AD

بازی ولورانت (Valorant) یک بازی برای فتح بازار

2 455

بازی ولورانت به شدت در حال رشد و گسترش است و توجه کاربران زیادی را به خود جلب کرده است. اما این بازی دارای چه ویژگی های خاصی است که توانسته توجه بسیاری را به خود جلب کند؟  برای کسب اطلاعات بیشتر به شما پیشنهاد می کنیم که به خواندن این مقاله از مجله بازی موبایل ایموجو ادامه دهید.

معرفی بازی ولورانت (Valorant)

بازی ولورانت بازیکنان ماهر را به خود جذب می کند و به شدت در حال گسترش است. عرضه رسمی این بازی رکوردشکن در ژوئن سال 2020 می باشد. هنگامی که بازی فقط یک نسخه بتا محدود را راه اندازی کرد، سریعا رکورد تماشا در یک دسته بازی را در Twitch شکست. تنها در یک روز 34 میلیون ساعت تماشا وجود داشت.

این بازی همچنین تعداد باورنکردنی بینندگان همزمان را به خود جلب کرده است – 1.7 میلیون نفر. تنها رویدادی که بیشتر مسابقات قهرمانی جهانی LOL در سال 2019 شرکت کرده بودند ، بود. شما از طرف یک قهرمان بازی را درک می کنید. خب ، حالا والورانت چه ویژگی خاصی دارد؟

همچنین بخوانید: سیستم مورد نیاز برای بازی بتمن آرکهام کامپیوتر شخصی

بازی ولورانت چیست؟

بنابراین ولورانت چیست؟ این بازی ، شوتر اول شخص تاکتیکی چند نفره رایگان می باشد که بسیار خوب توانسته نمایش بدهد. برخی آن را ترکیبی از Counter Strike: GO و Overwatch معروف در جهان می نامند. این باعث می‌شود تا بازی اسلحه تاکتیکی CS: GO و Overwatch ، همراه با شخصیت های برتر از والورانت به نمایش داده شود.

نیازی به گفتن نیست که هردو بازی محبوب هستند.  Counter Strike از همیشه بهتر شده و رو به پیشرفت است و جذابیت خود را از دست نمی‌دهد.  Overwatchبه مدت پنج سال است که در بازار حضور دارد و عملکرد خوب این مقایسه با CS خیلی زیاد نیست. با این وجود، این بازی در ذهن بازیکنان جایگاه قابل توجهی پیدا کرده است.

گیم پلی بازی ولورانت

بازی ولورانت مخصوصاً برای استراتژیست های جسور طراحی شده است که جرئت دارند و می توانند حرکتی غیر منتظره را انجام دهند؛ به عبارت دیگر ، بازیکنان فقط به اسلحه بازی ملزم نیستند. آن ها مجموعه ای از قدرت‌های ویژه را دارند که برای غلبه بر دشمن از آن ها استفاده می کنند. این یکی از دلایل محبوبیت این بازی است.

شکل بازی valorant

حالت اصلی بازی کاملاً مشابه حالت CS: GO است. به تیم ها از دو نقش اختصاص داده شده است. آن‌ها یا حمله می کنند یا دفاع می کنند. هر تیم از پنج بازیکن تشکیل شده است. در ابتدای مسابقه هر بازیکن فقط یک اسلحه کلاسیک و یک یا چند قابلیت شارژ تأثیر گذار را دارد. بعداً، در طول بازی او می تواند سلاح ها و توانایی هایی را نیز خریداری کند.

توجه:

لازم به ذکر است که توانایی های منحصر به فرد برای اجرای یک بازیکن باید از آن‌ها گرفته شود. توانایی های منحصر به فرد از طریق مرگ، کشته شدن، انجام اقدامات شدید انجام می‌شود. کشتارها و اقداماتی که با افزایش سن انجام می‌شود، میزان پولی که یک بازیکن دارد را نیز افزایش می دهد.

همانطور که مشاهده می کنید، ولورانت علی رغم اینکه به تازه راه اندازی شده است، بسیار آشنا به نظر می رسد. این بازی بر اساس استراتژی محبوب شوتر چند نفره ساخته شده است. با این حال قدرت های خاصی را معرفی می کند که باعث جذابیت و سرگرمی آن می‌شود.

این همه هیاهو چیست؟

ولورنت  (valorant)حتی پیش از آغاز به کار رسمی، کی از موضوعات داغ در یک انجمن بازی بوده است. چه می توانیم بگوییم: Riot می داند چگونه بازی ها را توسعه دهد. پس از همه، این League of Legends را ایجاد کرده است. بازی، که در مسابقات قهرمانی میلیون ها طرفدار را در سراسر جهان جمع می کند.

معرفی بازی ولورانت (Valorant)

استعداد بازی جدید ولورانت

تیم های بازی الکترونیکی به دنبال استعدادها بودند و بازیکنان برتر CS: GOوOverwatch به محض ظاهر شدن اولین بسته بتا از ولورانت را به طور گسترده در Twitch پخش می کردند. قبلاً اشاره کردیم که حتی رکورد شکنی کرده است. با توجه به این،یک چیز قطعی است-Riot همه چیز را درست کرده است.

خوب، بازی ولورانت چه چیز خاصی دارد که گیمرها را دیوانه می کند؟

ریشه های معروف

شما نمی‌توانید قدرت مبدأ را دست کم بگیرید. این امر هم در زندگی و هم در بازی های الکترونیکی مرتبط است. Riotسازنده والورانت،خالق یکی از محبوب ترین بازی های تمام دوران -League of Legends است. این شرکت موفق به تبلیغ آن در مقیاس جهانی شد. هر بازیکن مورد مسابقات قهرمانی باشکوهی که هزاران بیننده در سراسر جهان (به صورت آفلاین و آنلاین) جمع می کند، چیزی شنیده شده است. به همین دلیل جای تعجب نیست که ریوت می داند چگونه یک بازی را به بازار عرضه کند.

عکس 3

چندین حالت بازی valorant

بازی ولورانت چیزهای زیادی برای ارائه دارد. شما می توانید یک حالت کلاسیک شبیه CS: GO بازی محبوب دنیا بازی کنید. حالت Spike Rush نیز وجود دارد که در آن مسابقات فقط هفت دور وجود دارد. تیم برنده باید چهار بار پیروز شود.

استاندارد بازی  valorant

جدا از آن، می توانید وارد مسابقات رقابتی شوید. اساساً، با مسابقات استاندارد تفاوتی ندارد. تنها ویژگی سیستم رتبه بندی مبتنی بر برد است. بعد از هر پنج بازی به هر بازیکن رتبه ای اختصاص می باید. Valorant Rank Boost می تواند در وقت شما صرفه جویی کرده و شما در جلوگیری از استرس کمک کند.

اخیراً یک حالت دیگر معرفی شده است. به آن Deathmatch می گویند. اصل این است که ده بازیکن در یک مسابقه شش دقیقه ای رایگان برای همه شرکت می کنند. برنده کسی است که به سی کشتن برسد یا کسی که بیشترین تعداد کشتار را با پایان  زمان به دست آورد.

آمیزه ای از گان پلی سنتی و داستان افسانه ای بازی ولورانت

بازیکنان بازی با سلاح را دوست دارند؛ اما آن‌ها همچنین دوست داند دشمن را با قدرت ویژه ای که از منابع مرموز ناشی می‌شود، غافلگیر کنند. ترکیبی از دو اتفاقاً یک حرکت موفق برای ریوت بود. با توجه به هیجان کلی و تمایل ضروری به آزمایش ولورانت در عمل منجر به این واقعیت می‌شود که دقیقاً همان چیزی است که بازکنان به دنبال آن بودند.

اگر چه ولورانت یک بازی جدید است، اما یک چیز واضح است، این مدت طولانی با ما خواهند ماند. برای دریافت تازه ترین اخبار بازی های روز در دنیا به بخش اخبار بازی در سایت ایموجو مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. عزیزی می گوید

    سلام.اجرا میکنم یا صفحه سیاه میشه و فق صدا هس یا صفحه رو عکس اولیه ثابت میمونه و باز صدا میاد
    انگار تصویر گیر میکنه با وجود اینکه سخت افزارم میکشه برا اجرا

    1. ادمین سایت می گوید

      سلام وقت بخیر رزولوشن یا نسخه ویندوز در زمان اجرای بازی (از طریق Properties) رو تغییر بدید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.