ترفندهای تبدیل شدن به بازرس در پابجی موبایل

 ترفندهای تبدیل شدن به بازرس در پابجی موبایل

سیستم بررسی مجدد ویدیو های پابجی موبایل از ترفند های جدید این کمپانی برای شناسایی هکر ها می باشد که در نسخه عصر جدید ارائه خواهد شد. در این مقاله از سایت ایموجو ما روش تبدیل شدن به بازرس در پابجی موبایل را به شما یاد خواهیم داد تا با تبدیل شدن به بازرس جوایز پابجی موبایل را دریافت کنید.

نحوه تبدیل شدن به بازرس در پابجی موبایل برای تشخیص هکرها و به دست آوردن جایزه

هکر ها یکی از جدی ترین مشکلات پابجی موبایل هستند، دلیل زیاد بودن آن ها نیز محبوب بودن این بازی می باشد. بر خلاف ارائه به روز رسانی های مختلف در مورد سیستم های ضد تقلب، پابجی موبایل هنوز به طور کامل موفق نشده است که هکر ها را از بازی بیرون کند. سازنده بازی پابجی موبایل در حال کار روی سیستم جدیدی به نام بررسی مجدد ویدیو های پابجی موبایل می باشد که به آن ها کمک می کند تا هکر ها را به سرعت شناسایی کنند و آن ها را مسدود کنند.

قبل از تبدیل شدن به بازرس در PUBG Mobile باید بدانید که سیستم بررسی مجدد ویدیو های پابجی موبایل چگونه می باشد و چطور کار می کند، جواب این سوال در زیر آمده است.

این مطلب را هم بخوانید: روش ها و ترفندهای حالت Pyramid پابجی موبایل

تبدیل شدن به بازرس در PUBG Mobile: سیستم بررسی مجدد ویدیوهای پابجی

در حقیقت سیستم بررسی مجدد ویدیو های PUBG Mobile، قسمتی از سیستم ضد تقلب پابجی موبایل می باشد که بازیکن ها می توانند ویدیو های گزارش شده را مجدد بررسی کنند و تصمیم بگیرند که تخلفی رخ داده است یا خیر.

۱.اگر بیشتر بازیکن ها موافق این باشند که شخصی تقلب می کند، هکر مورد نظر به تیم ضد تقلب رجوع پیدا خواهد کرد. جریان دادگاه به شرح زیر است.

۲.این سیستم فیلم نبردی را که بازیکنان مشکوک انجام می دهند را ضبط خواهد کرد و برای بررسی به بازیکن های تصادفی می فرستد، برای تبدیل شدن به همین بازیکن های تصادفی باید روش و مراحل تبدیل شدن به investigator در پابجی موبایل را بلد باشید.

۳.بازرس ها فیلم را بررسی و تایید می کنند، در صورت تقلب بازیکن آن را گزارش می کنند.

۴.اگر اکثر بازرس ها موافق باشند که بازیکن گزارش شده تقلب می کند، فیلم برای بررسی به تیم ضد تقلب پابجی موبایل ارسال می شود.

۵.تیم تصمیم نهایی را می گیرد و در صورت تایید تقلب در بازی، ممکن است بازیکن محروم شود.

روش تبدیل شدن به بازرس در پابجی موبایل

تبدیل شدن به بازرس از همه جهات خوب است، علاوه بر این که شما بازی های جوانمردانه را تجربه می کنید به خاطر بررسی فیلم بازیکن های گزارش شده، پیشنهادات و جوایز ویژه ای از توسعه دهنده بازی دریافت خواهید کرد. با این حال هنوز جزئیات جوایز تبدیل شدن به investigator مشخص نشده است.

روش تبدیل شدن به بازرس در پابجی موبایل

در حالی که این ویژگی سیستم بررسی مجدد ویدیو های پابجی موبایل در مرحله آزمایش است، کمپانی پابجی موبایل گفته است که در نسخه عصر جدید این بازی گنجانده خواهد شد. در همین حال، فقط کسانی که واجد شرایط هستند می توانند برای این کار این بازی اقدام کنند.

پیش از این پابجی موبایل خیلی از بازیکن ها را به خاطر استفاده از هک مسدود کرده است، بیشتر آن ها به خاطر ترفند های اتوماتیک بازی شناسایی شده اند. امیدوارم سیستم بررسی مجدد ویدیو های پابجی به طور موثری در مسدود کردن کلاهبرداران و هکر ها در بازی کار کنند، تا بازیکن ها از نبرد خود لذت ببرند. برای آموزش ترفندهای بیشتر پابجی موبایل می توانید به بخش ترفند بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

سارا رسولی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *