AD

ترفندهای گرفتن چیکن دینر (Chicken Dinner)

0 1,456

در این مقاله از مجموعه مقالات سایت ایموجو ترفندهای گرفتن Chicken dinner در پابجی موبایل برای یک پیشرو قرار داده شده است. اولین قدم برای پیروزی یک تیم داشتن یک پیشرو حرفه ای می باشد پس با خواندن این پست به یک پیشرو حرفه ای تبدیل شوید که دشمن ها را به آسانی می کشد.

چیزهایی که شما باید در مورد روش های گرفتن Chicken Dinner باید بدانید

در این پست می خواهیم در مورد ترفند های گرفتن Chicken dinner که همه ی بازیکن های پابجی موبایل به دنبال آن می باشند صحبت کنیم و در مورد ترفند های یک پیشرو در پابجی موبایل نیز صحبت خواهیم کرد. پیشرو های پابجی موبایل یا همان fraggers ها در جلوی تیم بازی می کنند و دشمن ها را می کشند، پس یکی از ترفند های گرفتن چیکن دینر این می باشد که یک پیشرو حرفه ای داخل تیم باشد.

حالت تیمی پابجی به بازیکن ها این اجازه را می دهد تا با بازیکن های دیگر تیم تشکیل دهند. برای این که شما بتوانید از ترفند های یک پیشرو در پابجی موبایل استفاده کنید بهتر است که این پست را مطالعه کنید و روش هی گرفتن Chicken dinner را به خوبی یاد بگیرید.

این مطلب را هم بخوانید: گرفتن معدنچی در کلش رویال با ترفندهای ساده

ترفندهای گرفتن Chicken Dinner: آماده شلیک و سورپرایز کردن دشمنان باشید

ترفند های یک پیشرو در پابجی موبایل بسیار مهم می باشد زیرا همیشه در جلوی تیم بازی می کند. برای همین باید ترفند های گرفتن چیکن دینر را به خوبی بلد باشد و مهارت های تیر اندازی خوبی داشته باشد و نبرد هایی را که در فضای نزدیک اتفاق می افتد را به خوبی مدیریت کند.

وقتی پیشرو شما حرفه ای باشد دشمنان را غافلگیر می کند و به شما اجازه می دهد به راحتی آن ها را بکشید. هنگامی که شما به طور ناگهانی سمت دشمن شلیک می کنید، دشمن ها نمی توانند واکنش نشان دهند و با دقت هدف گذاری کنند. اما شما می توانید نشانه را روی دشمن هایتان قرار دهید و آن ها را به رگبار ببندید.

ترفندهای گرفتن Chicken Dinner: آماده شلیک و سورپرایز کردن دشمنان باشید

ترفندهای گرفتن Chicken Dinner: حالت خود را به طور مداوم تغییر دهید

یکی دیگر از ترفند های یک پیشرو در پابجی موبایل این است که در یک حالت نباشد و به طور مداوم حالت خود را تغییر دهد. این یکی از روش های گرفتن Chicken Dinner می باشد که حرفه ای ها آن را انجام می دهند تا به راحتی دشمنان را بکشند. وقتی شما در هنگام خم شدن شلیک کنید ضربه سلاح به شما را کم می کند. پس شما می توانید با شلیک کردن در حالت خم شده که یکی از ترفند های گرفتن چیکن دینر می باشد دشمنان را سریع تر بکشید. این مهارت را می توانید در اتاق تمرین و حالت TDM یاد بگیرید و به آن تسلط پیدا کنید.

ترفندهای گرفتن Chicken Dinner: حالت خود را به طور مداوم تغییر دهید

ترفندهای گرفتن Chicken Dinner: در هنگام پرش شلیک کنید

نکته دیگر از ترفند های یک پیشرو در پابجی موبایل، شلیک در هنگام پرش می باشد البته پرش در هنگام شلیک نیز به همین معنی می باشد و یکی از ترفند های گرفتن چیکن دینر می باشد. در جنگ ۱ به ۱ باید از ایستادن صرف نظر کنید و دشمن را به سرعت بکشید.

بنابراین در هنگام شلیک به پرش ادامه دهید تا از تیر اندازی دشمنان به سمت سر خود جلوگیری کنید. شما می توانید این ترفند را با روش های گرفتن Chicken dinner در بالا ترکیب کنید تا در نبرد ها یک بازیکن حرفه ای باشید و پیروز شوید.

ترفندهای گرفتن Chicken Dinner: تبدیل به حالت FPP

این روش آخرین مورد از ترفند های یک پیشرو در پابجی موبایل می باشد، پابجی موبایل امکان تغییر بین حالت های TPP و FTT را به تازگی قرار داده است که نحوه دید شما از این طریق تغییر می کند، وقتی شما از این حالت استفاده کنید در نبرد های نزدیک دید شما بیشتر می شود. به طور مثال اگر داخل ساختمان می باشید می توانید از حالت اول شخص برای بهبود دیدتان در بیایید و روی حالت سوم شخص قرار دهید.

ترفندهای گرفتن Chicken Dinner: تبدیل به حالت FPP

البته در هنگام استفاده کردن از دید ها باید حواستان به این باشد که هم تیمی های شما در کجا می باشند، اگر آن ها در پشت شما باشند شما خیالتان از پشت راحت می باشد و به راحتی می توانید روی جلو تمرکز کنید. ترفند های گرفتن Chicken Dinner زیاد می باشد، امیدوارم که این چند مورد را به خوبی استفاده کنید و در داخل نبرد ها پیروز شوید. برای آموزش دیگر ترفندهای بازی های موبایلی می توانید به بخش ترفند بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.