AD

تازه ترین اخبار درباره تم فصل ۱۵ پابجی موبایل

0 295

در این پست ما می خواهیم لباس ها و زره های فصل ۱۵ پابجی موبایل را به شما معرفی کنیم. گفته می شود که رویال پاس فصل ۱۵ PUBG Mobile در ۱۵ سپتامبر منتشر خواهد شد و اطلاعاتی نیز از محتویات آن منتشر شده است به نظر می رسد که تم این فصل نیز جذاب می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با در سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

هر چیزی که شما باید در مورد تم فصل ۱۵ پابجی موبایل بدانید

اکنون زمان پایان رسیدن فصل ۱۴ فرا رسیده است شایعات مربوط به فصل ۱۵ PUBG Mobile مدت ها است که منتشر شده است. اما اکنون روز انتشار رویال پاس این فصل اعلام شده است. تاریخ این انتشار ۱۵ ام سپتامبر سال ۲۰۲۰ می باشد. همان طور که می دانید پابجی موبایل در هر فصل از یک تم خاص استفاده می کند به احتمال زیاد تم فصل ۱۵ این بازی به احتمال زیاد ماه می باشد. لباس ها و زره های جدید این فصل نیز نماد ماه را روی خود دارند. همه بازیکن ها با اشتیاق فراوان منتظر انتشار رویال پاس فصل ۱۵ PUBG Mobile می باشند.

به احتمال زیاد سرور های بازی طبق معمول در حالت تعمیر و نگهداری قرار می گیرند تا برای فصل ۱۵ آماده شوند. در همین زمان در مورد جوایز این فصل آینده نیز اطلاعاتی منتشر شده است که ما همه ی آن ها را در این پست به شما خواهیم گفت.

همچنین بخوانید: اخبار جدید در مورد Patch PUBG Mobile 1.0

لباس های فصل ۱۵ پابجی موبایل: Samurai Oops Outfit 100 RP

جایزه نهایی این فصل یک لباس فوق العاده می باشد که نام آن Samurai Oops Outfit می باشد. به احتمال زیاد این جایزه کسانی است که به سطح ۱۰۰ رویال پاس این فصل برسند.

اگر چه این لباس در به روز رسانی الیت و به روز رسانی پلاس رویال پس قابل دسترسی است که شما برای هر کدام از آن ها ۶۰۰ یوسی و ۱۸۰۰ یوسی باید بپردازید.

وسیله نقلیه فصل ۱۵ Rose Moon Dacia Skin :PUBG Mobile

در این فصل، Dacia وسیله نقیله ای می باشد که برای تم ماه انتخاب شده است، این ماشین یکی از سریع ترین وسیله های نقلیه این بازی می باشد. با رنگ رز رنگ آمیزی شده است و یک سمبل ماه روی سطح آن قرار داده شده است و نام آن برای رویال پاس فصل ۱۵ پابجی موبایل Rose Moon Dacia می باشد. بازیکن ها می توانند در سطح ۲۰ رویال پاس  این ماشین را بگیرند.

وسیله نقلیه فصل ۱۵ Rose Moon Dacia Skin :PUBG Mobile

لباس ها و زره های جدید فصل ۱۵ پابجی موبایل: M762 Beryl Skin

پوست جدید سلاح محبوب پابجی موبایل یعنی M762 نیز توسط ماینر های آنلاین کشف شده است. اما نام آن هنوز یک راز است. به نظر می رسد که در رویال پاس فصل ۱۵ پابجی موبایل بیرون بیاید و ادعا می شود که بین سطح ۲۰ و سطح ۵۰ به بازیکن ها داده می شود.

براز دریافت جدیدترین اخبار بازی پابجی موبایل با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.