AD

بازی هایی که از مسدود شدن پابجی موبایل در هند سود کردند

0 371

چند روز از مسدود شدن پابجی موبایل در هند گذشته است و جایگزین های پابجی موبایل از این مسدود شدن سود زیادی کرده اند. تعداد دانلود های بازی های فری فایر و کالاف دیوتی افزایش یافته است، در بین این بازی ها نام یک بازی جدید به چشم می خورد که تا حالا دیده نشده بود.  با ما در سایت مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا با این بازی ها آشنا شوید.

سه بازی ای که از مسدود شدن پابجی موبایل در هند سود کردند

مسدود شدن پابجی موبایل در هند یک تراژدی می باشد اما برای بازی هایی مانند فری فایر سود فراوانی داشته است. بازی هایی بعد از مسدود شدن به دنبال جایگزین های پابجی موبایل می باشند تا در وقت های اضافی خود بازی جدید را با خیالی آسوده امتحان کنند. جایگزین های PUBG Mobile از مسدود شدن آن سود زیادی کرده اند.

در این اواخر کال آف دیوتی و گارنا فری فایر دو مورد از رقیب های قوی پابجی موبایل بودند. بنابراین، وقتی مسدود شدن این بازی در هند اعلام شد این دو بازی با افزایش بارگیری مواجه شدند. در مورد این که ممکن است PUBG Mobile در هند رفع مسدودیت شود یا خیر، هیچ خبری تا کنون منتشر نشده است بنابراین جایگزین های پابجی موبایل همچنان با افزایش تقاضا مواجه می باشند.

همچنین بخوانید: فینال PMCO 2020 پاییز هند به پایان رسید

جایگزین های پابجی موبایل: گارنا فری فایر

در چهار روز گذشته که مسدود شدن پابجی موبایل در هند اعلام شد، گارنا فری فایر بیشترین تعداد دانلود را از ۲ سپتامبر داشت. با توجه به اطلاعات منتشر شده از Entracker این بازی ۲ میلیون و صد هزار دانلود بعد از مسدود شدن پابجی داشته است.

اکنون بازی فری فایر ۵۰۰ میلیون بار در گوگل پلی بارگیری شده است. محبوبیت این بازی نسبت به PUBG Mobile در کشور هند رو به افزایش است.

جایگزین های پابجی موبایل: گارنا فری فایر

جایگزین های PUBG Mobile: کالاف دیوتی

دومین بازی از جایگزین های PUBG Mobile که دومین رتیه افزایش دانلود ها را به خود اختصاص داده است کالاف دیوتی موبایل می باشد این بازی پس از مسدود شدن پابجی در طی چهار روز یک میلیون و صد و پنجاه هزار دانلود را به خود اختصاص داده است. با این دانلود ها، بازی صد میلیون دانلود را به خود در پلی استور به خود اختصاص داده است.

مسدود شدن پابجی موبایل در هند: Pabje

ممکن است شما این بازی را نشناسید، این بازی یکی از بازی های شبیه به پابجی است که پس از توقیف نسخه اصلی، ناگهان بارگیری این بازی زیاد شد. دلیل محبوبیت سریع این بازی به احتمال زیاد این است که وقتی افراد دنبال پابجی موبایل می گشتند، نمایش داده می شد.

این بازی ۱۰۰ هزار بارگیری جدید داشت اما در فروشگاه گوگل پلی به طور موثر مطرح شد. چندین بازی کننده گرافیک و تبلیغات درون برنامه ای آن را که باعث اختلال در گیم پلی می شود را مسخره کردند. اما با توجه به این که این بازی بدترین کپی از پابجی موبایل است، دلیل افزایش دانلود ان فقط مسدود شدن پابجی می باشد.

این مثال ها نشان می دهد که چین چه مشکلاتی را برای خود ایجاد کرده است. غیر قابل انکار است که صنعت بازی در هند با داشتن دومین جمعیت در جهان بخش عمده ای از بازیکن های پابجی موبایل را به خود اختصاص داده است. با توجه به تاثیر گذاری این کشور در پابجی موبایل باید کمپانی چاره ای بیاندیشد. برای دریافت تازه ترین اخبار پابجی با بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.