AD

بهترین زیرزمین های مخفی پابجی موبایل در Erangle 2.0

0 388

در نقشه ارانگل ۲ زیرزمین های جدیدی وجود دارد که شما می توانید از آن ها استفاده کنید تا فرار کنید یا برای دشمنان خود کمین کنید. ما در این مقاله از سایت ایموجو قصد داریم بهترین زیرزمین های مخفی پابجی موبایل در Erangle 2.0 را به شما معرفی می کنیم تا با استفاده از آن ها عملکرد بهتری در بازی داشته باشید.

معرفی بهترین زیرزمین های مخفی پابجی موبایل در Erangle 2.0

پابجی موبایل نقشه جدید یعنی ارانگل ۲ را با تغییرات جدید منتشر کرده است که یکی از این تغییر ها وجود زیرزمین های جدید تر در بازی می باشد. وقتی شما بهترین مخفی گاه های پابجی موبایل در Erangle 2.0 را بشناسید، به طور قطعی عملکرد بهتری در بازی خواهید داشت. 

همچنین بخوانید: تاریخ فصل جدید قهرمانی پابجی موبایل و جایزه آن

آشنایی با بهترین مخفی گاه های پابجی موبایل در ارانگل ۲ کمک زیادی به شما خواهد کرد. در این مکان ها شما می توانید بهترین اسلحه ها را به دست بیاورید. علاوه بر به دست آوردن سلاح ها می توانید از این زیرزمین های برای مخفی شدن و کمین کردن استفاده کنید. پس بیایید به بررسی بهترین مخفی گاه های پابجی موبایل در ارانگل ۲ بپردازیم:

زیرزمین های مخفی پابجی موبایل در Kameshki :Erangle 2.0

شما می توانید یک زیرزمین روی کف این منطقه با در چوبی پیدا کنید، این زیرزمین در خانه یک طبقه کنار بزرگ ترین خانه این شهر قرار دارد. این مکان مخفی در داخل یک اتاق کوچک می باشد و یک در دیگر در بیرون خونه دارد.

زیرزمین های مخفی PUBG Mobile در Erangle 2.0: غرب Quarry

یکی دیگر از بهترین مخفی گاه های پابجی موبایل در ارانگل ۲ در این مکان قرار دارد. این زیرزمین بیرون یک ساختمان آبی در یک روستایی است که در غرب Quarry می باشد. این خانه یک فونداسیون دارد که نسبت به خانه های دیگر بالاتر می باشد. شما به راحتی از این خانه می توانید به داخل زیرزمین بروید و از دست دشمنان خودتان فرار کنید.

زیرزمین های مخفی PUBG Mobile در Erangle 2.0: غرب Quarry

زیرزمین های مخفی پابجی موبایل در ارانگل ۲: غرب Ruins

یکی دیگر از بهترین مخفی گاه های پابجی در این مکان است. شما دو خانه را در این مکان خواهید دید، این خانه ها نزدیک به Georgo Hill می باشند. علاوه بر این، این زیرزمین دارای دو در می باشد که یکی در بیرون خانه است و دیگری در داخل خانه است.

زیرزمین های مخفی PUBG Mobile در Erangle 2.0: غرب Stallbar Hill

شما می توانید در این زیرزمین را در بیرون و گوشه دیوار خانه ی آبی رنگ آن جا پیدا کنید. علاوه بر این در دیگر که در آن جا می باشد شما را به داخل خانه خواهد برد.

زیرزمین های مخفی پابجی موبایل در Erangle 2.0: شمال شرقی Ferry Pier

این زیرزمین در نزدیکی پل Sosnovka قرار دارد و به صورت مخفی می باشد که در زیر بزرگ ترین خانه این منطقه است، علاوه بر این ها این زیرزمین دو در برای وارد شدن. و فرار کردن دارد.

این پنج مورد بهترین مخفی گاه های پابجی موبایل در ارانگل ۲ می باشند و شما می توانید آن ها را با نارنجک خراب کنید. اگر دشمنان به دنبال شما می باشند از زیرزمین های دو دره می توانید برای فرار کردن استفاده کنید.

برای دیگر آموزش های بازی پابجی موبایل می توانید به بخش آموزش بازی سایت ایموجو مراجعه کنید و از بازی خود نهایت لذت را ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.