AD

به روز رسانی نسخه جدید پابجی موبایل و نحوه دریافت آن

0 942

بعد از مدت ها به روز رسانی نسخه جدید پابجی موبایل در اختیار بازیکن ها قرار گرفته است، ما نیز در این پست تصمیم گرفتیم تا نحوه دریافت نسخه 1.0 پابجی موبایل از Tencent Games را به شما آموزش دهیم. در آپدیت جدید PUBG Mobile امکانات ویژه ای وجود دارد که تجربه بهتری را برای شما فراهم خواهد کرد. با ما در سایت ایموجو همراه باشید نا اطلاعات کافی را در مورد این بازی دریافت کنید.

به روز رسانی نسخه جدید پابجی موبایل و نحوه دریافت نسخه 1.0 پابجی موبایل از شبیه ساز Tencent Games

آپدیت نسخه جدید PUBG Mobile چند روزی است که در دسترس کاربر های این بازی قرار گرفته است. در این به روز رسانی  دستاورد های زیادی برای بازیکن ها قرار داده شده است. شما می توانید این پست را برای نحوه دریافت نسخه 1.0 پابجی موبایل از Tencent Games مطالعه کنید.

نسخه جدید چهار روز است که در اختیار کاربر ها قرار گرفته است، همان طور که گفته می شد این نسخه عصر جدیدی در پابجی موبایل ایجاد کرده است. بازیکن ها می توانند در موتور جستجوی Tencent Games آپدیت جدید PUBG Mobile را به دست آورید. در این جا یک راهنمایی کامل برای دریافت نسخه 1.0 پابجی موبایل از Tencent Games وجود دارد که شما می توانید از آن استفاده کنید.

همچنین بخوانید: همه چیز درباره باگ سلاح Flare در پابجی موبایل

نحوه دریافت نسخه 1.0 پابجی موبایل از Tencent Games

هم اکنون به روز رسانی نسخه جدید پابجی موبایل برای همه ی پلت فرم ها و نسخه ها در دسترس می باشد. علاوه بر این بازیکن ها می توانند نسخه 1.0 را از شبیه ساز Tencent Games دانلود کنند و دستاورد های هیجان انگیز این به روز رسانی را تجربه کنند. پس شما باید این پست را مطالعه کنید تا آپدیت نسخه جدید PUBG Mobile را دریافت کنید و از دستاورد های جذاب و نقشه Erangle 2.0 نهایت لذت را ببرید.

  • شبیه ساز Tencent Gaming را باز کنید.
  • در این موتور جستجو باید نام پابجی موبایل را پیدا کنید.
  • روی گزینه به روز رسانی کلیک کنید.
  • ابتدا مطمئن شوید که اتصال شما به اینترنت به درستی انجام گرفته و هیچ مشکل سرعت اینترنتی ندارید.
  • صبر کنید تا پروسه دانلود و نصب شدن بازی انجام گیرد.
  • سپس مثل همیشه پابجی موبایل را باز کنید.

نحوه دریافت نسخه 1.0 پابجی موبایل از Tencent Games

مزایا به روز رسانی نسخه جدید پابجی موبایل از Tencent Games

همان طور که گفتم کاربران شبیه ساز Tencent Gaming Buddy می توانند با بازیکن های تلفن همراه بازی کنند. اما آن ها اگر از نسخه قدیمی استفاده می کنند باید روی همان نسخه بازی کنند. پس شما باید آپدیت نسخه جدید PUBG Mobile را انجام دهید. شما با این به روز رسانی سه پاداش نیز دریافت خواهید کرد. Red Racecar 2.888 BP، Knight Backpack و 100 AG این پاداش ها می باشند.

مزایا به روز رسانی نسخه جدید پابجی موبایل از Tencent Games

این به روز رسانی دوره ی جدیدی را به این بازی می آورد. در این به روز رسانی شما می توانید نقشه Erangle 2.0 پابجی موبایل را با کیفیت گرافیکی بهتر و منظره خیره کننده تری را تجربه کنید. علاوه بر این، یک لابی جدید با امکانات بیشتر وجود دارد. پخش کننده ها شبیه ساز نیز همین به روز رسانی ها و ویژگی های جدید را مانند کاربران تلفن همراه را می توانند دریافت کنند. اگر از شبیه ساز Game Loop استفاده می کنید، این راهنما را می توانید دنبال کنید. برای دریافت جدیدترین و تازه ترین اخبار بازی پابجی با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.