AD

راهنمای استفاده از سلاح SMG P90 پابجی موبایل

0 717

برای تسلط روی سلاح SMG P90 پابجی موبایل نکاتی را باید رعایت کنید تا در بازی به پیروزی برسید. اسلحه P90 یکی از سلاح های قوی این بازی به شمار می آید. با ترکیب آن می توایند قدرت شلیک بیشتری داشته باشید. بهتر است در مواقع ضروری خشاب خود را ارتقا دهید تا تیر بیشتری داشته باشید. برای آشنایی بیشتر با تاکتیک های استفاده از این سلاح با ما در سایت مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

نکات و تاکتیک های حرفه ای برای استفاده از سلاح SMG P90 پابجی موبایل

در پست قبلی در مورد سلاح MK12 پابجی موبایل صحبت کردیم اما امروز می خواهیم به سراغ اسلحه SMG P90 پابجی موبایل برویم، اگر مهارت استفاده از سلاح SMG P90 پابجی موبایل را داشته باشید، این سلاح تبدیل به یک سلاح قدرتمند و کشنده می شود. در اینجا چند نکته و ترفند برای تسلط بر این اسلحه پابجی موبایل وجود دارد. اگر بتوانید بر این اسلحه پابجی موبایل تسلط پیدا کنید قدرتمند تراز همیشه خواهید بود. این سلاح انحصاری مخصوص نقشه لیویک (Livik) است. این ترفند ها و مهارت ها برای تقویت توانایی استفاده از سلاح P90 بسیار مهم است.

نکات و تاکتیک های حرفه ای برای تسلط بر اسلحه اس ام جی ۹۰ بازی PUBG Mobile

اسلحه P90 و دو اسلحه دیگر به طور انحصاری در نقشه لیویک پابجی موبایل وجود دارند. این نوع از SMG از مهمات 9 میلی متری استفاده می کند، همان طور که می دانید سلاح های Vector و UZI نیز از مهمات ۹ میلی متری استفاده می کنند. با این حال، یک خشاب بزرگتر با گلوله بیشتر در هر بار را دارد. علاوه بر این به تجهیزات اضافه هم نیاز دارید. این اسلحه P90 می تواند یک سلاح قدرتمند و کشنده باشد. علاوه بر این ها بازیکن ها می توانند از این سلاح در نبردهای نزدیک استفاده کنند. در اینجا چند نکته مؤثر برای این اسلحه آورده شده است.

 لگد این اسلحه پابجی موبایل در دو حالت عمودی و افقی کاملاً شبیه Vector است؛ بنابراین شما نباید از آن در نبردهای میان برد استفاده کنید. فقط نبردهای نزدیک با درجه قرمز منطقه اسکوپ را 2 برابر استفاده کنید. یکی دیگر از ترفند های استفاده از سلاح SMG P90 بازی پابجی موبایل این است که در حین شلیک، شما باید دراز بکشید تا از لگد اسلحه کاسته شود و گلوله را بهتر به سمت دشمن شلیک کنید.

فقط 0.3 ثانیه برای کشتن یک دشمن لازم است. علاوه بر این، باید اسلحه خود را به یک قطعه عمودی مجهز کنید. برای این که در زمان خود صرفه جویی کنید، خشاب را سریع تر عوض کنید تا در حین جنگ مجبور به این کار نشوید.

سلاح SMG P90 پابجی موبایل
سلاح SMG P90 پابجی موبایل

بهتر است در حین استفاده از سلاح SMG P90 پابجی موبایل این نکته را در نظر بگیرید

در صورت داشتن یک نبرد نزدیک مثل 1 به 1، اگر دشمن از AR برای رگبار استفاده می کند، ممکن است آسیب زیادی ببینید؛ بنابراین، شما باید از درگیری های تن به تن خودداری کنید. در عوض، شما از حرکت های سریع، مهارت فریب استفاده کنید و تا زمانی که شلیک های دشمن تمام نشده به شلیک خود ادامه دهید. برای برنده شدن مقابل بازیکنانی که از AR استفاده می کنند از خشاب بزرگ‌تر استفاده کنید.

هنگام استفاده این اسلحه پابجی موبایل، از یک ترکیب مناسب دو P90 استفاده کنید که قدرت بیشتری داشته باشید. در غیر این صورت، وقتی نقش تانک جوخه را می گیرید می توانید از P90 و DP-28 استفاده کنید.

سلاح SMG P90 پابجی موبایل
سلاح SMG P90 پابجی موبایل

بهترین ترکیب اسلحه SMG P90 پابجی موبایل

ترکیب Mk12 و P90 را امتحان کنید تا قدرت عالی این اسلحه های خارق العاده را در نقشه Livik متوجه شوید. توسعه دهنده خشاب SMG برای افزایش اسکوپ P90 به شکل کاملی مؤثر و کاملاً کار آمد خواهد بود؛ بنابراین اگر می خواهید از اسلحه اس ام جی پی ۹۰ بازی PUBG Mobile برای نبرد های میان برد استفاده کنید، از یک مازل استفاده کنید.

اگر دید و اسکوپ این اسلحه پابجی موبایل را ندارید، استفاده از  Hipfire بهتر از ADS خواهد بود. اگر به مطالب بیشتری در مورد بازی پابجی موبایل علاقه دارید می توانید ایموجو را دنبال کنید، در ضمن شما می توانید از سایت ایران موجو نیز برای بازی خود یوسی تهیه کنید.

شما برای ما از سلاح SMG P90 پابجی موبایل بنویسید

در این مطلب از سایت ایموجو شما را با سلاح SMG P90 پابجی موبایل آشنا کردیم. با استفاده از سلاح SMG P90 پابجی موبایل می توانید تمامی دشمنان خود را از پای درآورید. اگر عاشق بازی های موبایلی هستید برای دریافت اخبار، اطلاعات و نکات مربوط به بازی ها می توانید بخش اخبار بازی سایت ایموجو را دنبال کنید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.