهندگان کمپانی Tencent در بازی پابجی موبایل تصمیم گرفته اند سیستم ضد تقلب را به سطح بالاتری برسانند و اختیاراتی به بازیکنان برای بن کردن در پابجی موبایل بدهد. با استفاده از این سیستم بازیکن ها می توانند بازی یک فرد مشکوک را ببینند و تصمیم بگیرند که آیا این شخص هکر است یا نه. اگر اکثریت تصمیم بگیرند که مشکلی وجود دارد، هکر متهم به صورت دائمی مسدود خواهد شد.

در این مقاله از سایت رسانه بازی موبایل ایموجو ما سیستم ضد تقلب در پابجی موبایل را برای شما توضیح خواهیم داد و به شما خواهیم گفت که این سیستم چگونه روی بازی شما تاثیر خواهد گذشت.

سیستم بن کردن در پابجی موبایل

بازی های تیر اندازی یکی از هدف های اصلی هکر ها می باشند، زیرا ایجاد هک برای این نوع بازی ها بسیار آسان است. با توجه به ماهیت پابجی موبایل یک بازی چند نفره بسیار محبوب است، هر چقدر هم که توسعه دهندگان برای مسدود کردن در پابجی موبایل تلاش کنند،  باز هم شما با هک مواجه خواهید شد. توسعه دهندگان فقط می توانند سیستم ضد تقلب در پابجی موبایل را قوی تر کنند، اما از یک طرف هم هکر ها به دنبال هک های قوی تر می روند.

بن کردن در پابجی موبایل (PUBG Mobile)

در حال حاضر پابجی موبایل دو لایه ضد تقلب دارد که یکی خودکار است و دیگری دستی است، در حالت دستی افراد برای بن کردن در پابجی موبایل ویدیو را دوباره بررسی می کنند. از آن جا که نیروی انسانی توسعه دهندگان محدود است، افراد کافی نیستند که بتوانند این موارد را بررسی کنند، همین موضوع باعث می شود که بازیکن ها فقط نیاز به دور زدن اولین سیستم ضد تقلب در پابجی موبایل داشته باشند.

نحوه عملکرد سیستم ضد تقلب در پابجی موبایل

در واقع این عملکرد جدیدی در بازی نیست، زیرا مدتی است که CS:GO از ویژگی overwatch برخوردار است و به طور قطعی جواب می دهد. البته نمی توان گفت که مسدود کردن در پابجی موبایل با استفاده از این سیستم در دسترسی همه قرار خواهد گرفت، این احتمال وجود دارد که شما مجبور باشید در یک درجه خاصی از پابجی موبایل باشید یا زمان کافی داشته باشید تا بازرس بازیکن شوید.

نحوه عملکرد سیستم ضد تقلب در پابجی موبایل

ایستگاه بازبینی بخشی از بازی برای بن کردن در پابجی موبایل خواهد بود که بازیکن ها جمع می شوند و موارد جمع شده را بررسی می کنند. روند کار به این صورت خواهد بود:

هنگامی که از یک بازیکن به تعداد مشخصی توسط بازیکنان دیگر گزارش برسد، یک فیلم پخش مجدد نبرد تولید می شود و به طور تصادفی برای بازرسان ارسال می شود، آن ها ویدیو را از نظر تقلب بررسی می کنند. در صورت موافقیت اکثریت ویدیو برای بررسی مجدد به تیم رسمی تلفن همراه پابجی ارسال می شود، در صورت تصویب شدن تقلب، شما شاهد مسدود کردن در پابجی موبایل خواهید بود.

به احتمال زیاد این سیستم در به روز رسانی عصر جدید پابجی موبایل یعنی نسخه یک در اوایل سپتامبر منتشر خواهد شد. برای دریافت تازه ترین اخبار بازی با ما در بخش اخبار بازی پابجی موبایل همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.