AD

اخبار جدید در مورد Patch PUBG Mobile 1.0

0 253

این یک خبر خوب برای طرفداران پابجی موبایل است. این بازی قرار است در 8 سپتامبر با یک نسخه جدید تر و بهینه تر یا همان نسخه 1.0 به روز رسانی شود. نسخه بتا 1.0.0 پابجی موبایل در اوایل ماه اوت رسما معرفی شد و اکنون نسخه رسمی آن در راه اجرایی شدن است. بیایید ادامه این مطلب از سایت رسانه بازی موبایل ایموجو و درباره یادداشت‌های Patch PUBG Mobile 1.0 اطلاعاتی به دست آوریم.

همه چیزهایی که باید در مورد Patch PUBG Mobile 1.0 بدانیم

Patch PUBG Mobile 1.0 در آینده طیف های گسترده ای از بهبود یافتن گرافیکی و همچنین تجربه های اطراف بازی را برای بازیکنان به ارمغان می آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آینده ی نزدیک پابجی موبایل خوب است متن زیر را بخوانید.

خبر تازه از Patch PUBG Mobile 1.0

این یک خبر خوب برای طرفداران پابجی موبایل است. این بازی قرار است در 8 سپتامبر با یک نسخه جدید تر و بهینه تر یا همان نسخه 1.0 به روز رسانی شود. نسخه بتا 1.0.0 پابجی موبایل در اوایل ماه اوت رسما معرفی شد و اکنون نسخه رسمی آن در راه اجرایی شدن است.

مطالب پچ جدید – نسخه بروزرسانی 1.0

اولین چیز، پابجی موبایل پچ 1.0، پیشرفت های گرافیکی مختلف و متنوعی را در اختیار بازیکنان قرار می دهد و به همین ترتیب، رابط کاربری کلی به لطف این به‌روزرسانی های جدیدی که ذکر کردیم بهینه شده است که در مطلب های پچ 1.0، شگفت انگیز و خیره کننده تر به نظر می‌رسد. به عنوان مثال لابی آینده در مقایسه با سالن کنونی ظاهر شفاف تری خواهد داشت، در حالتی  که تغییرات مهمی برای ایجاد بتل رویال آماده شده است، مانند افزودن یک دامنه است، نور گلوله، انفجار در هوا و مدل های شخصیت و غیر… هستند.

مطالب پچ جدید - نسخه بروزرسانی 1.0

تغییرات Patch PUBG Mobile 1.0

به عنوان بخشی از پچ مطلب پابجی موبایل 1.0، محیط های اطراف مثل آب، آسمان، ساختمان ها، گیاهان و سایر مناظر نیز برای تجربه های بهتر بازی بهبود یافته اند. علاوه بر این لابی جدید، هم رابط فروشگاه درون بازی و هم انیمیشن شخصیت ها نیز قرار است اصلاح شوند. این تغییرات به بازیکنان حرفه ای پابجی موبایل نوید یک بازی بدون نقص را می دهد.

تغییرات Patch PUBG Mobile 1.0

صحبت از اقدامات اصلی در گیم پلی مانند پرتاب کردن و دویدن، سرعت فرود با چتر در بازی و… در پچ پابجی 1.0 با تنظیمات جزئی تری همراه شده اند. کمپانی سازنده و طراحان بازی انتظار دارند بازیکنان بیشتری عاشق گیم پلی جدید همه جانبه این بازی مهیج شوند.

تغییرات گرافیکی پابجی موبایل جدید

به روزرسانی 1.0 بسته به نوع سخت افزاری که دارید، 30 درصد در نرخ فریم و 76 درصد کاهش تأخیر در بارگزاری را برای شما می تواند به ارمغان بیاورد. گیم پلی 90fps در حال حاضر تا 6 سپتامبرسال 2020 منحصر به تلفن های OnePlus، است بنابراین نسخه گیم پلی بر حسب فریم در ثانیه بالاتر نیازمند نسخه های پیشرفته تری است تا بتواند به بهترین شکل اجرا شود.

مطلب های Patch PUBG Mobile 1.0 نقشه راه و راهنمای بازی

اگر مدت زیادی است که پابجی موبایل را بازی می‌کنید، ممکن است متوجه شده باشد که تقریباً همه جزئیات به روز رسانی اغلب ظرف یک هفته قبل از انتشار رسمی ارائه می‌شوند. این دقیقاً پیش بینی بسیاری از طرفداران پابجی موبایل 1.0 است. آن ها گمان می کنند در اوایل سپتامبر این نسخه از بازی به فروشگاه ها می آید.

1. Erangel 2.0

Erangel 2.0 در مطلب پچ آینده پابجی موبایل 1.0 به تفصیل بررسی شده است. در اینجا همه به‌روزرسانی های Erangel 2.0 وجود دارد که تاکنون شناخته شده است.

 Upgraded graphics

 Building adjustments

 Adjustments to large resource points: Mylta Power/Quarry/Prison/Other Play Zone

 New map elements: Added trenches, wooden barricades, abandoned tanks…

 Building structure changes

2. بهبودهای سیستم برای Patch PUBG Mobile 1.0

UI 2.0

3. Cheer Park

sland in the Lake at Cheer Park

Cheer Park Showdowns

Training Ground 2.0

4. Livik Improvements

 Bug Fixes

 Stage Balancing

 Art and Graphics Improvements

 New Weapon: M1014

مطالب و اطلاعات بیشتر برای Patch PUBG Mobile 1.0

جدا از یادداشت های Patch PUBG Mobile 1.0 همچنین قصد لیگ جهانی پاپبجی (Mobile (PMWL و مسابقات قهرمانی جهان (PUBG Mobile (PMWC را در مسابقات قهرمانی جهان (PUBG Mobile (PMGC ترکیب شده است. PMGC با مجموع مبلغ جایزه 2 میلیون دلاری ف آخرین بتل گراند برای چندین تیم در سراسر جهان است که برای رقابت به مصاف یکدیگر می‌روند. از جمله این تیم ها می توان به تیم هایی از چین، آسیای جنوبی، آسیای جنوب شرقی، اروپا و امریکا و همچنین خاورمیانه اشاره کرد.

به دلیل همه گیر بودن و شیوع گسترده COVID-19، هنوز مشخص نیست که آیا طرفداران برای حضور در این رویداد که پیش بینی می شود در ماه نوامبر برگزار شود، دعوت می‌شوند یا خیر. در این مورد می توانید به مقاله ی مربوط به آن مراجعه کنید.

مطالب و اطلاعات بیشتر برای Patch PUBG Mobile 1.0

از زمان ورود Free Fire به بازار، پابجی موبایل دیگر تنها پادشاه در عرصه ی بازی های بتل رویال نیست. همانطور که گفته شد، پابجی موبایل به لطف گرافیک واقع گرایانه و گیم پلی بهتر، هنوز به عنوان پر طرف دار ترین و رقابتی ترین عنوان اسپورت موبایل در سراسر جهان شناخته می شود. این گرافیک تا حدی خوب است که دیگر نیازی به گفتن یک سری رویداد ها و به‌روزرسانی های منظم نیست. مطلب Patch PUBG Mobile 1.0 نوید بخش است و هیجان زیادی را برای شما می تواند به همراه باشد.

برای دریافت تازه ترین اخبار بازی پابجی موبایل با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.