AD

تازه ترین و جدید ترین اخبار بازی شوالیه های گاتهام

0 352

چند ساعت پیش تمام اسرار در دی فن دام به پیان رسید رویداد که طرفداران دی سی را از جهان دور می‌کند این بار با شکل واقعی. در این روند ما در نهایت اولین تریلر بازی جدید شوالیه های گاتهام که در دنیای دی سی ساخته شده است مشاهده کردیم. در ادامه با سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا طالاعات جامعی را در خصوص این بازی دریافت کنید.

براردان وارنر مونتریال بازی جدید بتمن شوالیه های گاتهام را اعلام کرد اما بتمن در ان مرده است؟!

برادارن وارنر مونتریال مدتی است که با هوداران بتمن موش و گربه بازی می کنند و سرنخ های مختلفی راجع به اعلام بازی ویدئویی جدید گاتهام شوالیه تاریکی را به ما نشان می‌دهد؛ و اکنون می توانید سلام خود را به شوالیه های گاتهام  بگویید.

چند ساعت پیش تمام اسرار در دی فن دام به پایان رسید رویداد که طرفداران دی سی را از جهان دور می‌کند این بار به شکل واقعی. در این روند ما درنهایت اولین تریلر از بازی جدید شوالیه های گاتهام (Gotham knights) که در دنیای دی سی تنظیم ساخته شده است مشاهده کردیم که در سال 2021 در پی اس 4 پی سی ایکس باکس وان پی اس فایو سری ایکس باکس سری ایکس منتشر خواهد شد.

همچنین بخوانید: انریل انجی ۵ گرافیکی بی نظیری روی پی اس ۵ نمایش می دهد

موضوع بازی Gotham Knights

اگر چه این بازی در شهر گاتهام ساخته و تنظیم شده است ما به بازی بتمن نخواهیم رسید که به نظر می رسد در گذشته است. اما باید یکی از اعضای خانواده بروس وین باشد را به قهرمان جدید شهر گاتهانم تبدیل کرده است. بت گیرل ،نایت وینگ رابین و هود قرمز البته با پیچ و تابی در داستان هایشان  ساخته شده است.

علاوه براین ما همچنین اولین فیلم از گیم پلی بیش از بازی 7 دقیقه ای برای شما ارائه شده است که می توانید آن را مشاهده کنید. در طول سطح گیم پلی به نظر میرسد که می توانیم بازی شوالیه های گاتهام را به شکل انفرادی و با همکاری با بقیه بازیکن ها بازی کنیم.

با مراجعه به بخش اخبار بازی در سایت ایموجو می توانید از جدیدترین اخبار دنیای بازی اطلاع پیدا کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.