AD

ترفندهای افزایش rank در بازی پابجی موبایل

0 10,593

در این مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو ما ترفندهای افزایش rank در پابجی موبایل را برای تبدیل شدن به یک Conqueror به شما یاد می دهیم. شما می توانید با استفاده از این ترفندها راحت تر رتبه خود را بالا ببرید. شما برای بالا بردن رتبه در پابجی موبایل به همه موارد بازی باید توجه کنید پس با ما همراه باشید.

روش ها و ترفندهای افزایش rank در بازی پابجی موبایل تبدیل شدن به یک Conqueror

شما می توانید با خواندن این پست ترفندهای افزایش rank در پابجی موبایل را به خوبی یاد بگیرید. در دنیای بازی های موبایل پابجی موبایل یکی از برترین بازی های سبک نبرد رویال می باشد. در این بازی بازیکن ها با یکدیگر رقابت می کنند و در رتبه های مختلفی قرار می گیرند که به این رتبه ها rank گفته می شود. Conqueror بالاترین رتبه ای می باشد که هر بازیکنی در پابجی موبایل به دنبال به دست آوردن آن می باشد. همان طور که گفتم امروز ما ترفندهای افزایش rank در PUBG Mobile را به شما یاد خواهیم داد.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: ترفندهای گرفتن چیکن دینر (Chicken Dinner)

ترفندهای افزایش rank در بازی پابجی موبایل: انتخاب بهترین و مناسب ترین حالت بازی

در پابجی موبایل حالت های بازی زیادی برای انتخاب وجود دارد. انفرادی، دو نفره یا تیمی این حالت ها می باشند. برای بالا بردن رتبه در پابجی موبایل حالتی را انتخاب کنید که بیشتر از همه دوست دارید تا رتبه شما زود تر افزایش پیدا کند. برای بسیاری از بازیکن های حرفه ای بهترین حالت، حالت تیمی یا دو نفره می باشد. حالت دو نفره از حالت تیمی راحت تر است. البته در حالت تک نفره نیز ترفندهای افزایش rank در PUBG Mobile وجود دارد، یکی از ترفندهای بالا بردن رتبه در پابجی موبایل به صورت تک نفره رسیدن به ۱۰ امتیاز برتر در هر بازی است تا بتوانید امتیازات بقا بیشتری به دست بیاورید و برای ارتقا رتبه خود استفاده کنید.

افزایش rank در بازی پابجی موبایل
افزایش rank در بازی پابجی موبایل

ترفندهای افزایش rank در بازی PUBG Mobile: تشکیل یک تیم ثابت

یکی دیگر از ترفند های افزایش rank در PUBG Mobile بازی کردن با یک تیم ثابت است. بازی با همان بازیکن ها در هر بازی باعث افزایش مشارکت با یکدیگر می شود و به بازیکن ها برای هماهنگی بیشتر در بازی کمک می کند. علاوه بر این ها این موضوع باعث می شود تا بالا بردن رتبه همه اعضای تیم به راحتی اتفاق بیافتد. بنابراین ایجاد یک تیم ثابت به جای انتخاب کردن هم تیمی های مختلف یکی از بهترین ترفند ها برای بالا بردن رتبه در پابجی موبایل می باشد.

افزایش rank در بازی پابجی موبایل
افزایش rank در بازی پابجی موبایل

ترفندهای افزایش rank در بازی پابجی موبایل: به جای تلاش برای کشتن بیشتر، بیشتر زنده بمانید

از آن جایی که پابجی موبایل یکی از بازی های سبک نبرد رویال می باشد، رتبه بندی بقا و رتبه تعداد کشته ها از عوامل اساسی در رتبه بندی هستند. بقا بسیار مهم تر است زیرا حدود ۸۰ درصد از کل امتیاز را تکیل می دهد. این به این معنی است که اگر با سه کشتار به ۱۰ بازمانده آخر برسید، امتیاز بیشتری برای بالا بردن رتبه در پابجی موبایل نسبت به زمانی که زود می میرید و ۱۵ کشته دارید کسب می کنید. از این رو سعی کنید تا آن جا که ممکن است زنده بمانید و برای داشتن کشتار های غیر ضروری ریسک نکنید.

افزایش rank در بازی پابجی موبایل
افزایش rank در بازی پابجی موبایل

ترفندهای افزایش rank در PUBG Mobile: منطقه امن را نسبت به کشتار ترجیح دهید و با امنیت بازی کنید

یکی دیگر از ترفندهای افزایش rank در PUBG Mobile بازی کردن در منطقه امن می باشد. برای زنده ماندن طولانی تر بازی در منطقه امن بسیار مهم است. سعی نکنید بازیکن های دیگر را در خارج از منطقه امن بکشید. به یاد داشته باشید که در صورت دور بودن از منطقه باید وسیله نقلیه ای را آماده کنید تا سریع تر به منطقه امن برسید. همچنین نکاتی برای پیش بینی منطقه امن بعدی وجود دارد که می تواند به شما در یافتن آن کمک کند. همیشه قبل از شروع درگیری سلاح های خوبی برای خود جمع کنید.

ترفندهای افزایش rank در بازی پابجی موبایل: تمرکز بر آسیب و احیا

نکته دیگر برای بالا بردن رتبه در پابجی موبایل، افزایش رتبه پشتیبانی است. جبران برخی خسارات و سپس بهبودی راهی برای دستیابی به رتبه خوب پشتیبانی است. برای خسارت می توانند نکاتی را اجرا کنید: پریدن از وسیله نقلیه در حال حرکت، چند ثانیه ماندن در منطقه آبی یا انفجار نارنجک. بعد از آسیب به خود می توانید خود را درمان کنید تا رتبه پشتیبانی شما بیشتر شود.

ترفندهای افزایش rank در بازی پابجی موبایل: بازی کردن در حالت کلاسیک

فقط حالت کلاسیک می تواند به شما در بالا بردن رتبه در پابجی موبایل کمک کند. شما در بازی پابجی موبایل می توانید دو حالت کلاسیک و arcade را انتخاب کنید. در حالت arcade رتبه شما تغییر نمی کند، بنابراین شما فقط باید در حالت کلاسیک بازی کنید تا رتبه بندی شما تغییر کند.

افزایش rank در بازی پابجی موبایل
افزایش rank در بازی پابجی موبایل

ترفندهای افزایش rank در PUBG Mobile: نکات نهایی

به غیر از ترفندهای بالا یک سری دیگر از ترفندهای افزایش rank در PUBG Mobile وجود دارد که آن ها را در زیر آورده ایم:

  • تا آن جایی که ممکن است در نقشه sanhok بازی کنید زیرا در این نقشه می توانید امتیاز بیشتری برای بالا بردن رتبه در پابجی موبایل استفاده کنید.
  • اگر به دنبال جنگ های عادلانه هستید، نقشه miramer را انتخاب کنید، زیرا تعداد متقلب ها در این نقشه کمتر است.
  • استفاده از یک ترکیب درست نیز یکی از ترفندهای افزایش rank در PUBG Mobile می باشد، داشتن Assault Rifles و DMR یا SMG و Assault Riffles مانند M416 نمونه هایی از این ترکیب ها می باشند.
افزایش rank در بازی پابجی موبایل
افزایش rank در بازی پابجی موبایل

شما نیز می توانید از نکات زیر برای زنده ماندن و کشتن بیشتر که از ترفندهای افزایش rank در PUBG Mobile می باشند استفاده کنید:

  • وسایل نقلیه چهار چرخ در حین استفاده بیشتر مناسب می باشند، زیرا هنگام استفاده از موتور بیشتر امکان دارد که شما زمین بخورید.
  • در نقشه Erangle باید لباس های تیره بپوشید در حالی که در نقشه miramer رنگ های طبیعی مانند زرد یا خاکستری بهترین انتخاب هستند.
  • در بازی های انفرادی زیاد در ساختمان نمانید، زیرا حرکت در سکوت بسیار دشوار است و بازیکن های دیگر به راحتی می توانند شما را تشخیص دهند.
  • حالت submerging نیز یک روش مناسب است، شما می توانید در هنگام رفتن به منطقه امن از این حالت استفاده کنید زیرا آن ها نمی توانند به شما حمله کنند.

شما برای ما از افزایش rank در بازی پابجی موبایل بنویسید

در این مطلب از سایت ایموجو شما را با افزایش rank در بازی پابجی موبایل آشنا کردیم. با استفاده از این تکنیک ها می توانید افزایش rank در بازی پابجی موبایل را انجام دهید. اگر از طرفداران بازی های اکشن به خصوص پابجی موبایل هستید، برای دریافت جدیدترین اخبار بازی می توانید به  مجله بازی موبایل ایموجو مراجعه کنید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند. برای آموزش و یادگیری دیگر ترفندهای بازی پابجی موبایل می توانید به بخش ترفند بازی در سایت ایموجو مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.