AD

آموزش کامل نصب بازی فانتزی استار 2 بر روی کامپیوتر

0 327

بازی فانتزی استار 2 یک بازی اکشن قدیمی در سبک رول پلی است که برای بازی به دست رسی آنلاین به صورت رایگان قرار گرفته شده است. این بازی توسط شرکت سگا به عنوان بخشی از سری استار فانتزی ساخته و منتشر شده است.

نحوه دانلود بازی فانتزی استار 2  بر روی کامپیوتر شخصی به صورت رایگان

اگر طرفدار ژانر MMO هستید، می توانید از بازی فانتزی استار آنلاین 2 به صورت کاملاً رایگان لذت ببرید. در ادامه راهنمایی های زیادی از نحوه چگونه دانلود کردن بازی بر روی کامپیوتر شخصی شما خواهیم داشت. با ما در سایت ایموجو همراه باشید.

معرفی بازی بازی فانتزی استار 2

بازی فانتزی استار یک بازی اکشن قدیمی در سبک رول پلی است که برای بازی به دست رسی آنلاین به صورت رایگان قرار گرفته شده است. این بازی توسط شرکت سگا به عنوان بخشی از سری استار فانتزی ساخته و منتشر شده است.

این بازی برای اولین بار در سال 2012 وارد بازار شد و برای چندین سال یک بازی فوق‌العاده و منحصر به فرد باقی ماند. در E3 2019 ، توسعه دهندگان این بازی اعلام کردند که برای اولین بار است که برای فروش از آسیا این بازی خارج می‌شود. این بازی در تاریخ 26 مه به بازار آمریکای شمالی راه پیدا کرد و سرور بازی فقط بعد از گذشت یک روز بازگشایی شد.

بنابراین اگر طرفدار بازی هستید راهنمای ما را در مورد نحوه دانلود فانتزی استار 2 را از دست ندهید.

این آموزش هم می تواند برای شما مفید باشد: ترفندهای تبدیل شدن به بازرس در پابجی موبایل

راهنمای دانلود بازی Phantasy Star Online 2

طرفداران بازی از قبل می دانند که چه چیزی در مورد آن می خواهند، بنابراین وقت آن است که به راهنمای بازی برای کامپیوتر شخصی بپردازیم و همچنین ایکس باکس وان می توانید مراجعه کنید. برای نصب PSO 2 در دستگاه خود، دستور العمل های ذیل را حتماً دنبال کنید.

راهنمای دانلود بازی Phantasy Star Online 2

دانلود بازی فانتزی استار 2 برای کامپیوتر

اگر از ویندوز استفاده می کنید، این بازی در حال حاضر به صورت رایگان در فروشگاه ماکروسافت موجود است. با این حال اگر می خواهید دو نسخه ویژه Ragol و SONIC را به دست آورید. به ترتیب باید 30 و 60 دلار اضافی بابت دانلود خود پرداخت کنید.

در اینجا مراحل دانلود بازی برای شما قرار داده شده است

ماکروسافت استور را در کامپیوتر خودتان باز کنید. (از استارت منو می توانید به ان دسترسی داشته باشید)

وارد حساب خود در ماکروسافت شوید و اگر حساب ایجاد نکرده اید یکی بسازید.

بازی فانتزی استار آنلاین 2 را در فروشگاه جست وجو کنید. (دکمه جست وجو در گوشه سمت راست بالای صفحه شما قرار دارد)

بر روی دکمه GET کلیک کنید

دانلود را شروع کنید و منتظر شوی تا فرایند تمام شود.

بازی به طور خودکار شروع به نصب می کندو به محض پایان کار به شما اطلاع می دهد.

حساب PSO 2 خودتان را بسازید و به دنیای پر از فانتزی سری بزنید.

دانلود بازی فانتزی استار 2 برای کامپیوتر

حجم دانلود بازی فانتزی استار 2 آنلاین تقریباً 72 گیگابایت است که فقط یک حجم دانلود متوسط برای بازی های MMO است. با یک اتصال اینترنت پایدار 10 مگابایت در ثانیه، باید حدوداً یک ساعت و نیم به پایان برسد. اتصال سریع‌تر مطمئناً در روند کار تسریع می کند. ما به شما توصیه می کنیم با اتصال پنهانی باند اینترنت دانلود کنید نه از طریق Wifi. وای فای به طور کلی پایدار نیست و به طور کلی هرگز گزینه خوبی برای بازی نیست.

دانلود بازی فانتزی استار 2 برای کامپیوتر

نحوه دانلود بازی Phantasy Star Online 2 بروی ایکس باکس وان

دستورالعمل دانلود PSO 2 برای ایکس باکس وان در واقع همان چیزی است که برای کامپیوتر شخصی نیز استفاده می‌شود. فقط مطمئن شوید که گزینه ایکس باکس را از طریق ماکرسافت استور خریداری کرده باشید. حجم دانلود فانتزی استار 2 برای پلتفرم نیز یکسان است. این بازی از روش cross-platform برای کاربران ویندوز و ایکس باکس وان نیز پشتیبانی می کند. وظاهرا خرید های درون برنامه ای آن نیز قابلیت چند پلتفرمی را نیز دارد.

سیستم مورد نیاز فانتزی استار 2 آنلاین

این بازی کم و بیش قدیمی است که در مقایسه با MMO امروزی از گرافیک بالایی برخوردار نیست. اما اشتباه برداشت نکنید، لذت بردن هنوز هم زیباست. با این حال، این مکن است یک چیز کاملاً عالی باشد، زیرا دانلود این بازی نیازی به روان بود سیستم شما ندارد. در اینجا سیتم مورد نیاز مرجع را برای شما قرار داده ایم.

سیستم مورد نیاز فانتزی استار 2 آنلاین

OS: Windows XP 32 bit or higher and Xbox One

 CPU: Intel Core 2 Duo E6300 or AMD Athlon X2 5000

 RAM: 2 GB or higher

 Video Card: NVIDIA GeForce 7800GT or ATI X1900

 Free Video Memory: 512 MB

 Pixel Shader: 3.0

 Vertex Shader: 3.0

 Sound Card: Optional

 DirectX: Version 9

سیستم توصیه شده برای بازی Phantasy Star Online 2

 OS: Windows 10 64 bit, Xbox One

 CPU: Intel Core 2 Duo E6300 or AMD Athlon X2 5000

 RAM: 2 GB or higher

 Video Card Memory: 1 GB

 Pixel Shader: 3.0

 Vertex Shader: 3.0

 Sound Card: Optional

 DirectX: Version 9

چه چیزی بازی فانتزی استار 2 بازی را خاص می کند؟

وجود داشتن بازی قدیم فانتزی استار 2 بازی  باعث نمی‌شود که انتظارات شما از آن برآورده نشود. جامعه آمریکای شمالی با شنیدن این عنوان بازی که در سال 2020 به بازار می آید کاملاً هیجان زده شدند. به طور کلی پس این بازی جالب است که تمامی قاره ها عبور کرده و همه را هیجان زده کرده است.

چه چیزی بازی فانتزی استار 2 بازی را خاص می کند؟

شخصیت سازی بازی Phantasy Star Online 2

همان‌طور که در یک بازی ام ام او انتظار می‌رود مثل فانتزی استار آنلاین 2(Phantasy Star Online 2) بازیکنان را قادر می‌سازید که شخصیت های خود را کامل در بازی شخصی سازی کنند. مثل نام، جنسیت، نژاد، کلاس‌ها، گرفته ویژگی های اندام که در آن محدود شده است. فقط اجازه بدهید تخیل شما رشد کند و کامل‌ترین شخصیت را به صورت آنلاین ایجادت کند. بعداً که آن را ساختید مهارت های متناسب با آن را انتخاب کنید که با سبک بازی شما سازگار باشد.

شخصیت سازی بازی Phantasy Star Online 2

گیم پلی تعاملی بازی فانتزی استار 2

این بازی یک بازی کاملاً اکشن است که شامل مجموعه گسترده ای از سلاح ها، مهارت ها و سبک های متفاوتی که در آن می توانید انتخاب کنید. بازیکنان در سرتاسر قاره درگیر زمان واقعی درون آن خواهند شد. آنچه بازی را به چالش می کشد مهارت های شاخه ای و زنجیر وار در آن است. شما باید این مهارت ها را با هم ترکیب کرده و به حداکثر دمیج به رسنانید، همچنین این چیزی است که افراد تازه وارد را از افراد حرفه ای جدا می کند که نکته مثبتی به نظر می‌رسد.

گیم پلی تعاملی بازی فانتزی استار 2

داستان جذاب بازی Phantasy Star Online 2

PSO 2 یک داستان کاملاً عمیق دارد. بر اساس این داستان سفر کاوش فضایی سازمان اوراکل، دشمنان اصلی – Falspawn، موجودات بیگانه ای هستند که از موجود شیطانی به اسم Dark Falz تخم ریزی و به وجود آمده اند و تنها هدف آن‌ها از بین بردن جهان است. شما یک داستان ماجراجویی را در 6 قسمت آغاز خواهد کرد تا به طرح مخرب او پایان دهید. ما در اینجا چیزی را برای شما از بین نخواهیم برد.

راهنمایی ها بازی فانتزی استار 2

این ها همه راهنمایی های ما در مورد نحوه دانلود بازی فانتزی استار 2 آنلاین بود. نیازی به گفتن نیست که این یک بازی فوق العاده و سرگرم کننده است که در طول بازی می تواند هیجان قابل قبولی بدهد.. PSO 2 به اندازه بازی های رایج به کامپیوتر قوی نیاز ندارد بنابراین می تواند یک انتخاب مناسب برای گروه سنی بزرگ سال باشد. دوستان خودتان را جمع کنید و برای مقابله با Falspawn شرور و محافظت از جهان از دست Dark Falz یک کلن تشکیل دهید.

برای راهنمایی ها بیشتر در مورد اخبار و نکات مربوط به دنیای بازی، به بخش آموزش بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.