AD

سیستم مورد نیاز برای بازی بتمن آرکهام کامپیوتر شخصی

0 326

آیا به دنبال الزامات رایانه شخصی بازی بتمن آرکهام سیتی هستید تا بازی را برای اولین بار انجام دهید یا دوباره آن را تجربه کنید؟ هر آنچه نیاز دارید در این مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو به شما نشان خواهیم داد که چگونه بتمن آرکهام سیتی با بهترین کیفیت برای کامپیوتر شخصی اجرا شود.

آنچه اکنون برای شروع بازی بتمن آرکهام نیاز دارید

آیا به دنبال الزامات رایانه شخصی بتمن آرکهام سیتی هستید تا بازی را برای اولین بار انجام دهید یا دوباره آن را تجربه کنید؟ هر آنچه نیاز دارید را اینجا پیدا می کنید به شما نشان خواهیم داد که چگونه بازی بتمن آرکهام سیتی (Batman arkham pc) با بهترین کیفیت برای کامپیوتر شخصی اجرا شود.

بتمن آرکهام سیتی دومین بازی از سریال بتمن آرکهام توسط راک استدی استودیوز یکی از بهترین بازی های بتمن در تمام دوران است. در حالی که نسخه پی سی یک ماه پس از کنسول عرضه شده با کیفیتی ورای باور عرضه شده است. علاوه بر این الزامات رایانه شخصی بتمن آرکهام سیتی حتی در زمان عرضه اولین بار در سال 2011 بسیار خاص و سنگین نبود. این بدان معنی است که سخت افزار فعلی شما شانس بسیار خوبی برای اجرای بازی دارد.

همچنین بخوانید: اعلامیه های چالش بنگلادش پابجی موبایل منتشر شد

کیفیت بازی یا بازی کردن مسئله این است!

البته باید گفت که شاید تجهیزات قدیمی شما نتواند آنطور که میخواهید بازی را اجرا کند اما نکته ای که ما به آن اشاره کردیم این بود که سیستم شما هرچقدر هم قدیمی باشد می تواند بازی را اجرا کند. با این وجود این شما هستید که تصمیم می گیرید که تنها بازی کردن برای شما اهمیت دارد یا کیفیت اجرای بازی هم برای شما مهم است.اگر کیفیت بالای بازی برای شما اهمیت دارد این متن برای شما نوشته شده است.

در هر صورت ما به حداقل موارد توصیه شده برای رایانه شخصی به منظور اجرای بازی بتمن آرکهام سیتی (Batman arkham pc) نگاه می اندازیم تا بتوانید مشخصات این سیستم ها و سیستم خود را با یکدیگر مقایسه کنید.

جزئیات بازی بتمن آرکهام سیتی

Release Date: 22nd November 2017 (PC)

Genre: Action-adventure

Developer: Rocksteady Studios

Publisher: Warner Bros. Interactive Entertainment

نویسندگان بازی و داستان Batman arkham

ازجمله نویسندگان بازی بتمن آرکهام سیتی پل دینی نویسنده کتاب طنز است که بتمن دی انیمیت را ساخته است. کروکر و پول سفتون هیل که توسط راک استیدی استودیوز به همراه نویسندگان دیگری که درآن بودند تیمی رویایی را ایجاد کردند. این تیم به علایق و شخصیت پردازی کمیک بوک ها و طرفداران آن ها کاملا واقف هستند.

داستان بازی حول بتمن می چرخد که سعی در کشف پرده از اسرار تاریک و جنایتکاری یک مجموعه بزرگ زندان به نام آرکهام سیتی دارد. داستان از آنجا آغاز می‌شود که بروس وین توسط مزدوران تایگر اسیر شده و به زندان شهر آرکهام سیتی در واقع بخش مرکزی گاتهام برده می شود. این زندان مکانی است که برای اسکان دادن زندانیان استفاده می‌شود.

نویسندگان بازی و داستان  بتمن آرکهام

در آنجا بتمن باید دریابد که سرپرست آرکهام سیتی هوگو استرنج چه توانایی ها و قدرت هایی دارد. داستان بتمن را به مکان‌های مختلف گاتهام سیتی منتقل می کند که در شهر آرکهام محصور شده اند زیرا او به آرامی طرح شیطانی مخفی را کشف می‌کند. کوین کنروی و مارک همین صداگذاری های مربوط خود را برای بتمن و جوکر استفائه کردند که باعث زیبایی و هیجان بیشتر بازی شده است.

بازی بتمن آرکهام سیتی چیست؟

این بازی از منظر سوم شخص با گزینه ها و ویژگی های گیم پلی مختلف عرضه شده است. مهارت های جمع شده بتمن در مانورهای رزمی و مخفی است. به کمک مهارت و ابزار کارآگاهی وی که همه بخشی از جنگ و اکتشاف است، شما می توانید در بازی به پیش بروید. بازی به بتمن اجازه می دهد تا در شهر آرکهام پرسه بزند تا با شخصیت ها تعامل داشته باشد. مأموریت هایی انجام دهد و مناطق جدیدی را برای پیشرفت تجهیزات خود باز کند.

بازی بتمن آرکهام سیتی چیست؟

امکانات بیشتر در بازی بتمن آرکهام

علاوه بر این آرکهام سیتی جدید در بازی بتمن امکان پرواز کردن و رد شدن از میان ساختمان ها با استفاده از شنل کاراکتر بتمن نیز وجود دارد و به او امکان می دهد دنیای بازی بسیار گسترده ای از آرکهام سیتی را کشف کند. مناطقی پنهان در آرکهام سیتی که مأموریت ها و وظایف مختلفی که در آن ها است و می تواند بازیکن را برای جمع آوری و یا حل این ماموریت ها تشویق کند. کت وومن همچنین با پلی استایل مخصوص خودش شخصیتی قابل بررسی است. نقش او همزمان و با داستان اصلی بتمن پیش میرود.

امکانات بیشتر در بازی بتمن آرکهام

بتمن آرکهام سیتی از لحاظ محبوبیت و کیفیت موفقیت بزرگی داشت داستان بازی شخصیت ها طراحی جهانی و مجموعه مهارت ها و توانایی های بتمن عوامل اصلی موفقیت آن بوده است. این جوایز بازی های سال 2011 را از بسیاری رسانه ها برای بهترین بازی سال  بازی اکشن برتر ، ماجراجویی و غیره جلب کرد.

سیستم مورد نیاز برای بازی بتمن آرکهام

در زیر سیستم موردنیاز بتمن آرکهام سیتی در رایانه شخصی که برای انجام بازی احتیاج دارید را معرفی کرده ایم.

همانطور که پیش تر هم گفته شد اگر شما یک کامپیوتر دارید که می تواند حداقل نیاز های شما را برآورده کند شما می توانید این بازی را اجرا کنید با این حال هرچه سیستم شما قوی تر باشد کیفیت اجرای بازی در سیستم شما بیشتر خواهد بود:

 •  Operating System: Microsoft Windows XP, Vista or 7
 •  CPU: Dual-Core CPU 2.4 Ghz
 •  RAM: 2GB
 •  Graphics Card: NVIDIA 8800 or ATI 3800 with 512MB of VRAM
 •  Sound: Microsoft Windows XP/Vista or 7 compatible sound card (100% DirectX 9.0c-compatible)
 •  DVD-ROM: Quad-speed (4x) DVD-ROM drive
 •  Hard Drive: 17.5GB free disk space
 •  Input Devices: 100% Windows XP/Vista or 7 compatible mouse and keyboard

ویژگی های موردنیاز و توصیه شده که سیستم شما باید داشته باشد

ویژگی های زیر جزو آن دسته از مواردی هستند که اگر سیستم شما آن ها را داشته باشد شما می توانید به راحتی بازی را با کیفیت بالا انجام بدهید.

 •  Operating System: Microsoft Windows 7
 •  CPU: Dual-Core CPU 2.5 GHz
 •  RAM: 4GB
 •  Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 460 or ATI Radeon HD 6850 with 768MB+ of VRAM (DirectX 11 compatible)
 •  Sound: Microsoft Windows XP/Vista or 7 compatible sound card (100% DirectX 9.0c-compatible)
 •  DVD-ROM: Quad-speed (4x) DVD-ROM drive
 •  Hard Drive: 17.5 GB free disk space
 •  Input Devices: 100% Windows XP/Vista or 7 compatible mouse and keyboard or Xbox 360 Controller for Windows

همان‌طور که مشاهده می کنید الزامات رایانه شخصی بتمن آرکهام سیتی (Batman arkham pc)  بسیار خاص و دست نیافتنی نیست. بازی با موتور انریل انجی بسیار قدیمی نیز اجرا می‌شود اما هنوز هم در تنظیمات حداکثر سرعت دی ایکس 11 و ضد حساسیت چند برابر بسیار خوب به نظر می رسد. معمولاً جی تی ایکس 560 ام جی فورس برای بازی در 720 پی بری تنظیمات حداکثری کافی است؛ بنابراین چیزی بهتر مثل جی فورس جی تی ایکس 760 ام می تواند آن را با سرعت 1080 پی در اف پی اس 45-35 اجرا کند.

به لطف بهینه سازی عالی بازی حتی اجر ای بازی بدون دی ایکس 11 در تنظیمات متوسط جی تی ایکس 540 ام نیز امکان پذیر است. اگر سیب زمانی کامل از کامپیوتر دارد حتی کارتهای یک پارچه اینتل اچ دی 3000 می تواند یک بازی صاف تقریبی را با تنظیمات کم اجرا کند.

چگونه می‌شود دانلود بازی Batman arkham سیتی را پیدا کرد؟

اکنون شرایط مورد نیاز رایانه شخصی بتمن آرکهام سیتی (Batman arkham pc)  را به طور کامل بررسی کردیم. حال زمان آن است که با هم به پیدا کردن راهی برای دانلود این بازی فوق العاده بپردازیم. آرکهام سیتی یک بازی نسبتاً قدیمی است و پیدا کردن یک نسخه از آن در بازار امروز شاید سخت باشد. اگر به دنبال بارگیری بتمن آرکهام سیتی برای کامپیوتر هستید سایت های دانلود بازی  اکنون بهترین و مقرون به صرفه ترین معاملات و روش ها را برای دانلود و خرید بازی ارائه می دهند. شما می توانید بازی سال را با تمام دی ای سی ها که با 700 پوند یا کمتر در این خرده فروشان درج شده است دریافت کنید.

در فلیپ کارت شما می توانید فقط با 700 پوند نسخه ی هارد بازی را دریافت کنید البته این گزینه گرانتر از گزینه های موجود است. روند صعودی داشتن قیمت کپی هاردی است که می تواند این خرید را برای بسیاری مقرون به صرفه کند چرا که شما با یک بار پرداخت می توانید بازی را برای همیشه در اختیار داشته باشید. این مزیت یک مزیت بیش از نسخه دانلود رایانه شخصی بتمن آرکهام سیتی است.

یا اگر می خواهید بازی را فعال کنید و اکنون بتمن آرکهام سیتی را برای رایانه شخصی بارگیری کنید دو گزینه وجود دارد. اکنون می توانید به استیم بروید و بازی را فقط با 565 پوند با تمام دی ال سی های موجود در بازی دریافت کنید. گزینه ای حتی ارزان تر نیز در آمازون وجود دارد که فقط 49 پوند است. شما منتظر باشید تا فروشنده به جای بارگیری فوری کد استیم را برای شما ارسال کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اخبار به روزرسانی های مورد نیاز بازی و سرگرمی مورد علاقه خود می توانید به بخش اخبار بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.