روش ها و ترفندهای حالت Pyramid پابجی موبایل

روش ها و ترفندهای حالت Pyramid پابجی موبایل

حالت Pyramid در پابجی موبایل یکی از دستاورد های جدید این بازی می باشد. بازی کردن در این حالت لذت بخش است برای همین بسیاری از بازیکن ها به دنبال یادگیری این حالت در پابجی موبایل می باشند ما نیز روش های بازی کردن در این حالت را در این مقاله از رسانه بازی موبایل ایموجو به شما آموزش می دهیم.

حالت Pyramid در پابجی موبایل چیست؟

پابجی موبایل یک حالت جالب Pyramid را در نقشه Erangle معرفی کرده است. این حالت به مکان داغی برای بازی کردن تبدیل شده است. برای از بین بردن دشمنان و پیروزی در این حالت به چند نکته و ترفند نیاز دارید. ما در این پست می خواهیم ترفند های حالت Pyramid در پابجی موبایل را برای حذف کردن دشمن ها به شما آموزش دهیم.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: ترفندهای نحوه فرستادن هدیه در پابجی موبایل

ترفندهای حالت Pyramid در پابجی موبایل

حالت Pyramid در PUBG Mobile یک دستاورد جدید می باشد که به تازگی به Erangle اضافه شده است. این حالت یک گیم پلی و تجربه متفاوتی به بازیکن ها می دهد. بنابراین بسیاری از بازیکن ها برای بازی کردن و به چالش کشیدن خود تصمیم می گیرند در حالت Pyramid در پابجی موبایل بازی کنند. اما شما نیاز به یادگیری این ترفندها دارید.

  • در بالای اتاق رئیس فرود بیایید و دقیقا روی سوراخ های سقف بنشینید تا قبل از باز شدن در داخل اتاق بیفتید.
  • اسلحه ها، زره ها و گلوله های موجود در اتاق رئیس را بردارید و سعی کنید رئیس را در اسرع وقت بکشید.
  • رئیس و مار ها در داخل اتاق مخفی می توانند به بازیکن ها أسیب برسانند، در حالی که به رئیس شلیک می کنید، حواستان به مار ها باشد و آن ها را بکشید.

ترفندهای حالت Pyramid در پابجی موبایل

  • رئیس را بکشید و جعبه را باز کنید تا قبل از این که دشمنان در اتاق هجوم بیاورند، وسایل را غارت کنید.
  • در حالت تیمی وقتی کشته شدید، وارد دایره نور شوید تا دوباره احیا شوید.

ترفندهای حالت Pyramid در پابجی موبایل PUBG Mobile

  • اگر در حالت Pyramid در PUBG Mobile روی حالت پرواز بودید و کشته شدید. اما هم تیمی هایتان مشغول نبرد با دشمنان دیگر بودند می توانید به لبه هرم بروید و به زمین بیافتید. هنگامی که بر روی زمین فرود می آیید، به طور خودکار احیا خواهید شد.

ترفندهای حالت Pyramid در پابجی موبایل

  • یکی دیگر از ترفند های حالت Pyramid در پابجی موبایل استفاده از درب مخفی می باشد. می توانید برای مخفی شدن و استفاده از برخی سلاح ها از این درب مخفی وارد زیرزمین شوید.
  • اگر شما هرم شناور را از دست دادید می توانید در پایه های هرم سلاح و وسایل مورد نیاز را به دست بیاورید تا دشمنان را بکشید.

جمع بندی

در الین مقاله شما را با یکی دیگر از ترفندهای بازی پابجی موبایل آشنا ساختیم. اگر می خواهید با ترفندهای بازی پابجی بیشتر آشنا شوید، می توانید به بخش ترفند بازی در سایت ایموجو مراجعه نمایید و از بازی خود بیشتر لذت ببرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا