AD

آموزش رفتن از بازی پابجی موبایل به بازی کالاف دیوتی

0 263

پس از مسدود شدن پابجی موبایل در هند خیلی از بازیکن ها به دنبال رفتن از بازی پابجی موبایل به بازی کالاف دیوتی می باشند. ما نیز در این مقاله از مجله بازی موبایل ایموجو تصمیم گرفتیم که یک آموزش کامل در مورد این موضوع برای شما قرار دهیم تا با دانستن تفاوت های اساسی این دو بازی این کار را انجام دهید. البته همان طور که می دانید این دو بازی رقیب های بزرگ همدیگر می باشند.

روش رفتن از بازی پابجی موبایل به بازی کالاف دیوتی

بعد از این که پابجی موبایل در هند مسدود شده است خیلی از بازیکن ها به دنبال رفتن از بازی پابجی موبایل به بازی کالاف دیوتی می باشند. برای همین خیلی از بازیکن ها به دنبال نحوه نصب کالاف دیوتی موبایل می باشند. همه هفته پیش شاهد بودند که پابجی موبایل به طور ناگهانی مسدود شد و این موضوع خیلی از بازیکن ها را ناراحت کرده است، اما رقیب های پابجی موبایل که فری فایر و کالاف دیوتی موبایل می باشند از این موضوع خوشحال شده اند.

تعداد زیادی از بازیکن ها بازی کالاف دیوتی را دانلود کرده اند که تعداد این دانلود بعد از ۳ روز به یک میلیون و سیصد هزار رسیده است. کالاف دیوتی یکی از رقیب های جدی پابجی موبایل بود. اگر شما به دنبال نحوه نصب کالاف دیوتی موبایل می باشید، این مقاله به شما کمک زیادی خواهد کرد.

این آموزش هم می تواند برای شم مفید باشد: بهترین روش های مقابله با کمین کننده ها در پابجی موبایل

نحوه نصب کالاف دیوتی موبایل

برای رفتن از بازی PUBG Mobile به بازی Call of Duty ابتدا باید کالاف دیوتی موبایل را نصب کنید. این بازی هم در اپ استور و هم در گوگل پلی در دسترس می باشد. البته ناگفته نماند که این بازی به طور تقریبی همان سیستم مورد نیاز پابجی موبایل را می خواهد شما حداقل به اندروید 5.1 و رم ۲ گیگا بایت برای نصب کال آف دیوتی موبایل نیاز خواهید داشت. اگر گوشی شما اپل می باشد باید iOS ۹ و بالاتر را داشته باشید. نحوه نصب کالاف دیوتی موبایل نیز ساده می باشد. کافی است آن را از اپ استور یا گوگلی پلی دانلود کنید و روی گزینه نصب بزنید.

رفتن از بازی PUBG Mobile به بازی Call of Duty: تفاوت ها

برای رفتن از بازی PUBG Mobile به بازی Call of Duty باید در مورد تفاوت های این دو بازی بدانید. ابتدا تفاوت گیم پلی های این دو بازی را بررسی می کنیم. در حالت نبرد رویال این بازی ها هیچ کاراکتر خاصی ندارند. ۱۱ کلاس شخصیتی در هر کدام از بازی ها وجود دارد. البته یک کار آیی خاص دارند که به صورت موثر روی کارایی هر یک تاثیر گذار است.

شما می توانید پس از کشتن تعداد خاصی از دشمن ها قفل برخی سلاح ها را باز کنید، این سلاح های قدرتمند scorestreakes نامیده می شوند. آپشن های زیادی در این سلاح ها وجود دارد از جمله حمله به یک هلیکوپتر با یک بمب با استفاده از این سلاح ها ممکن است.

گزینه بعدی که شما باید بدانید حالت های بازی می باشد. در حالی که پابجی موبایل حالت های جذابی مانند حالت TDM و زامبی یا حالت Pyramid دارد. کال آف دیوتی موبایل بیشتر با حالت های سنتی و قدیمی تر کار می کند که این حالت ها کلاسیک، نبرد رویال و حالت Ranked را دارد. به طور کلی می توان گفت که کال آف دیوتی موبایل دارای محیط رقابتی تری می باشد.

رفتن از بازی پابجی موبایل به بازی کالاف دیوتی موبایل: تفاوت ها

رفتن از بازی پابجی موبایل به بازی کالاف دیوتی موبایل: گرافیک، نقشه ها و لباس ها

گزینه بعدی که باید برای رفتن از بازی پابجی موبایل به بازی کالاف دیوتی موبایل بدانید، تفاوت های گرافیکی می باشد این دو بازی از دو موتور گرافیکی متفاوت استفاده می کنند. در حای که کالاف دیوتی موبایل از موتور گرافیکی Unity  پابجی موبایل از موتور گرافیکی  Engine 4 استفاده می کند. اما جزئیات شخصیت پردازی پابجی موبایل محیط بهتری دارد.

در مورد نقشه های این دو بازی باید بگویم که پابجی موبایل دارای ۵ نقشه نبرد رویال و دو نقشه TDM می باشد. اما کالاف دیوتی ۱ نقشه رویال دارد. با این حال مانند ۲۰ نقشه عادی است و به نظر می رسد جزئیات خیلی بیشتری دارد. همه ی این نقشه ها از کالاف دیوتی اصلی الهام گرفته اند.

رفتن از بازی پابجی موبایل به بازی کالاف دیوتی موبایل: گرافیک، نقشه ها و لباس ها

در جنبه لباس ها و ظاهری در کل می توان گفت که پابجی موبایل بهتر است، اما می توان گفت که کالاف دیوتی موبایل دارای تم realistic می باشد. شما فقط می توانید پوشش های سلاح ها را در آن بگیرید. امیدوارم که به راحتی کار رفتن از بازی PUBG Mobile به بازی Call of Duty را انجام دهید.

برای آموزش و یادگیری ترفند انواع بازی های موبایلی می توانید به بخش ترفند بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید و از بازی خود نهایت لذت را ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.